• Dušan Pálka

    (1942-2011)

    U vody

    Položka č.: 260660

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 20. 01. 2022 10:55

    tuš, tužka, papír, 24,3 x 33 cm, dole text: Ale to vůbec nevadí! Když neumíte plavat, tak něco zaimprovizujte!, papír uprostřed ohnutý, růžky lehce ohnuté, papír mírně ohmataný, antiqari.at Radhošťská, fotograf, kreslíř, karikaturista

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Dušan Pálka

    (1942-2011)

    Ve službě nepiju

    Položka č.: 260661

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 20. 01. 2022 10:56

    tuš, tužka, papír, 21 x 29,7 cm, dole text: Děkuju, ve službě nepiju., podél pravého dolního okraje lehounce ohnutý papír, antiqari.at Radhošťská, fotograf, kreslíř, karikaturista

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Trable s žebříkem

    Položka č.: 260662

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 20. 01. 2022 10:57

    tuš, tužka, papír, 29,7 x 21 cm, monogr. LD, sign. PD Evžen Seyček, dole text: No jo, jako střihač ses ve filmu proslavil, ale na tohle jsi levej..., horní rohy mírně ohnuté, místy fleky od tuše a stopy po bělobě, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Pražáci na venkově

    Položka č.: 260663

    Plánované ukončení: 20. 01. 2022 10:58

    tuš, tužka, papír, 29,7 x 21 cm, monogr. LD, sign. LD Evžen Seyček, dole text: Co tak řve? To jsou ti chalupáři z Prahy. Zase jim něco vyrazilo na záhonku..., při levém a pravém horním okraji lehce ohnutý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

  • Petr Juřena

    Uličník

    Položka č.: 260664

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 20. 01. 2022 10:59

    tuš, tužka, papír, 21 x 29,8 cm, v jednom místé při dolním okraji skvrna, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠ výtvarné V. Hollara v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Petr Juřena

    Prší ?

    Položka č.: 260665

    Plánované ukončení: 20. 01. 2022 11:00

    tuš, tužka, papír, 29,8 x 21 cm, levý horní rožek nepatrně ohnutý, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠ výtvarné V. Hollara v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Ľubomír Kotrha

    (1950)

    Velikonoční loupež

    Položka č.: 260666

    Plánované ukončení: 20. 01. 2022 11:01

    tuš, papír, 21 x 29,8 cm, sign. PD Kotrha, mimo kresbu na několika místech mírně ušpiněno, na zadní straně autorské razítko, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Ľubomír Kotrha

    (1950)

    Tajná skrýš

    Položka č.: 260667

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 20. 01. 2022 11:02

    tuš, papír, 21 x 29,8 cm, sign. PD Kotrha, levý horní roh lehounce ohnutý, zezadu na papíru autorské razítko, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Oldřich Dudek

    Vánoční přípravy

    Položka č.: 260668

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 20. 01. 2022 11:03

    tuš, tužka, papír, 33 x 24 cm, sign. PD Dudek, dole text: Ne, tohle už nemůže být pravda...!, při pravém okraji v dolní části ohnutý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Oldřich Dudek

    Beze slov

    Položka č.: 260669

    Plánované ukončení: 20. 01. 2022 11:04

    tuš, tužka, papír, 33 x 24 cm, sign. PD Dudek, při dolním a horním okraji ohmataný papír a ohnuté rohy, při horním okraji mimo kresbu 2 flíčky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Alena Dostálová

    (1932-2011)

    Přízeň

    Položka č.: 260670

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 20. 01. 2022 11:05

    tuš, papír, 24 x 32,6 cm, nahoře text: Hm. Zdá se, že je jí skutečně nakloněn..., rohy papíru ohnuty, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Fišárka na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Alena Dostálová

    (1932-2011)

    Puberta

    Položka č.: 260671

    Plánované ukončení: 20. 01. 2022 11:06

    tuš, papír, 30,8 x 22,2 cm, nahoře text: Pamatuju si, že dříve si ke mně býval na den dětí milejší, tati..., rožky mírny ohnuty, při pravém horním okraji lehce ohnutý papír, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Fišárka na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Alena Dostálová

    (1932-2011)

    Pozdní příchod

    Položka č.: 260672

    Plánované ukončení: 20. 01. 2022 11:07

    tuš, papír, 24 x 32,6 cm, dole text: Tak naposled se tě ptám - podle kterých hodin jsi se vrátila domů?, mírně ohmataný papír, mimo kresbu lehké šmouhy, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Fišárka na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Ľubomír Kotrha

    (1950)

    Těžká literatura

    Položka č.: 260673

    Plánované ukončení: 20. 01. 2022 11:08

    tuš, papír, 20,9 x 29,6 cm, sign. PD Kotrha, na zadní straně autorské razítko, u spodního a levého okraje nepatrhná šedá šmouha, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Ľubomír Kotrha

    (1950)

    Velikonoční ostrovy

    Položka č.: 260674

    Plánované ukončení: 20. 01. 2022 11:09

    tuš, papír, 20,9 x 29,6 cm, sign. PD Kotrba, na zadní straně autorské razítko, horní rohy papíru pokrčeny, u dolního levého okraje menší nažloutlá šmouha, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Ľubomír Kotrha

    (1950)

    Fotoslužba

    Položka č.: 260675

    Plánované ukončení: 20. 01. 2022 11:10

    tuš, papír, 29,6 x 20,9 cm, sign. PD Ľubomír Kotrha, na zadní straně autorské razítko, levý horní růžek papíru pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Vladimír Renčín

    Mám fantastický nápad..

    Položka č.: 260676

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 20. 01. 2022 11:11

    tuš, papír, 14,7 x 26,3 cm, sign. PD Renčín, text: Mám fantastický nápad na scénář, šéfe! On ji má rád, ona jeho taky a vezmou se!, Antikvariát Dlážděná, člen skupiny Polyegran

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Vladimír Renčín

    Poslouchej, nechci tě strašit..

    Položka č.: 260677

    Plánované ukončení: 20. 01. 2022 11:12

    tuš, papír, 21 x 29,6 cm, text: Poslouchej, nechci tě strašit, ale je to celý udělaný přesně z tý samý papírový masy, na jaký se tiskne Mladej svět..., při dolním okraji mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, člen skupiny Polyegran

  • Vladimír Renčín

    Hovoří radio Vltava

    Položka č.: 260678

    Plánované ukončení: 20. 01. 2022 11:13

    tuš, papír, 29,6 x 21,2 cm, Antikvariát Dlážděná, člen skupiny Polyegran

  • Vladimír Renčín

    A z této cesty..

    Položka č.: 260679

    Plánované ukončení: 20. 01. 2022 11:14

    tuš, papír, 29,6 x 21 cm, text: -- a z této cesty živi nesejdeme -- cha - cha - cha - cha!, Antikvariát Dlážděná, člen skupiny Polyegran

  • Pavel Kantorek

    Ksakru, člověče, uhněte! Dyť mi zmrzačíte psa!!

    Položka č.: 260680

    Plánované ukončení: 20. 01. 2022 11:15

    tužka, papír, 20,7 x 29,4 cm, Mladý svět r. 1969, Antikvariát Dlážděná

  • Pavel Kantorek

    Mlsný pavouk

    Položka č.: 260681

    Plánované ukončení: 20. 01. 2022 11:16

  • Pavel Kantorek

    Kocour na stromě

    Položka č.: 260682

    Plánované ukončení: 20. 01. 2022 11:17

    tužka, papír, 21 x 29,8 cm, Mladý svět r. 1969, Antikvariát Dlážděná

  • Vladimír Renčín

    Konvolut kreseb

    Položka č.: 260683

    Plánované ukončení: 20. 01. 2022 11:18

    6x fix, papír, 1969, 21 x 30 cm, přiložen dopis panu Liďákovi, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, člen skupiny Polyegran

  • Johannes Janssonius

    (1588-1664)

    Mapa Labe

    Položka č.: 260684

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 20. 01. 2022 11:19

    kolorovaná mědirytina, 39,2 x 49 cm, značeno PD v tisku: Amftelodami Apud Joannem Jansonium, uprostřed slepený, při okrajích mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

  • Johannes Janssonius

    (1588-1664)

    Mapa Rakouska (Austria)

    Položka č.: 260685

    Plánované ukončení: 20. 01. 2022 11:20

    kolorovaná mědirytina, 36,3 x 52,5 cm, uprostřed slepený, mírně zažloutlý, při okrajích zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

  • Rigobert Bonne

    (1727-1795)

    Mapa Jižní Ameriky

    Položka č.: 260686

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 20. 01. 2022 11:21

    ručně kolorovaná mědirytina, ruční papír, 1762, 30 x 43,5 cm, uprostřed slepený papír, na papíře zahnědlé skvrny, při pravém okraji tisku zašpiněno, , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

  • Johannes Janssonius

    (1588-1664)

    Mapa Bressia Vulgo Bresse

    Položka č.: 260687

    Plánované ukončení: 20. 01. 2022 11:22

    kolorovaná mědirytina, mapa, 39,5 x 52 cm, značeno LD: Amstelodami Apud Joannem Janssonium, uprostřed slepený, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

  • Nicolas Sanson

    (1600-1667)

    Mapa Le Cercle de Baviere

    Položka č.: 260688

    Plánované ukončení: 20. 01. 2022 11:23

    kolorovaná mědirytina, mapa, 1704, 64,5 x 45 cm, značeno v kartuši, vytištěno v Paříži H. Iaillotem, uprostřed slepený papír, antiqari.at Radhošťská

  • Robert de Vaugondy

    (1723-1786)

    Mapa Ruského impéria - partie orrientale

    Položka č.: 260689

    Plánované ukončení: 20. 01. 2022 11:24

    kolorovaná mědirytina, mapa, 1750, 46,3 x 59 cm, značeno PD v kartuši: Robert de Vaugondy, uprostřed slepený, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská