Bodlák
Položka č.: 243395Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:32
litografie, 1988, 39 x 14 cm, sign DU, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Muži u portrétu
Položka č.: 242473Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:33
dřevoryt, 7,5 x 5,2 cm, sign. PD; značeno LD na desce A. M., papír na pravém okraji lehce pokrčen (mimo tisk), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Svojanov a Rychnov
Položka č.: 242472Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:34
litografie, 2005, 7,5 x 26,5 cm, sign. PD 2005, č. 61/100, papír uprostřed přeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
České umění XIX. století
Položka č.: 267382Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:35
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Položka č.: 249471Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:36
lept, 14,5 x 8,5 cm, sign. PD, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Jezdec
Položka č.: 242479Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:37
litografie, 13,2 x 12 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)