• Ladislav Maria Wagner

    Pozdrav z Yokohamy

    No.: 258549

    Auction price: 80.000 CZK (3.200 €)

    Planned termination: 07. 09. 2021 17:52

    Current price: 80.000 CZK (3.200 €)

  • Martina Walterová

    (1988)

    Záda

    No.: 258550

    Auction price: 6.000 CZK (240 €)

    Planned termination: 07. 09. 2021 17:53

    olej, plátno, 2012, 65 x 30 cm, sign. na zadní straně Martina Walterová, blindrám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. Daniel Balabán at the Faculty of Arts of the Ostrava University, later of Prof. Andrzej Szarek at Katowice Silesian University Art Institute

    Current price: 6.000 CZK (240 €)

  • Martina Walterová

    (1988)

    Hodiny

    No.: 258551

    Auction price: 5.000 CZK (200 €)

    Planned termination: 07. 09. 2021 17:54

    sprej, akryl, pastel, plátno, 2012, 100,5 x 70 cm, sign. na zadní straně Martina Waltrová, blindrám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. Daniel Balabán at the Faculty of Arts of the Ostrava University, later of Prof. Andrzej Szarek at Katowice Silesian University Art Institute

    Current price: 5.000 CZK (200 €)

  • Oscar Weiss

    (1882-1965)

    Chata v horách

    No.: 258552

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 07. 09. 2021 17:55

    olej, dřevo, 52 x 41 cm, sign. PD Oscar Weiss, rám

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Adolf A. Zahel

    (1888-1958)

    Domky v Suchdole

    No.: 258553

    Auction price: 1.100 CZK (44 €)

    Planned termination: 07. 09. 2021 17:56

    pastel, papír, 1944, 30,2 x 39,5 cm, PD. monogr. A.A.Z., rám, vzadu značeno razítkem autora,

    Current price: 1.100 CZK (44 €)

  • Milan Zezula

    (1921-1992)

    Paruka

    No.: 258554

    Auction price: 1.700 CZK (68 €)

    Planned termination: 07. 09. 2021 17:57

    kvaš, papír, 1972, 15,5 x 26,5 cm, sign. PD MZezula 72, rám

    Current price: 1.700 CZK (68 €)

  • Milan Zezula

    (1922-1998)

    Katedrála

    No.: 258555

    Auction price: 1.400 CZK (56 €)

    Planned termination: 07. 09. 2021 17:58

    akvarel, papír, 1963, 88 x 50 cm, rám, vzadu nalepen štítek Svazu čs. výtvarných umělců s popisem, zvlněný papír

    Current price: 1.400 CZK (56 €)

  • Jan Zrzavý

    Palma

    No.: 258556

    Planned termination: 07. 09. 2021 17:59

    litografie, 1941, 23,5 x 21 cm, PD monogr. J. Z., rám, obálka k monografii Jan Zrzavý 1906 - 1940, vydala Umělecká beseda a Družstevní práce, Praha 1941, několikrát přeložený, lehce zašpiněný, při okrajích pokrčený papír, the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijni,…

  • Kamila Ženatá

    Stromy s plotem

    No.: 258557

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    Planned termination: 07. 09. 2021 18:00

    lept, 32 x 41,2 cm, sign. PD Kamila Ženatá, rám, č. 16/50, the disciple of L. Cepelak

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

  • Miloslav Pecháček

    (1923-1991)

    Z jižních Čech

    No.: 258558

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 07. 09. 2021 18:01

    akvarel, papír, 28 x 38,5 cm, sign. PD Pecháček, rám, private study by J. Brož, J. Slavíček and J. Otčenášek, later at the Academy of Fine Arts of Leonarda da Vinci in Cairo

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • E. Barák

    Chalupa v horách

    No.: 258559

    Planned termination: 07. 09. 2021 18:02

    olej, sololit, 1947, 58 x 48 cm, sign. LD E. Barák 1947, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Vladimír Poupa

    (1922-1988)

    Vietnamská studentka

    No.: 258560

    Planned termination: 07. 09. 2021 18:03

    olej, plátno, 55 x 45 cm, sign. LD Poupa, rám, mírně poškozeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Kindl

    Ždiar

    No.: 258561

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 07. 09. 2021 18:04

    fotografie, 30-tá léta, 29 x 39 cm, sign. na zadní straně Kindl?, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Josef Bino

    (1881-?)

    Pohled na hory

    No.: 258562

    Auction price: 2.800 CZK (112 €)

    Planned termination: 07. 09. 2021 18:05

    olej, karton, 48,5 x 68,5 cm, sign. PD J. Bino, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.800 CZK (112 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Sklenice u okna

    No.: 258563

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 07. 09. 2021 18:06

    litografie, 42 x 28,5 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 47/80, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. Bubenicek and Frynta at The Secondary Technical School of Graphics in Prague, private study in the studio of L. Jirincova

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Vašek Vávra

    Krajina vpodvečer

    No.: 258564

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 07. 09. 2021 18:07

    olej, karton, 34,5 x 42,3 cm, sign. PD Vašek Vávra, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Sára Saudková

    (1967)

    Pohled

    No.: 258565

    Auction price: 3.500 CZK (140 €)

    Planned termination: 07. 09. 2021 18:08

    fotografie, 2005, 29,5 x 34 cm, sign. LD Sára Saudková 2005, jemně zvlněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 3.500 CZK (140 €)

  • Olga Theofila Pikhartová

    (1868-1934)

    Klášter Cluny (Francie)

    No.: 258566

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    Planned termination: 07. 09. 2021 18:09

    olej, plátno, 45 x 35 cm, monogr. PD OTP, rám, na zadní straně popsáno, na rámu četné oděrky, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

    Cesta krajinou

    No.: 258567

    Planned termination: 07. 09. 2021 18:10

    olej, plátno, 1981, 49,5 x 65 cm, monogr. PD F. M., napínací rám, malba zašpiněna, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • L. Chabera

    Krajina u Arnoltic

    No.: 258568

    Planned termination: 07. 09. 2021 18:11

    olej, dřevotříska, 35,5 x 46 cm, sign. PD L. Chabera, rám, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Bedřich Hoser

    (1885-1961)

    Odpočinek

    No.: 258569

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 07. 09. 2021 18:12

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Pavel Roučka

    Objekt - tvář

    No.: 258570

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 07. 09. 2021 18:13

    propiska, papír, 1978, 13 x 16 cm, sign. PU Roučka 78, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Technical School of Geodesy and Cartography in Prague, undertook an intership at Academie des Beaux-Arts in Paris, the member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Pavel Roučka

    Objekt

    No.: 258571

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 07. 09. 2021 18:14

    propiska, papír, 1978, 13 x 16 cm, sign. PU Roučka 78, pasparta, 20/80, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Technical School of Geodesy and Cartography in Prague, undertook an intership at Academie des Beaux-Arts in Paris, the member of The Hollar Association of Czech Graphic …

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Pavel Roučka

    Beránek

    No.: 258572

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 07. 09. 2021 18:15

    litografie, 15 x 8 cm, sign. DU Pavel Roučka, pasparta, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Technical School of Geodesy and Cartography in Prague, undertook an intership at Academie des Beaux-Arts in Paris, the member of The Hollar Association of Czech Graphic A…

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    Toaleta

    No.: 258573

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 07. 09. 2021 18:16

    litografie, 21 x 14,5 cm, sign. PD Josef Hodek, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the private disciple of J. Hodek sr., J. Vachal, K. Reisner and A. de Pian in Prague, member of The Union of Pilsen Fine Artists

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Karel Hurdálek

    Sněžka v Krkonoších

    No.: 258574

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 07. 09. 2021 18:17

    křída, papír, 44 x 61 cm, sign. PD Hurdálek, rám, práce hronovského malíře, který se ve své tvorbě zaměřoval na oblast Krkonoš, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Tomáš Raszka

    (1983)

    Marsella

    No.: 258575

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 07. 09. 2021 18:18

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Dlouhý nos

    No.: 258576

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 07. 09. 2021 18:19

    lept, 16,5 x 10,5 cm, sign. PD Ctirad Stehlík, pasparta, na zadní straně razítko ČFVU, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the atelier of prof. B. Dobias sr. at The Secondary Technical School of Ceramics in Bechyne, the disciple of prof. K. Soucek and L. Cepelak at Th…

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Západ slunce nad rybníkem

    No.: 258577

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 07. 09. 2021 18:20

    fotografie, 1986, 32 x 44,5 cm, sign. PD , Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Jaroslav Procházka

    (1939)

    Portrét v modré

    No.: 258578

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 07. 09. 2021 18:21

    fotografie, 25 x 36 cm, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)