V posteli

    Položka č.: 277778

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:10

    olej, karton, 51 x 29 cm, sign. LD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Položka č.: 282264

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:11

    olej, plátno, 44,5 x 34 cm, napínací rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Žena v kavárně

    Položka č.: 282053

    Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:12

    tempera, malířská lepenka, 55,2 x 74 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Položka č.: 282052

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:13

    olej, karton, 2006, 57 x 84 cm, rám, PF 2007, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Abstrakce

    Položka č.: 281077

    Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:14

    olej, plátno, 50 x 60 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Lounské středohoří

    Položka č.: 282840

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:15

    tempera, sololit, 1975, 50 x 150 cm, sign. PD Pitrmann 75, rám, na zadní straně štítek s popisem autora a autorské razítko, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Arnošt Sekanina

    Dívka v zelených šatech

    Položka č.: 282841

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:16

    tempera, karton, 1982, 70 x 50 cm, sign. PD Sekanina 82, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Jiří František Dvořák

    Najdi mě

    Položka č.: 181115

    Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:17

    pastel, papír, 2014, 49 x 33,8 cm, sign. PD J. F. Dvořák, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)