• Ladislav Maria Wagner

    (1945)

    Pozdrav z Yokohamy

    Položka č.: 258549

    Vyvolávací cena: 80.000 CZK (3.200 €)

    Plánované ukončení: 07. 09. 2021 17:52

    olej, dřevěná deska, 1998, 100 x 85,5 cm, sign. PD L. M. Wagner 1998

    Aktuální cena: 80.000 CZK (3.200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martina Walterová

    (1988)

    Záda

    Položka č.: 258550

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 07. 09. 2021 17:53

    olej, plátno, 2012, 65 x 30 cm, sign. na zadní straně Martina Walterová, blindrám, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Daniela Balabána na Fakultě umění Ostravské univerzity v Ostravě, poté prof. Andrzeje Szareka a Elżbiety Kuraj na Uniwersytetu Śląski w Katowicach

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martina Walterová

    (1988)

    Hodiny

    Položka č.: 258551

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 07. 09. 2021 17:54

    sprej, akryl, pastel, plátno, 2012, 100,5 x 70 cm, sign. na zadní straně Martina Waltrová, blindrám, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Daniela Balabána na Fakultě umění Ostravské univerzity v Ostravě, poté prof. Andrzeje Szareka a Elżbiety Kuraj na Uniwersytetu Śląski w Katowicach

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oscar Weiss

    (1882-1965)

    Chata v horách

    Položka č.: 258552

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 07. 09. 2021 17:55

    olej, dřevo, 52 x 41 cm, sign. PD Oscar Weiss, rám

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf A. Zahel

    (1888-1958)

    Domky v Suchdole

    Položka č.: 258553

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 07. 09. 2021 17:56

    pastel, papír, 1944, 30,2 x 39,5 cm, PD. monogr. A.A.Z., rám, vzadu značeno razítkem autora, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Zezula

    (1921-1992)

    Paruka

    Položka č.: 258554

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 07. 09. 2021 17:57

    kvaš, papír, 1972, 15,5 x 26,5 cm, sign. PD MZezula 72, rám

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Zezula

    (1922-1998)

    Katedrála

    Položka č.: 258555

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 07. 09. 2021 17:58

    akvarel, papír, 1963, 88 x 50 cm, rám, vzadu nalepen štítek Svazu čs. výtvarných umělců s popisem, zvlněný papír, žák prof. K. Mináře a J. Želibského na AVU v Praze, člen UVU a SČVU Ostrava

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Zrzavý

    (1890-1977)

    Palma

    Položka č.: 258556

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 07. 09. 2021 17:59

    litografie, 1941, 23,5 x 21 cm, PD monogr. J. Z., rám, obálka k monografii Jan Zrzavý 1906 - 1940, vydala Umělecká beseda a Družstevní práce, Praha 1941, několikrát přeložený, lehce zašpiněný, při okrajích pokrčený papír, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na …

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamila Ženatá

    (1953)

    Stromy s plotem

    Položka č.: 258557

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 07. 09. 2021 18:00

    lept, 32 x 41,2 cm, sign. PD Kamila Ženatá, rám, č. 16/50, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Pecháček

    (1923-1991)

    Z jižních Čech

    Položka č.: 258558

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 07. 09. 2021 18:01

    akvarel, papír, 28 x 38,5 cm, sign. PD Pecháček, rám, žák prof. C. Boudy na Vyšší pedagogické škole v Praze, studium na Akademii krásných umění Leonarda da Vinci v Káhiře, soukromé studium u J. Brože, J. Slavíčka a J. Otčenáška

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • E. Barák

    Chalupa v horách

    Položka č.: 258559

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 07. 09. 2021 18:02

    olej, sololit, 1947, 58 x 48 cm, sign. LD E. Barák 1947, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Poupa

    (1922-1988)

    Vietnamská studentka

    Položka č.: 258560

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 07. 09. 2021 18:03

    olej, plátno, 55 x 45 cm, sign. LD Poupa, rám, mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kindl

    Ždiar

    Položka č.: 258561

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 07. 09. 2021 18:04

    fotografie, 30-tá léta, 29 x 39 cm, sign. na zadní straně Kindl?, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Bino

    (1881-?)

    Pohled na hory

    Položka č.: 258562

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 07. 09. 2021 18:05

    olej, karton, 48,5 x 68,5 cm, sign. PD J. Bino, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na Ukrajinské akademii v Praze

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Sklenice u okna

    Položka č.: 258563

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 07. 09. 2021 18:06

    litografie, 42 x 28,5 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 47/80, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vašek Vávra

    Krajina vpodvečer

    Položka č.: 258564

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 07. 09. 2021 18:07

    olej, karton, 34,5 x 42,3 cm, sign. PD Vašek Vávra, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Sára Saudková

    (1967)

    Pohled

    Položka č.: 258565

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 07. 09. 2021 18:08

    fotografie, 2005, 29,5 x 34 cm, sign. LD Sára Saudková 2005, jemně zvlněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Olga Theofila Pikhartová

    (1868-1934)

    Klášter Cluny (Francie)

    Položka č.: 258566

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 07. 09. 2021 18:09

    olej, plátno, 45 x 35 cm, monogr. PD OTP, rám, na zadní straně popsáno, na rámu četné oděrky, Antikvariát Dlážděná, členka Kruhu výtvarných umělkyň, s nímž vystavovala ve 20. a 30. letech (mj. v pražském Obecním domě v roce 1931)

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Cesta krajinou

    Položka č.: 258567

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 07. 09. 2021 18:10

    olej, plátno, 1981, 49,5 x 65 cm, monogr. PD F. M., napínací rám, malba zašpiněna, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • L. Chabera

    Krajina u Arnoltic

    Položka č.: 258568

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 07. 09. 2021 18:11

    olej, dřevotříska, 35,5 x 46 cm, sign. PD L. Chabera, rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bedřich Hoser

    (1885-1961)

    Odpočinek

    Položka č.: 258569

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 07. 09. 2021 18:12

    olej, karton, 1944, 48 x 57 cm, sign. PD Hoser 44, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Roučka

    (1942)

    Objekt - tvář

    Položka č.: 258570

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 07. 09. 2021 18:13

    propiska, papír, 1978, 13 x 16 cm, sign. PU Roučka 78, pasparta, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Roučka

    (1942)

    Objekt

    Položka č.: 258571

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 07. 09. 2021 18:14

    propiska, papír, 1978, 13 x 16 cm, sign. PU Roučka 78, pasparta, 20/80, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Roučka

    (1942)

    Beránek

    Položka č.: 258572

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 07. 09. 2021 18:15

    litografie, 15 x 8 cm, sign. DU Pavel Roučka, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    Toaleta

    Položka č.: 258573

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 07. 09. 2021 18:16

    litografie, 21 x 14,5 cm, sign. PD Josef Hodek, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Hurdálek

    (1942)

    Sněžka v Krkonoších

    Položka č.: 258574

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 07. 09. 2021 18:17

    křída, papír, 44 x 61 cm, sign. PD Hurdálek, rám, práce hronovského malíře, který se ve své tvorbě zaměřoval na oblast Krkonoš, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Raszka

    (1983)

    Marsella

    Položka č.: 258575

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 07. 09. 2021 18:18

    digitální fotografie, 2014, 45 x 30 cm, signováno na zadní straně Raszka 2014, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Dlouhý nos

    Položka č.: 258576

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 07. 09. 2021 18:19

    lept, 16,5 x 10,5 cm, sign. PD Ctirad Stehlík, pasparta, na zadní straně razítko ČFVU, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Západ slunce nad rybníkem

    Položka č.: 258577

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 07. 09. 2021 18:20

    fotografie, 1986, 32 x 44,5 cm, sign. PD , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Procházka

    (1939)

    Portrét v modré

    Položka č.: 258578

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 07. 09. 2021 18:21

    fotografie, 25 x 36 cm, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook