• Lumír Šindelář

    (1925-2010)

    Ex libris Dr. L. Lamač

    No.: 217219

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 23:16

    litografie, 11,2 x 7,8 cm, sign. PD Šindelář, č. 80/180,

    Current price: 30 CZK (2 €)

    Ex libris Č. Choděra

    No.: 217220

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 23:18

    lept, 8,5 x 5,7 cm,

    Current price: 30 CZK (2 €)

  • Zbigniew Kubeczka

    Ex libris Dušan Sazovský

    No.: 217221

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 23:20

    dřevoryt, 10 x 5,8 cm, sign. PD Kubeczka,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Zbigniew Kubeczka

    Ex libris Ladislav Lamač

    No.: 217222

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 23:22

    dřevoryt, 9,7 x 5,5 cm, sign. PD Kubeczka,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Ex libris Jan Rhebergen

    No.: 217223

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 23:24

    dřevoryt, 9,5 x 5,3 cm,

    Current price: 30 CZK (2 €)

    Ex libris J. Rhebergen

    No.: 217224

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 23:26

    dřevoryt, 11 x 7,5 cm,

    Current price: 30 CZK (2 €)

  • P. Lantuch

    Ex libris K. K.

    No.: 217233

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 23:28

    dřevoryt, 10,4 x 7,8 cm, sign. PD, při okrajích pokrčený papír,

    Current price: 30 CZK (2 €)

    Ex libris S. Rebase

    No.: 217234

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 23:30

    dřevoryt, 7 x 5 cm,

    Current price: 20 CZK (1 €)

    Ex libris M. Lepp

    No.: 217235

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 23:32

    dřevoryt, 3,8 x 2,8 cm, sign. PD,

    Current price: 20 CZK (1 €)

    Ex libris František Vaníček

    No.: 217238

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 23:34

    dřevoryt, 8,8 x 9,2 cm, sign. DU,

    Current price: 30 CZK (2 €)

    Ex libris Fr. Vaníček

    No.: 217239

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 23:36

    dřevoryt, 6,7 x 5,3 cm,

    Current price: 30 CZK (2 €)

  • Adolf Kašpar

    (1877-1934)

    Ex libris pro Filosofskou historii

    No.: 217247

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 23:38

    zinkografie, 1905, 7,8 x 6,5 cm, vzadu popsáno, , the disciple of Prof. M. Pirner at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 30 CZK (2 €)

  • L. Pavlíková

    Ex libris Peterka

    No.: 217248

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 23:40

    zinkografie, akvarel, 1943, 10 x 7,5 cm, vzadu popsáno, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír,

    Current price: 30 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Ex libris Vladimír Bujárek

    No.: 217274

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 23:42

    ocelorytina, 3,8 x 1,9 cm, sign. DU J.A. Švengsbír, , the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB and the group Grafis

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Ex libris Adolf Malý

    No.: 217281

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 23:44

    ocelorytina, 3,8 x 2,1 cm, PD značeno v desce JAŠ, na papíře skvrny, , the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB and the group Grafis

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Pařík

    Černý pasažér

    No.: 217415

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 23:46

    fix, papír, 15 x 19 cm,

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • Jiří Pařík

    Kotva

    No.: 217418

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 23:48

    fix, papír, 11 x 8 cm,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Pařík

    No.: 217429

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 23:50

    fix, papír, 21 x 29 cm,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Pařík

    Mladá Fronta

    No.: 217473

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 23:52

    pastel, papír, 28 x 16 cm, papír při okrajích zašpiněný,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Pařík

    Šašek

    No.: 217475

    Auction price: 80 CZK (3 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 23:54

    tuš, papír, 8 x 10 cm,

    Current price: 80 CZK (3 €)

  • Ladislav Hodný

    Postava

    No.: 217705

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 23:56

    serigrafie, 1993, 11 x 8,5 cm, sign. DU Hodný 93, pozvánka galerie Art club v Týně nad Vltavou,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Z knih Z. J. V.

    No.: 218199

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 23:58

    dřevoryt, 1920, 11,5 x 11,8 cm, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, , the disciple of prof. E. Dite, K. V. Masek and J. Schikaneder at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, The Umelecka beseda and The Social group Ho-H…

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Ježíšek

    No.: 218861

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    Planned termination: 24. 06. 2020 00:00

    dřevoryt, 9,2 x 5,4 cm, na papíře skvrna,

    Current price: 30 CZK (2 €)

  • Adamír Macháček

    Čest

    No.: 243018

    Auction price: 80 CZK (3 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 19:02

    litografie, 28 x 22 cm, značeno na kameni LD Adamír; PD Macháček, papír nepatrně zažloutlý, nahoře u okraje zažloutlý pruh (mimo tisk); papír místy nepatrně pokrčen /mimo tisk),

    Current price: 80 CZK (3 €)

  • Zuzana Lúčanová

    (1988)

    Vztahy

    No.: 243019

    Auction price: 350 CZK (13 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 19:04

    lept, 14 x 9 cm, sign. PD Lúčanová, č. 9/10,

    Current price: 350 CZK (13 €)

  • Zuzana Lúčanová

    (1988)

    Čas

    No.: 243020

    Auction price: 450 CZK (17 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 19:06

    lept, 20 x 13 cm, sign. PD Lúčanová, č. 9/10,

    Current price: 450 CZK (17 €)

  • Václav Jansa

    Horské jezírko

    No.: 243337

    Auction price: 1.000 CZK (36 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 19:08

    akvarel, papír, 42,5 x 34,7 cm, sign. DU Václav Jansa, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 1.000 CZK (36 €)

  • Jana Reinerová

    Let

    No.: 243697

    Auction price: 4.200 CZK (150 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 19:10

    litografie, 26,5 x 34,9 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 2/18, nepatrně zašlý papír, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 4.200 CZK (150 €)

    Ptáček muzikant

    No.: 243712

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 19:12

    tuš, papír, 14 x 19 cm, na dvou místech přeloženo jako přání; dole vepsáno věnování: Milý Josefe k Tvému svátku přeji Tobě všechno ale všechno jen to nejlepší Jolanta 18. 3. 1982,

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • Adamír Macháček

    Práce

    No.: 243715

    Auction price: 80 CZK (3 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 19:14

    litografie, 27,6 x 22,1 cm, značeno na kameni LD Adamír; PD Macháček, nepatrně zažloutlý papír; místy papír nepatrně pokrčen (mimo tisku),

    Current price: 80 CZK (3 €)