• Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Pole

    Položka č.: 123546

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:19

    litografie, 23 x 33 cm, sign. PD Jaroslav Šváb, 3/23, Antikvariát Dlážděná, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, čestný člen Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    U studny

    Položka č.: 184382

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:20

    lept, 16,2 x 21,8 cm, sign. PD Troup M, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hana Urbanová

    (1934-2013)

    Kompozice

    Položka č.: 276805

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:21

    linoryt, 26 x 26 cm, sign. DU Hana U., pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Peter Velikov

    (1975)

    Ilias a Odysea

    Položka č.: 230311

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:22

    lept, 2016, 30,5 x 20 cm, sign. PD Velikov 2016, 16/30, tištěno na ručním papíře Fabriano, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Peter Velikov

    (1975)

    Ilias a Odysea

    Položka č.: 230310

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:23

    lept, 2016, 30,5 x 20 cm, sign. PD Velikov 2016, 16/30, tištěno na ručním papíře Fabriano, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Peter Velikov

    (1975)

    Ilias a Odysea

    Položka č.: 230309

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:24

    lept, 2016, 30,5 x 20 cm, sign. PD Velikov 2016, 16/30, tištěno na ručním papíře Fabriano, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Peter Velikov

    (1975)

    Ilias a Odysea

    Položka č.: 230308

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:25

    lept, 2016, 30,5 x 20 cm, sign. PD Velikov 2016, 16/30, tištěno na ručním papíře Fabriano, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Peter Velikov

    (1975)

    Ilias a Odysea

    Položka č.: 230307

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:26

    lept, 2016, 30,5 x 20 cm, sign. PD Velikov 2016, 16/30, tištěno na ručním papíře Fabriano, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Peter Velikov

    (1975)

    Ilias a Odysea

    Položka č.: 230306

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:27

    lept, 2016, 30,5 x 20 cm, sign. PD Velikov 2016, 16/30, nabízený cyklus volných grafik volně dotváří a ilustruje velké příběhy dějin od Egypta přes Řecko a Řím. Najdeme zde příběhy o Ramesovi, příběh z Trojské Války i proměnu Dia v labuť. Velikovovým pracím dominuje precizní kresba a umně využité ko…

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vilma Vrbová-Kotrbová

    (1905-1993)

    Děvčátko

    Položka č.: 280954

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:29

    serigrafie, 1975, 54,5 x 38 cm, sign. PN Vilma Vrbová 75, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vilma Vrbová-Kotrbová

    (1905-1993)

    Sčesání vlasů do culíku

    Položka č.: 269288

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:30

    litografie, 1989, 22 x 14 cm, sign. LD Vilma Vrbová 89, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Leon Wyczolkowski

    (1852-1936)

    Sosny

    Položka č.: 279160

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:31

    litografie, 20 x 24,5 cm, sign. PD Wyczolkowski, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook