• Kamil Štika

    Odpolední vycházka

    Položka č.: 265780

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2022 18:00

    litografie, 8,8 x 13,9 cm, sign. PD Karel Štika, pasparta, páska kolem paspartymísty odřená a místy ušpiněna, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Sigmund Ferdinand von Perger

    (1778-1841)

    Gottlieb von Weyrother

    Položka č.: 265765

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    ručně kolorovaná mědirytina, 1815, 23,6 x 37,5 cm, sign. PD Nach der Natur gemalt und gestochen zu Wien von S. von Perger 1815, podobizna Gottlieba von Weyrothera, který byl hlavní jezdec Španělské jezdecké školy ve Vídni od roku 1813 a ředitel od roku 1814 do roku 1833., mírně zažloutlý papír, na o…

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Moták lužní (samec)

    Položka č.: 265773

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    kolorovaná mědirytina, rozměr archu přib. 44 x 28, PD značeno Sufemichl. fen. fc. LD Sufemichl jun. pinx, zažloutlý okraj a místy na papíře hnědé skvrnky, příloha Teutsche Ornithologie oder Naturgeschichte aller Vogel in naturgetreuen Abbildungen und Beschreibungen (Německá ornitologie neboli přírod…

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Luňák červený (samec)

    Položka č.: 265772

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Káně bělochvostá (samice)

    Položka č.: 265771

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Illicium floridanum lin.

    Položka č.: 265767

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    ručně kolorovaná litografie, 30 x 28 cm, na papíře zahnědlé skvrnky , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Johann Christoph Weigel

    (1654-1725)

    Der Flora schönsster Garten schmuckt

    Položka č.: 265763

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    kolorovaná mědirytina, 20,5 x 14,7 cm, papírová pasparta, ušpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Včelojed lesní (samec, mladý)

    Položka č.: 265770

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Včelojed lesní (samec, dospělý)

    Položka č.: 265769

    kolorovaná mědirytina, rozměr archu přib. 44 x 28, PD značeno Sufemichl. fen. fc. LD Sufemichl jun. pinx, zažloutlý okraj a místy hnědé skvrnky, DU natržený papír cca 1 cm, příloha Teutsche Ornithologie oder Naturgeschichte aller Vogel in naturgetreuen Abbildungen und Beschreibungen (Německá ornitol…

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Dřemlík tundrový (samec)

    Položka č.: 265768

    kolorovaná mědirytina, rozměr archu přib. 44 x 28, zažloutlý okraj a několik hnědých skvrnek mimo tisk, příloha Teutsche Ornithologie oder Naturgeschichte aller Vogel in naturgetreuen Abbildungen und Beschreibungen (Německá ornitologie neboli přírodopis všech ptáků v živých ilustracích a popisech), …

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • A. Václav Mašek

    U svitu měsíce (návrh ilustrace)

    Položka č.: 265764

    lavírovaná tuš, papír, 30 x 19,8 cm, nepatrně zašlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Gihaut

    Dilligence Lafitte Gaillard

    Položka č.: 265766

    ručně kolorovaná litografie, 1828, 22 x 37,7 cm, značeno PD na kameni Lith. de Gihaut fréres, mírně zažloutlý papír, utržené a přehnuté rohy papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Porážka francouzů v Holandsku

    Položka č.: 265762

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Joseph Adalbert Hellich

    (1807/10-1870)

    V doprovodu andělů

    Položka č.: 265760

    mědirytina, 22 x 16,7 cm, značeno LD J. A. Hellich inv. et pinx., PD C. Wiesner sc., nalepeno v papírové paspartě, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Peter Fehr

    (1681-1740)

    Frankfurt

    Položka č.: 265761

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

    Russ. Monument bei Teplic

    Položka č.: 265779

    kolorovaná mědirytina, 8,4 x 6,2 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Johann Gabriel Friedrich Poppel

    (1807-1882)

    Kolonáda v Karlových Varech

    Položka č.: 265778

    kolorovaná mědirytina, 11 x 16,2 cm, značeno LD Nach D. Natur gez. v. J. Poppel a PD Ges. Bey J. Poppel, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    U Ohře

    Položka č.: 265777

    kolorovaná mědirytina, 10,6 x 14,4 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Carl Würbs

    (1807-1876)

    Kostel sv. Bartoloměje v Kolíně

    Položka č.: 265776

    kolorovaná mědirytina, 10,2 x 15,3 cm, značeno LD Gez. v. C. Wurbs a PD Stahlst. v. Joh. Poppel, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Carl Würbs

    (1807-1876)

    Kostel sv. Jakuba v Brně

    Položka č.: 265775

    kolorovaná mědirytina, 16,7 x 11,4 cm, značeno LD Gez. v. C. Wurbs a PD Stahlst. v. F. Hofer, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Olomouc

    Položka č.: 265774

    ocelorytina, 9,8 x 15,2 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Duthé

    La Tricoteuse

    Položka č.: 265757

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    chromolitografie, 19. století, 20,5 x 15,8 cm, značeno LD v desce Busset del a PD Duthé sculp, při okrajích mimo tisk na papíře skvrnky, přichyceno v papírové paspartě, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • René Michault

    Cadran horizontal

    Položka č.: 265756

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    lept, 40,5 x 30,5 cm, značeno PD v desce R. Michault, při levém okraji oříznutý papír, na papíře patrné přehyby, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

  • Londonio

    Pastýř

    Položka č.: 265755

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    kolorovaná mědirytina, 22 x 29,2 cm, značeno v desce LD Londonio pinx; PD F. Pedro Scul Ap Cavalli Venittis, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Anthonius Van Dyck

    (1599-1641)

    Frederick Prince of Aray

    Položka č.: 265754

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)

    mědirytina, 48,5 x 34 cm, značeno LD Ant. van Dyck pinxit., DU Paulus Pontius scupsit., PD C. van der Stock excudit. , uprostřed přeloženo, při okraji 2 x natrženo, mírně pomuchlaný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)

  • Rigobert Bonne

    (1727-1795)

    Mapa Jižní Ameriky

    Položka č.: 265759

    ručně kolorovaná mědirytina, ruční papír, 1762, 30 x 43,5 cm, uprostřed slepený papír, na papíře zahnědlé skvrny, při pravém okraji tisku zašpiněno, , antiqari.at Radhošťská

  • Giovanni Giocomo de Rossi

    (1627-1692)

    Veduta - Řím ponte Milvio

    Položka č.: 265753

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    mědirytina, 34,5 x 49 cm, značeno PD v desce Gio. Iacomo Rossi le stampa in Roma alla pace co Priu del S. P., při okrajích mírně pomuchlaný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

  • Matthäus Merian

    (1593-1650)

    Prospect des Churfürstlichen Pfältzischen Resident Schlosses und Lustgartens zu Heidelberg

    Položka č.: 265758

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)

    mědirytina, 1643, 24,5 x 34,7 cm, list z Merianova Theatrum Europaeum zpodobňuje zámek v Heidelbergu, v pozadí je město a vlevo řeka Neckar, uprostřed slepený papír, na papíře převážně mimo tisk zahnědlé skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)

    Stromy u mola

    Položka č.: 264706

    suchá jehla, 7,3 x 9,5 cm, pasparta, pasparta lehce zažloutlá, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • J. Šafránek

    První sníh

    Položka č.: 264705

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    dřevoryt, 1988, 9,9 x 10,9 cm, sign. PD J. Šafránek 1988, pasparta, č. 56/70, DU První sníh, papír nepatrné zažloutlý, páska kolem pasparty lehce zažloutlá a zašlá, v dolním pravém rohu páska lehce otřepená, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)