Chrám lásky

    Položka č.: 249294

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 20:30

    lept, 11 x 7,5 cm, zažloutlý papír, v levém spodním rohu světlejší skvrna, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • J. Gerstner

    Jupiter

    Položka č.: 249295

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 20:32

    mědirytina, 13 x 8,3 cm, značeno PD J. Gerstner fc., papír při okrajích mírně zašpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Hříb

    Položka č.: 249296

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 20:34

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Salomon de Caus

    Položka č.: 249297

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 20:36

    mědirytina, 13 x 19 cm, značeno DU Verlag von Gottlieb Haase Söhne, při okrajích papíru drobné hnědé skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Gejzír

    Položka č.: 249298

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 20:38

    dřevoryt, 14 x 9 cm, PD značeno F.K, na dvojlistu s textem P.F. 1946 Nakladatel Jan Pohořelý, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Julie de Boor

    (1848-1932)

    Wilhelm Scherer

    Položka č.: 249299

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 20:40

    lept, 15 x 10 cm, značeno PD L. Jacoby rad., LD Julie de Boor gez., ohnutý levý spodní roh, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Miloš Nesvadba

    (1925)

    Pastýř (Veselé velikonoce)

    Položka č.: 249300

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 20:42

    dřevoryt, 1945, 6,5 x 14,6 cm, sign. PD M. Nesvadba, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Labutě na Vltavě

    Položka č.: 246304

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 20:44

    litografie, 1983, 37,5 x 27,5 cm, sign. DU , antiqari.at Radhošťská, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Zahrady v Schönbrunnu ve Vídni

    Položka č.: 246305

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 20:46

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Ctirad Stehlík

    Akt zezadu

    Položka č.: 246306

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 20:48

    litografie, 23 x 18 cm, sign. PD Ctirad Stehlík, pasparta, pasparta místy drobně zašpiněná, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Karel Souček

    (1915-1982)

    Staroměstské náměstí

    Položka č.: 246307

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 20:50

    litografie, 22 x 30,5 cm, sign. PD, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Hofbauera, J. Bendy, J. Obrovského, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Městečko

    Položka č.: 246308

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 20:52

    dřevoryt, 30 x 39,5 cm, sign. PD V. Fiala, č. 61/200, PD mimo tisk mírně zahnědlá skvrna, ohnuté rohy papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Mořský příboj

    Položka č.: 246309

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 20:54

    dřevoryt, 39 x 39 cm, sign. PD V. Fiala, č. 70/135, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Čínské divadlo

    Položka č.: 246310

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 20:56

    dřevoryt, 30 x 19,3 cm, sign. PD V. Fiala, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Husopaska

    Položka č.: 246311

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 20:58

    litografie, 27,5 x 39,5 cm, sign. PD V. Fiala, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Kytice karafiátů

    Položka č.: 246312

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 21:00

    litografie, 48,5 x 40 cm, sign. PD V. Fiala, č. 158/170, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Sýček obecný? (samec)

    Položka č.: 246673

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 21:02

    kolorovaná mědirytina, rozměr archu přib. 44 x 28, PD značeno Sufemihl pinx: et fc:, mírně zažloutlý okraj, místy převážně u okrajů zahnědlé skvrnky, příloha Teutsche Ornithologie oder Naturgeschichte aller Vogel in naturgetreuen Abbildungen und Beschreibungen (Německá ornitologie neboli přírodopis …

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Kalous ušatý (samice)

    Položka č.: 246674

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 21:04

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Krahujec obecný (velký samec, dospělý)

    Položka č.: 246675

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 21:06

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Krahujec obecný (velká samice, dospělá)

    Položka č.: 246676

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 21:08

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Krahujec obecný (malý samec, dospělý)

    Položka č.: 246677

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 21:10

    kolorovaná mědirytina, rozměr archu přib. 44 x 28, PD značeno Sufemihl fen: pinx: et fc:, mírně zažloutlý okraj, místy převážně u okrajů zahnědlé skvrnky, příloha Teutsche Ornithologie oder Naturgeschichte aller Vogel in naturgetreuen Abbildungen und Beschreibungen (Německá ornitologie neboli přírod…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Krahujec obecný (malá samice, dospělá)

    Položka č.: 246678

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 21:12

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Krahujec obecný (malý samec, mladý)

    Položka č.: 246679

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 21:14

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Krahujec obecný (malá samice, mladá)

    Položka č.: 246680

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 21:16

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Dřemlík tundrový (samec)

    Položka č.: 246681

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 21:18

    kolorovaná mědirytina, rozměr archu přib. 44 x 28, zažloutlý okraj a několik hnědých skvrnek mimo tisk, příloha Teutsche Ornithologie oder Naturgeschichte aller Vogel in naturgetreuen Abbildungen und Beschreibungen (Německá ornitologie neboli přírodopis všech ptáků v živých ilustracích a popisech), …

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Dřemlík tundrový (samice)

    Položka č.: 246682

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 21:20

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • W. Holl

    Giuseppe Garibaldi

    Položka č.: 246704

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 21:22

    mědirytina, 13,6 x 10,7 cm, značeno DU Engraved by W. Holl from an original Photograph, lehce zažloutlý papír, na pravém okraji několik drobných hnědo -žlutých teček, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    František Kafka

    Položka č.: 246713

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 21:24

    dřevoryt, 25 x 16 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • J. Posselwhite

    Poussin

    Položka č.: 246739

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 21:26

    mědirytina, 12,7 x 10,1 cm, značeno DU Engraved by J. Posselwhite from the original Picture by himself in the gallery of the Louvre, lehce zažloutlý papír, v levém horním rohu papíru žluté tečky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • E. Scriven

    Murillo

    Položka č.: 246740

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 21:28

    mědirytina, 12,9 x 10 cm, značeno DU Engraved by E. Scriven form the original Picture by Murillo, zašlý papír, levý okraj papíru zažloutlá, v levém horním rohu nahnědlé skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)