• Eva Natus-Šalamounová

    (1934-2014)

    Vzdej se!

    Položka č.: 256128

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 16. 12. 2021 18:40

    litografie, 1991, 35 x 45,2 cm, sign. DU Eva Natus-Šalamoun, č. 26/50, na papíře drobné skvrnky, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Dalibor Chatrný

    (1925-2012)

    Položka č.: 256161

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 16. 12. 2021 18:42

    mědirytina, 32 x 20 cm, sign. PD D. Chatrný 56, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Salcmana a Boudy na ČVUT v Praze, prof. Silovského na AVU tamtéž, člen Klubu konkrétistů, TT klubu, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Petr Minka

    (1961)

    Hippokrates

    Položka č.: 256169

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 16. 12. 2021 18:44

    lept, 1996, 21 x 14,7 cm, sign. DU Petr Minka 96, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠ výtvarné Václava Hollara v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Válek

    Der Engel

    Položka č.: 256172

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 16. 12. 2021 18:46

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jenny Hladíková

    Ostrov

    Položka č.: 256182

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 16. 12. 2021 18:48

    strukturální grafika, 1966, 22 x 32,4 cm, sign. PD Jana Hladíková 66, autorský tisk, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Karel Benetka

    Grilovaná kuřátka budou za chvilku.. Kuchař už sedí na vejcích

    Položka č.: 256186

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 16. 12. 2021 18:50

    tuš, akvarel, papír, 22,5 x 16 cm, sig. PS Benetka, zezadu autorská razítka, na levém okraji papíru nepatrná šmouha, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opusti…

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Karel Benetka

    Položka č.: 256187

    Plánované ukončení: 16. 12. 2021 18:52

    tuš, akvarel, papír, 22,5 x 18 cm, sign. PH Benetka, zezadu autorská razítka, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je u…

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Karel Benetka

    Ne, pane, já jsem poctivý státní úředník. Tak malý úplatek od vás skutečně nemohu příjmout

    Položka č.: 256188

    Plánované ukončení: 16. 12. 2021 18:54

    tuš, akvarel, papír, 22,5 x 19 cm, sign. PD Benetka, zezadu autorská razítka, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je u…

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Mikoláš Axmann

    Réva

    Položka č.: 256200

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 16. 12. 2021 18:56

    litografie, 2014, 19 x 13,4 cm, sign. PD Mikoláš Axmann 2014, č. 39/47, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠ - výtvarný obor v Praze, žák L. Čepeláka na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar a Corpora Spiritus

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Pavel Kopp

    Odraz ve výkladu - Milano

    Položka č.: 256226

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 16. 12. 2021 18:58

    bromostříbrná fotografie (autorská kopie provedená mokrým procesem), 1975, 18 x 23,3 cm, sign. vzadu Kopp, reprodukováno v knize Chvilky s Itálií, při levém okraji perforovaný papír, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu fi…

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Pavel Kopp

    Holub na Piazza San Marco v Benátkách

    Položka č.: 256227

    Plánované ukončení: 16. 12. 2021 19:00

    bromostříbrná fotografie (autorská kopie provedená mokrým procesem), 1975, 23,3 x 18 cm, sign. vzadu Kopp, při levém okraji perforovaný papír, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském …

    Na dvoře

    Položka č.: 257021

    Vyvolávací cena: 170 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 16. 12. 2021 19:02

    dřevoryt, 5,5 x 10 cm, papír nahoře (mimo tisk) lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

  • Pavel Kopp

    Mercato

    Položka č.: 257026

    Plánované ukončení: 16. 12. 2021 19:04

    fotografie, 16,5 x 25,4 cm, sign. PD Kopp, LD Palermo 2017, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmdesátých letech pracoval poprvé dlouho…

  • Pavel Kopp

    Řím

    Položka č.: 257027

    Plánované ukončení: 16. 12. 2021 19:06

    fotografie, 1974, 19,6 x 16,6 cm, sign. PD Kopp, LD Řím 1974, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmdesátých letech pracoval poprvé dlou…

  • Josef Trunke

    Vysoké Tatry

    Položka č.: 257122

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 16. 12. 2021 19:08

    olej, karton, 47,5 x 67,5 cm, sign. PD Trunke, rám, na zadní straně štítek s popisem autora, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Josef Jiří Kamenický (Lískovec)

    Březový háj

    Položka č.: 257125

    Plánované ukončení: 16. 12. 2021 19:10

    olej, sololit, 31 x 40,5 cm, sign. LD J. Kamenický, rám, antiqari.at Radhošťská

  • Jaroslav Trinkmoc

    Snopy

    Položka č.: 257127

    Plánované ukončení: 16. 12. 2021 19:12

    olej, karton, 24,5 x 34,5 cm, sign. PD Trinkmoc, rám, malba mírně zašpiněna, antiqari.at Radhošťská

  • Jaroslav Trinkmoc

    Vrby u rybníka

    Položka č.: 257128

    Plánované ukončení: 16. 12. 2021 19:14

    olej, karton, 25,5 x 35,5 cm, sign. PD Trinkmoc, rám, malba mírně zašpiněna, antiqari.at Radhošťská

    Letní les

    Položka č.: 257129

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 16. 12. 2021 19:16

    olej, sololit, 23 x 28 cm, sign. PD. Šindelář ?, rám, malba mírně zašpiněna, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Rozbouřené moře

    Položka č.: 257131

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 16. 12. 2021 19:18

    olej, překližka, 70 x 100 cm, sign. PD, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • F. Duša

    Orava I

    Položka č.: 257136

    Plánované ukončení: 16. 12. 2021 19:20

    dřevoryt, 16 x 23 cm, sign. PD F. Duša, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • F. Duša

    Orava II

    Položka č.: 257137

    Plánované ukončení: 16. 12. 2021 19:22

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • F. Duša

    Orava III

    Položka č.: 257138

    Plánované ukončení: 16. 12. 2021 19:24

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • F. Duša

    Orava IV

    Položka č.: 257139

    Plánované ukončení: 16. 12. 2021 19:26

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Liesler

    Liesler

    Položka č.: 257343

    Plánované ukončení: 16. 12. 2021 19:28

    tisk, plakát, 1966, 67 x 46,3 cm, sign. DU Liesler 66, plakát k výstavě v Galerii Dílo, Gottwaldov, květen-červen 1966, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Franz Kline

    (1910-1962)

    Franz Kline

    Položka č.: 257344

    Plánované ukončení: 16. 12. 2021 19:30

    tisk, plakát, 99 x 60 cm, plakát k výstavě v Albright-Knox Art Gallery, Buffalo, zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Ostatky ráje

    Položka č.: 257351

    Plánované ukončení: 16. 12. 2021 19:32

    tisk, plakát, 2014, formát A1 cm, antiqari.at Radhošťská, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Grafika

    Položka č.: 257354

    Plánované ukončení: 16. 12. 2021 19:34

    tisk, plakát, 96 x 58 cm, při okrajích mimo tisk pomuchlaný papír, 2 x cca 3 cm natrženo, antiqari.at Radhošťská, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Jiří Kolář 29.9. - 24.11.1991

    Položka č.: 257368

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 16. 12. 2021 19:36

    tisk, plakát, 59 x 41,5 cm, plakát k výstavě v Galerii u Bílého jednorožce v Klatovech, papír při okraji nepatrně pomuchlán, antiqari.at Radhošťská, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Dagmar Hochová

    (1926-2012)

    Dagmar Hochová dětem

    Položka č.: 257369

    Plánované ukončení: 16. 12. 2021 19:38

    tisk, plakát, 57 x 80 cm, plakát k výstavě v Galerii Albatros v Domě dětské knihy na Perštýně 31.5. -21.6.1980, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)