• Christian Böhm

    Klausbrücke

    Položka č.: 262127

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 19:58

    litografie, 1984, 24,3 x 35,8 cm, sign. PD Böhm 1984, LD Klausbrücke - Robebruck, PD u okraje věnování Vielen Dank und viele Grüsse der Christian Böhm 12. VII. 85, ušpiněný a pokrčený papír, pravý dolní roh perforován, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Koupající se

    Položka č.: 262124

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 20:00

    lept, akvatinta/mezzotinta , 1986, 14,7 x 13,9 cm, sign. DU Rolčík 86, č. 4/5, papír místy velmi nepatrně pokrčen, u horního okraje grafiky dvě stopy po barvě, u spodního okraje papíru čtyři hnědé tečky, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP …

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Holubice

    Položka č.: 262109

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 20:02

    suchá jehla, 15,8 x 20 cm, sign. DU Rolčík, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Portrét muže s vavřínovým věncem

    Položka č.: 262108

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 20:04

    lept, akvatinta, 11,6 x 11,3 cm, sign. Du Rolčík, č. 151/170, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Václav Menčík

    (1926-2013)

    Portrét dívky

    Položka č.: 262103

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 20:06

    linoryt, 1959, 25 x 18,4 cm, sign. PD 1959, č. 61/70, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Olga Vychodilová

    Ulita

    Položka č.: 262095

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 20:08

    lept, akvatinta, 13,3 x 10,7 cm, sign. DU, č. 60/100, papír u horního okraje pokrčen a nepatrně ušpiněn (nezasahuje do tisku), antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Olga Vychodilová

    Okno

    Položka č.: 262094

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 20:10

    lept, akvatinta, 13,4 x 10,7 cm, sign. DU, č. 60/100, horní okraj papíru a dolní levý roh pokrčeny, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Dáma III

    Položka č.: 262092

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 20:12

    lept, akvatinta, 1993, 7,8 x 5,9 cm, sign. PD Andesová 93, č. 26/80, Du Dáma III, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Vzpomínka

    Položka č.: 262091

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 20:14

    lept, akvatinta, 1991, 12,7 x 7,9 cm, sign. PD Andesová 91, č. 75/100, DU Vzpomínka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Dáma II

    Položka č.: 262090

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 20:16

    lept, akvatinta, 1993, 7,7 x 5,8 cm, sign. PD Andesová 93, č. 16/80, DU Dáma II, nepatrně pokrčený papír u horního okraje (nezasahuje do tisku), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Barbora Kyšková

    Divadelní představení

    Položka č.: 262088

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 20:18

    lept, akvatinta, 6,2 x 7,6 cm, sign. PD B. Kyšková, č. 6/30, u pravého horního rohu papíru nepatrná nažloutlá šmouha (nezasahuje do tisku), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Barbora Kyšková

    Na konci ulice

    Položka č.: 262087

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 20:20

    lept, akvatinta, 7,8 x 12,8 cm, sign. PD B. Kyšková, č. 5/30, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Josef Sahula

    (1918-2006)

    Kamenný most

    Položka č.: 262085

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 20:22

    litografie, 16,9 x 12,4 cm, sign. PD Josef Sahula, č. 5/200, antiqari.at Radhošťská, žák O. Blažíčka, C. Boudy, J. Sejpka, K. Pokorného a později M. Salcmana a K. Lidického na VŠAPS v Praze, člen Asociace jihočeských výtvarníků UVU

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Jančík

    Chryzantémy

    Položka č.: 262082

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 20:24

    tempera, 60,5 x 42 cm, sign. PD Jančík, rohy ohnuté, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Orel (Ex libris Jaroslav Černý)

    Položka č.: 262071

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 20:26

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jindřich Veselka

    (1927-2004)

    Jarní kraj

    Položka č.: 262048

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 20:28

    olej, plátno, 68,1 x 48,3 cm, sign. PD Jindřich Veselka, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)

  • Vojtěch Tittelbach?

    (1900-1971)

    Postava ženy

    Položka č.: 262020

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 20:30

    olej, karton, 37 x 27 cm, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

  • Gustav Reiter

    (1895-?)

    Souboj tetřevů

    Položka č.: 261954

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 20:32

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Gustav Reiter

    (1895-?)

    Jarní tání

    Položka č.: 261953

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 20:34

    olej, plátno, 1923, 51,5 x 68 cm, sign. PD G. Reiter 1923, rám, malba místy mírně zkrakelována, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)

  • Jana Reinerová

    Místo Ježíškova narození - Betlém

    Položka č.: 261946

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 20:36

    litografie, 30 x 38,8 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 10/60, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

  • František Novák

    Ježíš, přítel dítek

    Položka č.: 261895

    Vyvolávací cena: 3.400 CZK (142 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 20:38

    olej, plátno, 1921, 103,2 x 73 cm, sign. PD Fixit FraSalvat Novák 1921 Praha, plátno napnuto na dřeveném rámu, zezadu na rámu HU razítko Lira; zezadu na plátně perem: Sirotčinci v Kouřimi věnuje Fixit Fra Salvat Novák, Vánoce 1921, malba místy na okrajích lehce odřená nebo popraskaná, antiqari.at Ra…

    Aktuální cena: 3.400 CZK (142 €)

    Portrét

    Položka č.: 261862

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 20:40

    tempera, běloba, tuš, karton, 1918, 37 x 34 cm, rám, PD Věnování: Na věčnou upomínku ? 1. září 1918, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Pasáček

    Položka č.: 261838

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 20:42

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

  • Daniela Havlíčková

    (1946-1999)

    Střelnice

    Položka č.: 261749

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 20:44

    lept, 49 x 59,5 cm, sign. DU D.Havlíčková , č. 28/90, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Ivan Beneš

    (1927)

    Podzimní Čertovka

    Položka č.: 261672

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 20:46

    olej, sololit, 33 x 28,5 cm, PD Beneš, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

  • Milan Bauer

    Hrací skřínka

    Položka č.: 261669

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 20:48

    lept, 1983, 22 x 18,8 cm, sign. PD Bauer 83, č. 20/60, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Městská brána

    Položka č.: 261518

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 20:50

    olej, karton, 52 x 39,5 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Položka č.: 261412

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 20:52

    olej, karton, 1945, 28 x 36,5 cm, sign. PN Jan Rambousek 1945, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)

  • Jiří Pařík

    (1930-1999)

    Kuchař

    Položka č.: 261070

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 20:54

    tuš, běloba na papíře, 18 x 21 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Jiří Pařík

    (1930-1999)

    Maják

    Položka č.: 261066

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 20:56

    fix, papír, 15 x 19 cm, při levém okraji cca 2 cm natržený papír, poškození nezasahuje do kresby, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)