• Oldřich Kulhánek

    Vltava (Ex libris Agaath van Waterschoot)

    Položka č.: 261814

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 25. 01. 2022 12:46

    lept, 1997, 13,6 x 8,5 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 1997, pasparta, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Žena s hrozny ve vlasech (PF 2006)

    Položka č.: 261815

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 25. 01. 2022 12:47

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Toyohara Kunichika

    (1835-1900)

    Bando Kakitsu jako Ukiyo No Tohei

    Položka č.: 261816

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 25. 01. 2022 12:48

    Japonský dřevoryt, 1885, 34,8 x 23,5 cm, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Utagawa Kunisida (Toykuni III.)

    (1786-1864)

    Samuraj

    Položka č.: 261817

    Plánované ukončení: 25. 01. 2022 12:49

    Japonský dřevoryt, 1850, 36,4 x 24,9 cm, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu

    (1786-1864)

    Samuraj

    Položka č.: 261818

    Plánované ukončení: 25. 01. 2022 12:50

    Japonský dřevoryt, 35,7 x 24,5 cm, zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

  • Martin Květ

    (1981)

    Motýl

    Položka č.: 261819

    Vyvolávací cena: 16.000 CZK (667 €)

    Plánované ukončení: 25. 01. 2022 12:51

    akryl, lepenka, 2017, 50 x 70 cm, sign. PD Květ, rám, - malba v plenéru (bez následných ateliérových zásahů)

    Aktuální cena: 16.000 CZK (667 €)

  • Aleš Lamr

    Veselé postavy III

    Položka č.: 261820

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 25. 01. 2022 12:52

    litografie, 1983, 30 x 42 cm, sign. PD A. Lamr 83, č. IX/XX, uprostřed vertikálně přeloženo

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

  • Aleš Lamr

    Veselé postavy II

    Položka č.: 261821

    Plánované ukončení: 25. 01. 2022 12:53

  • Aleš Lamr

    Veselé postavy I

    Položka č.: 261822

    Plánované ukončení: 25. 01. 2022 12:54

    litografie, 1983, 30 x 42 cm, sign. PN A. Lamr 83, č. IX/XX, uprostřed vertikálně přeloženo

  • Michal Lauda

    Položka č.: 261823

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 25. 01. 2022 12:55

    litografie, 18,7 x 14,5 cm, sign. UD M. Lauda, pasparta, č. 143/150, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Hrdiny, M. Polcara a J. Vlčka na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Julius K. Lauterbach

    (1873-1939)

    Položka č.: 261824

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 25. 01. 2022 12:56

    olej, tempera, 31,5 x 40 cm, sign. PD Lauterbach, rám, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

  • Kamil Lhoták

    Postava

    Položka č.: 261825

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 25. 01. 2022 12:57

    tužka, papír, 30,5 x 21 cm, rám, provenience: z pozůstalosti autora, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • Josef Liesler

    10 studií hlav z cesty na Slovensko a na Strážnické slavnosti

    Položka č.: 261826

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 25. 01. 2022 12:58

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

  • Svatopluk Máchal

    (1895-1947)

    Noční chodec

    Položka č.: 261827

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 25. 01. 2022 12:59

    akvarel, tuš, papír, 14 x 21 cm, pasparta, na zadní straně razítko z pozůstalosti, v dolní části páska odlepena od pasparty, antiqari.at Radhošťská, člen SZVU v Plzni

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Pavel Major

    Dáma s jednorožcem

    Položka č.: 261828

    Plánované ukončení: 25. 01. 2022 13:00

    lept, 1979, 31,5 x 48,5 cm, sign. PD , č. 22/60, dolní okraj lehce potrhán, rohy mírně pomačkány

  • Radim Malát

    (1930-1997)

    Položka č.: 261829

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 25. 01. 2022 13:01

    tuš, akvarel, papír, 30 x 44 cm, vzadu popsáno, při okrajích lehce pokrčený papír, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana a K. Lidického na PedF UK v Praze, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Radim Malát

    (1930-1997)

    Lampa

    Položka č.: 261830

    Plánované ukončení: 25. 01. 2022 13:02

    pastel, papír, 29,5 x 20,8 cm, při okrajích lehce pokrčený papír, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana a K. Lidického na PedF UK v Praze, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Miroslav Malina

    D-Š-B

    Položka č.: 261831

    Plánované ukončení: 25. 01. 2022 13:03

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • František Pavel Malý

    (1882-1957)

    Projížďka

    Položka č.: 261832

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 25. 01. 2022 13:04

    tempera, tuš, běloba, papír, 33 x 24,5 cm, sign. LD P. F. Malý, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Želmíra Manclová

    (1916-?)

    Položka č.: 261833

    Plánované ukončení: 25. 01. 2022 13:05

    olej, plátno, 1940, 50 x 62 cm, sign. LD Manclová 40

  • Martin Manojlín

    (1972)

    Velká modrá pyramida

    Položka č.: 261834

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 25. 01. 2022 13:06

    linoryt, 2001, 65 x 47 cm, sign. PD Martin Manojlín 2001, 43742, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Michálka a A. Kračmary

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

  • Elena Marten

    Položka č.: 261835

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 25. 01. 2022 13:07

    akvarel, barevné tuše, papír, 1987, 64 x 46 cm, sign. na zadní straně Elena Marten 87, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • M. Martinová

    Vlasatice

    Položka č.: 261836

    Plánované ukončení: 25. 01. 2022 13:08

    linoryt, 1969, 17,5 x 41,3 cm, sign. PD M. Martinová, rám, č. 97/100, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • A. Marynčák

    Roubenka v krajině

    Položka č.: 261837

    Plánované ukončení: 25. 01. 2022 13:09

    olej, karton, 20 x 30 cm, sign. PD A. Marynčák, rám, Antikvariát Dlážděná, slovenský malíř, člen Spolku pro okrašlování a ochranu domoviny

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Pasáček

    Položka č.: 261838

    Plánované ukončení: 25. 01. 2022 13:10

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Dívky s holubicí

    Položka č.: 261839

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (150 €)

    Plánované ukončení: 25. 01. 2022 13:11

    Aktuální cena: 3.600 CZK (150 €)

  • Jan Matějka

    U Lipovky

    Položka č.: 261840

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 25. 01. 2022 13:12

    pastel, papír, 1978, 28 x 40 cm, sign. PD Matějka, rám, na rámu drobná poškození

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Dalibor Matouš

    (1925-1992)

    Výlov

    Položka č.: 261841

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 25. 01. 2022 13:13

    suchá jehla, 29 x 41,5 cm, sign. DU Matouš, při horním okraji mimo tisk mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Tichého, E. Filly, člen skupiny Iniciativa a skupiny Trasa a SČVU

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Jan B. Melichar

    (1908-1994)

    U rybníka

    Položka č.: 261842

    Plánované ukončení: 25. 01. 2022 13:14

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Na poli

    Položka č.: 261843

    Plánované ukončení: 25. 01. 2022 13:15

    olej, plátno, 59,5 x 75,5 cm, chybí napínací rám, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze