• Juraj Čorňák

    Položka č.: 249438

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 06. 10. 2020 18:32

    olej, plátno, 1975, 75 x 73 cm, sign. PD Čo 75, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jan Heřman

    Domov

    Položka č.: 200844

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 06. 10. 2020 18:33

    škrábaná litografie, 14,5 x 10,6 cm, sign. PD Jan Heřman, 16/100, Antikvariát Dlážděná, žák Zdeňka Sýkory a Miloslava Polcara na Pedagogické fakultě UK v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jan Heřman

    Portrét

    Položka č.: 200843

    Plánované ukončení: 06. 10. 2020 18:34

    škrábaná litografie, 14,5 x 10,6 cm, sign. PD Jan Heřman, 18/100, Antikvariát Dlážděná, žák Zdeňka Sýkory a Miloslava Polcara na Pedagogické fakultě UK v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jan Heřman

    Dívčí hlava s motýlem

    Položka č.: 200841

    Plánované ukončení: 06. 10. 2020 18:35

    škrábaná litografie, 14,5 x 10,5 cm, sign. PD Jan Heřman, 17/100, Antikvariát Dlážděná, žák Zdeňka Sýkory a Miloslava Polcara na Pedagogické fakultě UK v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jan Heřman

    Konopiště

    Položka č.: 200840

    Plánované ukončení: 06. 10. 2020 18:36

    škrábaná litografie, 14,5 x 10,6 cm, sign. PD Jan Heřman, 24/100, Antikvariát Dlážděná, žák Zdeňka Sýkory a Miloslava Polcara na Pedagogické fakultě UK v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Zrcadlo

    Položka č.: 190554

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 06. 10. 2020 18:37

    litografie, 40 x 30 cm, sign. DU Stanislav Holý, autorský tisk, mírně zašpiněný a při okrajích mimo tisk pokrčený papír, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Kubíček

    Koberec s ptáčkem

    Položka č.: 228560

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 06. 10. 2020 18:38

    litografie, 1984, 51,2 x 37,2 cm, sign. DU Jiří Kubíček 1984, 5/150, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Robert Lewis

    Plein Air

    Položka č.: 244791

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 06. 10. 2020 18:39

    olej, plátno, 2008, 40,5 x 51 cm, sign. PD Lewis, rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jana Procházková

    Morning joga

    Položka č.: 212719

    Plánované ukončení: 06. 10. 2020 18:40

    tuš, akvarel, papír, 2016, 26,5 x 26,5 cm, sign. LD Jana Pro. 2016, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jana Reinerová

    Středomoří III.

    Položka č.: 249434

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 06. 10. 2020 18:41

    litografie, 7,9 x 10,5 cm, signatura, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jana Reinerová

    Středomoří II.

    Položka č.: 249433

    Plánované ukončení: 06. 10. 2020 18:42

    litografie, 14,7 x 9,1 cm, signatura, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jana Reinerová

    Středomoří

    Položka č.: 249432

    Plánované ukončení: 06. 10. 2020 18:43

    litografie, 18,5 x 10,8 cm, signatura, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Lubomír Štefka

    Mimozemská krása

    Položka č.: 224883

    Plánované ukončení: 06. 10. 2020 18:44

    akvarel, fix, papír, 29,7 x 20,8 cm, sign. PD Štefka85, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Lubomír Štefka

    Soulož

    Položka č.: 224881

    Plánované ukončení: 06. 10. 2020 18:45

    akvarel, fix, papír, 29,5 x 26,7 cm, sign. PD Štefka80, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Lubomír Štefka

    Malíř aktů

    Položka č.: 224880

    Plánované ukončení: 06. 10. 2020 18:46

    akvarel, papír, 27,5 x 20,9 cm, sign. PF Štefka 58, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Lubomír Štefka

    Střelkyně z luku

    Položka č.: 224879

    Plánované ukončení: 06. 10. 2020 18:47

    litografie, 30 x 20,9 cm, sign. PD Št 79, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan Tichý

    Brána

    Položka č.: 247490

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 06. 10. 2020 18:48

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Jan Tichý

    Kmen

    Položka č.: 247489

    Plánované ukončení: 06. 10. 2020 18:49

  • Jan Tichý

    Ladění

    Položka č.: 247488

    Plánované ukončení: 06. 10. 2020 18:50

  • Jan Tichý

    Pastička

    Položka č.: 247487

    Plánované ukončení: 06. 10. 2020 18:51

  • Auguste Brouet

    (1872-1941)

    Coin de la rue Lepic

    Položka č.: 249381

    Plánované ukončení: 07. 10. 2020 18:00

    mědirytina podle A. Brouta, 19,5 x 14,9 cm, značeno DU Chalkographie du Louvre a PD Eau-forte originale de A. Brouet, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • August Haun

    (1815-1894)

    Zvíkov - nádvoří

    Položka č.: 246570

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2020 18:01

    litografie, 19,2 x 26,2 cm, značeno LD Gez. v. Kaliwoda a PD Lith. v. A. Haun, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Jan Hlavsa

    (1884-?)

    Čertovka

    Položka č.: 249386

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2020 18:02

    akvatinta, 11,7 x 8,8 cm, sign. PD Hlavsa, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Jan Hlavsa

    (1884-?)

    Staroměstské náměstí

    Položka č.: 249385

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2020 18:03

    akvatinta, 9,3 x 8,7 cm, sign. PD Hlavsa, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vlastislav Hofman

    (1884-1964)

    Zlatá maska

    Položka č.: 209415

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2020 18:04

    tuš, papír, 1942, 28,5 x 20,9 cm, monog. DU Vh., na zadní straně značeno razítky: Obrázková cenzura, Uvolněno, Redakce Týden rozhlasu, Antikvariát Dlážděná, žák A. Liebschera na ČVUT v Praze, člen SVU Mánes, Skupiny výtvarných umělců, skupiny Tvrdošíjní

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Jean-Baptiste Huet

    (1745-1811)

    Položka č.: 229538

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2020 18:05

    lept, 11,5 x 8,8 cm, značeno LD v desce Huet, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • J. Linhart

    Pěchota za útoku (Lešť)

    Položka č.: 249359

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2020 18:06

    tužka, papír, 1953, 21,5 x 29,7 cm, sign. PD L 53, zašpiněný a při dolním okraji dvakrát natržený papír

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • J. Linhart

    Dvě karikatury

    Položka č.: 249358

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2020 18:07

    tuš, papír, 1942, 22 x 30 cm, 2x sign. L 42, oboustranná kresba, zašpiněný papír

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Alois Moravec

    Žena na poli

    Položka č.: 229883

    Plánované ukončení: 07. 10. 2020 18:08

    lept, 1949, 10,9 x 16,2 cm, sign. PD A Moravec 49, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Antonín Morávek

    (1896-1956)

    Položka č.: 249400

    Plánované ukončení: 07. 10. 2020 18:09

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)