• T. Majdl

    Květinové zátiší

    Položka č.: 177919

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (132 €)

    Plánované ukončení: 18. 01. 2021 14:07

    Aktuální cena: 3.300 CZK (132 €)

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Krajina s balvany

    Položka č.: 178787

    Vyvolávací cena: 390 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 18. 01. 2021 14:08

    mezzotinta, lept, 20,5 x 24,5 cm, sign. PD Josef Herčík, rám, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 390 CZK (16 €)

  • Alois Moravec

    Dívka česající ovoce

    Položka č.: 178788

    Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 18. 01. 2021 14:09

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

  • Pert Herink

    Konvice na topení (kreslený vtip)

    Položka č.: 178789

    Plánované ukončení: 18. 01. 2021 14:10

    fix, papír, 13,2 x 12,7 cm, sign. PD V. a P. Herinkovi, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

  • Michal Lauda

    Proti slunečníku

    Položka č.: 178792

    Vyvolávací cena: 360 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 18. 01. 2021 14:11

    Aktuální cena: 360 CZK (15 €)

  • Jiří Mika

    Panenka - loutka

    Položka č.: 178797

    Vyvolávací cena: 290 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 18. 01. 2021 14:12

    suchá jehla, 1981, 14,2 x 12,7 cm, sign. PD Mika Jiří 81, rám, č. 58/60, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Hnízda, člen Nové skupiny Praha

    Aktuální cena: 290 CZK (12 €)

  • František Němeček

    Pohled na Kunětickou horu od severu

    Položka č.: 178990

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 18. 01. 2021 14:13

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Peca

    (1923-1982)

    Portrét Dr. Z. Lodina

    Položka č.: 179058

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 18. 01. 2021 14:14

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

    Projekce

    Položka č.: 179059

    Plánované ukončení: 18. 01. 2021 14:15

  • Václav Zavadil

    (1915-1990)

    Hlava děvčátka

    Položka č.: 181739

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 18. 01. 2021 14:16

    pastel, papír, 1948, 32 x 28 cm, sign. PD V. Zavadil 1948, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Zhoř

    Horské chalupy v zimě

    Položka č.: 181745

    Plánované ukončení: 18. 01. 2021 14:17

    kvaš, papír, 1986, 13,5 x 19 cm, sign. PD Zhoř František 86, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

  • Václav Zavadil

    (1915-1990)

    Vesnice s kostelem

    Položka č.: 181755

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 18. 01. 2021 14:18

    tempera, papír, 29 x 39 cm, sign. PD Zavadil, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jan Konůpek

    Púchová

    Položka č.: 186071

    Plánované ukončení: 18. 01. 2021 14:19

    rudka, papír, 1937, 43 x 30,5 cm, monogr. LD KpK, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Jihočeská vesnice

    Položka č.: 186102

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 18. 01. 2021 14:20

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Žena u studny

    Položka č.: 187858

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 18. 01. 2021 14:21

    serigrafie, 1978, 18 x 10,5 cm, sign. DU L.J. Kašpar, č. 2/60, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Mika

    Ležící akt a láhev

    Položka č.: 187932

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 18. 01. 2021 14:22

    lept, 1978, 13,3 x 11,2 cm, sign. PD Jiří Mika 78, č. 2/60, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Hnízda, člen Nové skupiny Praha

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Michael Pichl

    Víno - žena

    Položka č.: 187989

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 18. 01. 2021 14:23

    litografie, 1978, 28 x 22,3 cm, sign. PD Michael Pichl 1978, č. 2/60, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Prášek

    (1950)

    Mělník

    Položka č.: 187997

    Plánované ukončení: 18. 01. 2021 14:24

    serigrafie, 1978, 25 x 19,5 cm, monogr. PD KP 78, č. 2/60, Antikvariát Ostrovní, žák prof. G. Singiera na École Nationale Supérieure des Beaux-Arts v Paříži, poté studium na École des Beaux-Arts v St. Ouen, člen Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Břetislav Slováček

    Položka č.: 188035

    Plánované ukončení: 18. 01. 2021 14:25

    dřevoryt, 1978, 19,2 x 14,2 cm, sign. PD B. Slováček 78, č. 4/70, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Daniel Sodoma

    Láhev a sklenka červeného

    Položka č.: 188036

    Plánované ukončení: 18. 01. 2021 14:26

    litografie, 1978, 25,3 x 18,7 cm, sign. PD Daniel Sodoma 78, č. 2/60, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jan Souček

    (1941-2008)

    Vinná réva

    Položka č.: 188038

    Plánované ukončení: 18. 01. 2021 14:27

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Miroslav Stuchlík

    Položka č.: 188052

    Plánované ukončení: 18. 01. 2021 14:28

    kombinovaná technika, 1978, 27 x 19,8 cm, sign. PD M. Stuchlík 78, č. 2/60, Antikvariát Ostrovní, studium užité grafiky na SOŠ výtvarné v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Vratislav Ševčík

    Přípitek

    Položka č.: 188072

    Plánované ukončení: 18. 01. 2021 14:29

    litografie, 1978, 40,5 x 29,5 cm, sign. PD V. Ševčík 1978, č. 19/80, Antikvariát Ostrovní, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen Unie výtvarných umělců a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Rytíř

    Položka č.: 188090

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 18. 01. 2021 14:30

    litografie, 1978, 29,5 x 20 cm, sign. PD K. Toman 78, č. 2/60, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Martin Wielgus

    Položka č.: 188139

    Plánované ukončení: 18. 01. 2021 14:31

    serigrafie, 1978, 24,5 x 41,5 cm, sign. LD Martin Wielgus 78, č. 2/90, Antikvariát Ostrovní, studium na AVU v Praze, poté žák A. Fišárka na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • A. Čulkov

    Pohádka

    Položka č.: 189403

    Plánované ukončení: 18. 01. 2021 14:32

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

  • A. Čulkov

    Medvěd

    Položka č.: 189404

    Plánované ukončení: 18. 01. 2021 14:33

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

  • Pavel Roučka

    Maska

    Položka č.: 191492

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 18. 01. 2021 14:34

    litografie, 53,5 x 37,5 cm, sign. PD Roučka, rám, při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1995-1995)

    Strom

    Položka č.: 199132

    Plánované ukončení: 18. 01. 2021 14:35

    lept, 23,8 x 29,8 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Lev Šimák

    (1896-1989)

    Oheň

    Položka č.: 199320

    Plánované ukončení: 18. 01. 2021 14:36

    litografie, 1942, 22,8 x 30,7 cm, sign. LD Lev Šimák, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, A. Bröhmse a F. Thieleho na AVU v Praze, čelní člen Umělecké besedy, místopředseda a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)