• Lubomír Štefka

    Položka č.: 244843

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 16:28

    olej, dřevotříska, 1999, 70 x 40 cm, sign. PD Štefka 99, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

  • Jan Tichý

    Cesta III.

    Položka č.: 244844

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (115 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 16:29

    Aktuální cena: 3.200 CZK (115 €)

  • Jan Tichý

    Astrální svět

    Položka č.: 244845

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (136 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 16:30

    akryl, papír, 1998, 50 x 70 cm, sign. PD J. Tichý 98, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty

    Aktuální cena: 3.800 CZK (136 €)

  • Jan Tichý

    Nekonečný sen

    Položka č.: 244846

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (161 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 16:31

    akryl, papír, 2001, 88 x 65 cm, sign. PD J. Tichý 2001, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty

    Aktuální cena: 4.500 CZK (161 €)

  • Jan Tichý

    Mjasostroj

    Položka č.: 244847

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 16:32

    akryl, papír, 1990, 66 x 90,5 cm, sign. PD J. Tichý 90, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Belveder

    Položka č.: 244848

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 16:33

    lept, 25 x 16,2 cm, sign. PD Emilie Tomanová, 17/100, Antikvariát Dlážděná, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Blíženci

    Položka č.: 244849

    Vyvolávací cena: 700 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 16:34

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Beran

    Položka č.: 244850

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 16:35

    lept, sign. PD Emilie Tomanová, autorský tisk, z cyklu Znamení zvěrokruhu, Antikvariát Dlážděná, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

  • Jana Truksová

    Nekonečno

    Položka č.: 244851

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 16:36

    litografie, 2000, 48,5 x 70,5 cm, sign. PD J. Truksová 2000, 16469, na zadní straně popsáno autorkou: Svícen (znaky) Nekonečno, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)

  • Jana Truksová

    Na kolenou

    Položka č.: 244852

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 16:37

  • Jana Truksová

    Pocta Marii

    Položka č.: 244853

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 16:38

    Aktuální cena: 2.000 CZK (72 €)

  • Jaroslav Válek

    Horovo oko

    Položka č.: 244854

    Vyvolávací cena: 250 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 16:39

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

  • Jaroslav Válek

    Průhled

    Položka č.: 244855

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2020 15:00

    slepotisk, 15,5 x 11 cm, sign. PD J. Válek, Autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Jaroslav Válek

    Anděl

    Položka č.: 244856

    Plánované ukončení: 11. 06. 2020 15:01

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Jaroslav Válek

    Vyzařování

    Položka č.: 244857

    Vyvolávací cena: 450 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2020 15:02

    slepotisk, 19,5 x 15 cm, sign. PD Válek, Autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 450 CZK (17 €)

  • Vincent Venera

    Slunce

    Položka č.: 244858

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (79 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2020 15:03

    olej, sololit, 1990, 90 x 61 cm, sign. PD V Vincent a na zadní straně Vincent 90, rám, v dolních rozích mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná, člen České alternativy

    Aktuální cena: 2.200 CZK (79 €)

  • Vincent Venera

    Položka č.: 244859

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (90 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2020 15:04

    olej, karton, 1995, 80 x 120 cm, sign. LD Vincent a na zadní straně Vincent Venera 1995, rám, oboustranná malba, Antikvariát Dlážděná, člen České alternativy

    Aktuální cena: 2.500 CZK (90 €)

  • Vladimír Veselý

    Krajina s ženským aktem

    Položka č.: 244860

    Plánované ukončení: 11. 06. 2020 15:05

    laky, smalt, 1991, 30 x 17 cm, sign. na zadní straně V. Veselý 91, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Fišárka a A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen UVU, Jednoty umělců výtvarných a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

  • Martina Walterová

    (1988)

    Hodiny

    Položka č.: 244861

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (179 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2020 15:06

    Aktuální cena: 5.000 CZK (179 €)

  • Jaroslava Zárecká - Muchová

    Bodlák

    Položka č.: 244862

    Plánované ukončení: 11. 06. 2020 15:07

    akvarel, pastel, papír, 53 x 23 cm, sign. LD Zárecká, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

  • Richard Šácha

    Položka č.: 244863

    Plánované ukončení: 11. 06. 2020 15:08

    olej, plátno, 2010, 80 x 80 cm, sign. vzadu Šácha 10

  • Richard Šácha

    Položka č.: 244864

    Plánované ukončení: 11. 06. 2020 15:09

    olej, plátno, 2010, 40 x 40 cm, sign. vzadu Šácha 10

  • Richard Šácha

    Položka č.: 244865

    Plánované ukončení: 11. 06. 2020 15:10

    olej, plátno, 2010, 35 x 65 cm, sign. vzadu R. Šácha 10

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • Zbyšek Sion

    Postava ženy

    Položka č.: 244866

    Plánované ukončení: 11. 06. 2020 15:11

    litografie, 2010, 48,8 x 34 cm, sign. PD Zbyšek Sion 2010, č. 83/100, žák prof. J. Bruknera na ŠUŘ v Brně, J. Vodrážky na SOŠV v Praze, prof. J. Horníka a K. Součka na AVU tamtéž, člen Nového sdružení pražských umělců

  • Richard Šácha

    Červená krajina (Pocta Ivanu Ouhelovi)

    Položka č.: 244867

    Plánované ukončení: 11. 06. 2020 15:12

  • Irena Hudcová

    (1966)

    Vyhlídka

    Položka č.: 244868

    Plánované ukončení: 11. 06. 2020 15:13

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

  • Monika Havlíčková

    (1975)

    Položka č.: 244869

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2020 15:14

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Martin Mainer

    Slunce

    Položka č.: 244870

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2020 15:15

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Werner Opitz

    Lední hokej

    Položka č.: 244871

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2020 15:16

    litografie, 2002, 70 x 53 cm, sign. PD Opitz 02, č. 17/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (40 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Dvojice (PF 2003 restaurace Pelikán)

    Položka č.: 244872

    Plánované ukončení: 11. 06. 2020 15:17

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)