• Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Stavba zdymadla

    Položka č.: 240945

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2020 15:08

    suchá jehla, lept, 42,2 x 55,2 cm, sign. PD J.A. Alex, zašpiněný, při okraji roztržený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Miloslava Nievaldová

    Cesta

    Položka č.: 240962

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2020 15:09

    olej, plátno, 85 x 85 cm, sign. PD M. Nievaldová, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Andy Warhol

    (1928-1987)

    Marilyn Monroe

    Položka č.: 241304

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2020 15:10

    chromogenic print, 32 x 32 cm, PD značeno v tisku Andy Warhol, rám, č. 65/100, ruční papír Arches France, vzadu razítko Art Gallery New York a Leo Castelli, New York, slepotiskové razítko Georges Israel Editeur, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)