• Monogramista J.Č.

    Zátiší s ovocem

    No.: 261850

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 25. 01. 2022 13:22

    olej, karton, 36,5 x 48 cm, PD monogr. J. Č., rám

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • monogramista P. Z.

    Na Novém světě

    No.: 261851

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 25. 01. 2022 13:23

    lept, akvatinta, 1990, 5,5 x 7,7 cm, PD monogr. P. Z. 90, rám, č. 42/200

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Alois Moravec

    Madona s dítětem

    No.: 261852

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 25. 01. 2022 13:24

    tuš, akvarel, papír, 24, 5 x 17,5 cm, sign. PD A Moravec, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Gr…

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • Alois Moravec

    (1899-1897)

    No.: 261853

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 25. 01. 2022 13:25

    lept, 13 x 8,5 cm, sign. PD Moravec

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Nad Úvozem

    No.: 261854

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 25. 01. 2022 13:26

    lept, 32,5 x 24,7 cm, sign. PD Karel Müller, č. 13/100, lehce zažloutlý papír, the disciple of prof. M. Svabinsky, V. Bukovac and J. Obrovsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

  • František Xaver Naske

    (1884-1959)

    Vrba

    No.: 261855

    Auction price: 6.000 CZK (250 €)

    Planned termination: 25. 01. 2022 13:27

    Current price: 6.000 CZK (250 €)

  • Marija Nekolová

    Cikánský tábor (z cyklu Cikáni)

    No.: 261856

    Planned termination: 25. 01. 2022 13:28

    suchá jehla, ruční papír, 29 x 40,5 cm, mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Marija Nekolová

    Cikánka s dítětem

    No.: 261857

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 25. 01. 2022 13:29

    suchá jehla, ruční papír, 11,5 x 10 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Kornelie Němečková

    Ptáci

    No.: 261858

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 25. 01. 2022 13:30

    serigrafie, 29,6 x 21 cm, sign. PD Kornelie Němečková, č. 64/200, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID8**6 History of bids

  • József Németh

    (1928)

    Mosdatás

    No.: 261859

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 25. 01. 2022 13:31

    fotografie, 27,5 x 38 cm, rám, na zadní straně štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Věž pod sněhem

    No.: 261860

    Planned termination: 25. 01. 2022 13:32

    olej, překližka, 48,5 x 39 cm, sign. PD Morávek ?, rám, na rámu drobné oděrky,

    No.: 261861

    Planned termination: 25. 01. 2022 13:33

    olej, plátno, 46 x 34 cm, sign. PD Buk, rám

    Portrét

    No.: 261862

    Auction price: 1.800 CZK (75 €)

    Planned termination: 25. 01. 2022 13:34

    tempera, běloba, tuš, karton, 1918, 37 x 34 cm, rám, PD Věnování: Na věčnou upomínku ? 1. září 1918,

    Current price: 1.800 CZK (75 €)

    No.: 261863

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 25. 01. 2022 13:35

    tisk, 1980, 40 x 57 cm, sign. PD, rám, č. 86/140

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Klanění tří králů

    No.: 261864

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 25. 01. 2022 13:36

    linoryt, 2000, 16 x 11 cm, sign. DU Honza

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Na nábřeží

    No.: 261865

    Auction price: 2.900 CZK (121 €)

    Planned termination: 25. 01. 2022 13:37

    olej, překližka, 58,8 x 78,7 cm, sign. LD , rám, poškozeno, rám poškozen,

    Current price: 2.900 CZK (121 €)

    Psací sada

    No.: 261866

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    Planned termination: 25. 01. 2022 13:38

    kombinovaná technika, Psací sada, 6 ks,

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

    Hráči póla

    No.: 261867

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 25. 01. 2022 13:39

    kvaš, papír, 29,5 x 29 cm, sign. PD, rám, na rámu drobné oděrky

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: ID7**5 History of bids

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Cikáni na cestě

    No.: 261968

    Auction price: 7.000 CZK (292 €)

    Planned termination: 25. 01. 2022 15:20

    tuš, papír, 31,8 x 44,5 cm, sign. PD Voj Sedláček, rám, the disciple of prof. J. Loukota, J. Preisler and M. Svabinsky, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 7.000 CZK (292 €)

  • Ivan Sedliský

    (1926-1999)

    Václav Klaus

    No.: 261969

    Auction price: 6.700 CZK (280 €)

    Planned termination: 25. 01. 2022 15:21

    olej, plátno, 85 x 70 cm, sign. DU Ivan, vzadu popsáno autorem,

    Current price: 6.700 CZK (280 €)

  • Sentkowski

    Pobřeží u Gdyně

    No.: 261970

    Planned termination: 25. 01. 2022 15:22

    olej, plátno, 56 x 79 cm, sign. PD a na zadní straně Sentkowski, rám, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    Hlemýžď

    No.: 261971

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 25. 01. 2022 15:23

    suchá jehla, 9,5 x 14,5 cm, sign. DU Seydl., rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Konupek and F. Kysela

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

  • Michal Singer

    No.: 261972

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 25. 01. 2022 15:24

    litografie, 2009, 49 x 34,5 cm, sign. PD Singer, č. 2/100

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Zbyšek Sion

    Postava ženy

    No.: 261973

    Planned termination: 25. 01. 2022 15:25

    litografie, 2010, 48,8 x 34 cm, sign. PD Zbyšek Sion 2010, č. 83/100, the disciple of prof. J. Brukner at The School of Artistic Crafts in Brno, J. Vodrazka at The Secondary School of Fine Arts in Prague, prof. J. Hornik and K. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The New Associat…

  • Vladimír Sirůček

    Elegance křídel

    No.: 261974

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 25. 01. 2022 15:26

    barevná fotografie, 8 x 10 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied by J. Funke, J. Ehm and Z. Feyfar at the National Graphic School

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • Vladimír Sirůček

    Líheň motýla

    No.: 261975

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 25. 01. 2022 15:27

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • Vladimír Sirůček

    Rozkvět

    No.: 261976

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 25. 01. 2022 15:28

    barevná fotografie, 11,5 x 7 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied by J. Funke, J. Ehm and Z. Feyfar at the National Graphic School

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • Vladimír Sirůček

    Tvary motýla

    No.: 261977

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 25. 01. 2022 15:29

    barevná fotografie, 10 x 7 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied by J. Funke, J. Ehm and Z. Feyfar at the National Graphic School

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • Vladimír Sirůček

    Krása květin

    No.: 261978

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 25. 01. 2022 15:30

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • Vladimír Sirůček

    Motýlí křídla

    No.: 261979

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 25. 01. 2022 15:31

    Current price: 800 CZK (34 €)