• Arno Nauman

    (1887-1959)

    Sletu zdar!

    Položka č.: 258072

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 19. 01. 2022 14:46

    dřevoryt, 1931, 7,3 x 5 cm, sign. DU A. Nauman, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Mario Stretti

    (1910-1960)

    PF 1939 (V. Hořejš, Umělecká Aukční síň)

    Položka č.: 258087

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 19. 01. 2022 14:47

    akvatinta, 1938, 10,8 x 13,2 cm, sign. PD Mario Stretti, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Nechleby a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

  • Mario Stretti

    (1910-1960)

    Radostné Vánoce a šťastný nový rok přeje V. Hořejš

    Položka č.: 258088

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 19. 01. 2022 14:48

    lept, 7 x 11 cm, sign. PD Mario Stretti, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Nechleby a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Mario Stretti

    (1910-1960)

    PF 1937 (V. Hořejš, Umělecká Aukční síň)

    Položka č.: 258089

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 19. 01. 2022 14:49

    akvatinta, 1936, 12,1 x 8,1 cm, sign. PD Mario Stretti, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Nechleby a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Mario Stretti

    (1910-1960)

    PF 1936 (V. Hořejš, Umělecká Aukční síň)

    Položka č.: 258091

    Plánované ukončení: 19. 01. 2022 14:50

    lept, 1935, 13,1 x 10,5 cm, sign. PD Marius Stretti, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Nechleby a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Mario Stretti

    (1910-1960)

    Veselé Vánoce a šťastný nový rok přeje V. Hořejš

    Položka č.: 258092

    Plánované ukončení: 19. 01. 2022 14:51

    akvatinta, 12 x 9 cm, sign. PD Mario Stretti, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Nechleby a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Mario Stretti

    (1910-1960)

    Položka č.: 258093

    Plánované ukončení: 19. 01. 2022 14:52

    akvatinta, 11,5 x 9 cm, sign. PD Mario Stretti, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Nechleby a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Mario Stretti

    (1910-1960)

    PF 1938 (V. Hořejš, Umělecká Aukční síň)

    Položka č.: 258094

    Plánované ukončení: 19. 01. 2022 14:53

    akvatinta, 1937, 7,9 x 13 cm, sign. PD Mario Stretti, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Nechleby a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Mario Stretti

    (1910-1960)

    Položka č.: 258095

    Plánované ukončení: 19. 01. 2022 14:54

    akvatinta, 12,1 x 9,1 cm, sign. PD Mario Stretti, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Nechleby a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Tomáš Bím

    PF 78

    Položka č.: 258096

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 19. 01. 2022 14:55

    litografie, 1977, 10,6 x 12,5 cm, sign. PD Tomáš Bím 77, č. 65/110, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    PF 1928

    Položka č.: 258098

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 19. 01. 2022 14:56

    dřevoryt, 1927, 9,2 x 7,3 cm, sign. PD A. Nauman, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Václav Bláha st.

    (1922)

    Vzpomínka na lepší časy

    Položka č.: 259019

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 19. 01. 2022 14:57

    litografie, 23,5 x 17,9 cm, sign. PD V. Bláha, Antikvariát Ostrovní, žák K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a skupiny Radar

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Jaroslav Dajč

    Zápas

    Položka č.: 259021

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 19. 01. 2022 14:58

    suchá jehla, 20,5 x 12,6 cm, sign. PD J. Dajč, č. 52/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Toufra, Bulanta, Kosa a Hyliše na Pedagogickém institutu v Jihlavě, žák prof. Hadlače na PedF MU v Brně, člen Sdružení výtvarných umělců Vysočiny

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Vlasta Dyrynková

    Kaleidoskop MD

    Položka č.: 259022

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 19. 01. 2022 14:59

    litografie, 2001, 21 x 12,7 cm, sign. PD V. Dyrynková 01, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Václav Pokorný

    (1914-2005)

    Masky

    Položka č.: 259026

    Plánované ukončení: 19. 01. 2022 15:00

    mědirytina, akvatinta, 15 x 10,5 cm, sign. DU V. Pokorný, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy, H. Folkmana a J. Sejpka na ČVUT v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Ladislav Rada

    Papoušek Žako

    Položka č.: 259027

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 19. 01. 2022 15:01

    suchá jehla, 21,3 x 16,4 cm, sign. PD L. Rada, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Vladimír Tesař

    (1924-2008)

    Cesta

    Položka č.: 259031

    Plánované ukončení: 19. 01. 2022 15:02

    suchá jehla, 20 x 12,5 cm, sign. PD Tesař, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Cyril Urban

    (1930-2002)

    Lesní květ

    Položka č.: 259032

    Plánované ukončení: 19. 01. 2022 15:03

    rytina, 20,5 x 12,7 cm, sign. DU C. Urban, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Kousala a V. Ringese na SUPŠ ve Zlíně, člen SVUM, UVU a Sdružení českých grafiků František Kupka

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Olga Vychodilová

    Růže

    Položka č.: 259033

    Plánované ukončení: 19. 01. 2022 15:04

    lept, 15,5 x 10,2 cm, sign. DU O. Vychodilová, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Ex Eroticis Amalia

    Položka č.: 259095

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 19. 01. 2022 15:05

    lept, 1950, 8,2 x 5,7 cm, značeno PD v desce VF 1950, provenience: z pozůstalosti Vítězslava Fleissiga, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Ex Eroticis Licietta S.

    Položka č.: 259096

    Plánované ukončení: 19. 01. 2022 15:06

    lept, 1950, 8,2 x 5,7 cm, značeno LD v desce VF 1950, provenience: z pozůstalosti Vítězslava Fleissiga, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Ex Eroticis L.F

    Položka č.: 259097

    Plánované ukončení: 19. 01. 2022 15:07

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Ex Eroticis Calina

    Položka č.: 259098

    Plánované ukončení: 19. 01. 2022 15:08

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Padající hvězda

    Položka č.: 259099

    Plánované ukončení: 19. 01. 2022 15:09

    lept, 13,2 x 9 cm, sign. PD J.Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Exlibris A. Malý

    Položka č.: 259100

    Plánované ukončení: 19. 01. 2022 15:10

    suchá jehla, 1949, 14,2 x 7,5 cm, sign. PD J.Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Exlibris J.A. Váňa

    Položka č.: 259101

    Plánované ukončení: 19. 01. 2022 15:11

    suchá jehla, 1949, 13,2 x 9,2 cm, PD značno v desce V 49., Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Mladý muž

    Položka č.: 259103

    Plánované ukončení: 19. 01. 2022 15:12

    lept, 14,8 x 11,5 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Exlibris Vlad. Nop

    Položka č.: 259104

    Plánované ukončení: 19. 01. 2022 15:13

    lept, 15 x 11,2 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, při okrajích pokrčený, lehce roztržený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Exlibris J.A. Váňa

    Položka č.: 259105

    Plánované ukončení: 19. 01. 2022 15:14

    lept, 1949, 16,2 x 12,3 cm, LD značeno v desce V 49., pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Exlibris J.A. Váňa

    Položka č.: 259106

    Plánované ukončení: 19. 01. 2022 15:15

    suchá jehla, 1949, 16,1 x 12,1 cm, sign. PD J.Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)