• Karel Jungwirth

    Bažina

    No.: 282120

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 20. 06. 2024 18:14

    tuš, papír, 1985, 11 x 21 cm, sign. PD KJ 85, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Karel Jungwirth

    Wolgast - NDR

    No.: 282119

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 20. 06. 2024 18:15

    tuš, papír, 11 x 20,9 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Karel Jungwirth

    No.: 282118

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 20. 06. 2024 18:16

    tuš, papír, 11 x 21 cm, sign. PD KJ, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Karel Jungwirth

    Chata v krajině

    No.: 282117

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 20. 06. 2024 18:17

    tuš, papír, 11 x 21 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Vojtěch Kobylka

    (1943-2014)

    Tři kobyly

    No.: 268359

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 20. 06. 2024 18:18

    tuš, papír, 1985, 21 x 29,5 cm, sign. PD Kobylka 85, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Housle

    No.: 282124

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 20. 06. 2024 18:19

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID3**1 History of bids

    Kapela

    No.: 282123

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 20. 06. 2024 18:20

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Vzkříšení

    No.: 250720

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 20. 06. 2024 18:21

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Zlomyslná kuželka

    No.: 249368

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 20. 06. 2024 18:22

    akvarel, tuš, papír, 29,5 x 21 cm, sign. PD nečitelně, při okrajích mimo kresbu mírně zažloutlý a pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Rudolf Riedlbauch

    (1944-2023)

    No.: 136548

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 20. 06. 2024 18:23

    drawing ink, paper, 1974, 29,6 x 25,5 cm, signed RD 1974 Rudolf Riedlbauch, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Fotbal

    No.: 282128

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 20. 06. 2024 18:24

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Dva muži z profilu

    No.: 282127

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 20. 06. 2024 18:25

    tuš, papír, 10 x 10 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Chalupa na louce

    No.: 282126

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 20. 06. 2024 18:26

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Světnice

    No.: 282125

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 20. 06. 2024 18:27

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Záslibný dar

    No.: 265520

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 20. 06. 2024 18:28

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

    Skleslý muž na sedačce

    No.: 265519

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 20. 06. 2024 18:29

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Ludwig van Beethoven

    No.: 282066

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 20. 06. 2024 18:30

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Kůň

    No.: 274499

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 20. 06. 2024 18:31

    akvarel, tuš, papír, 1971, 32 x 44 cm, sign. PD Pitrmann 71, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Niccoló Paganini

    No.: 276983

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 20. 06. 2024 18:32

    tuš, papír, 1975, 30,5 x 19,5 cm, monogr. LD AP 75, rám, PD popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Edvard Grieg

    No.: 276982

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 20. 06. 2024 18:33

    tuš, papír, 1975, 30,5 x 19,5 cm, sign. LD APi, rám, LD popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Hector Berlioz

    No.: 276981

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 20. 06. 2024 18:34

    tuš, papír, 1975, 32 x 23,5 cm, sign. PD Pitrmann 75, rám, LD popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Gustav Mahler

    No.: 276980

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 20. 06. 2024 18:35

    tuš, papír, 1975, 32 x 23,5 cm, sign. LD Pitrmann 75, rám, LD popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Ludwig van Beethoven

    No.: 276979

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 20. 06. 2024 18:36

    tuš, papír, 1975, 32 x 23,5 cm, sign. DU Pitrmann 75, rám, LD popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • František Sembdner

    (1910-1977)

    Mistr popravčí

    No.: 212722

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 20. 06. 2024 18:37

    akvarel, tužka, koláž, papír, 41,5 x 22,5 cm, sign. F. Sembdner 68, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Karel Svolinský

    Neposeda

    No.: 244166

    Auction price: 1.400 CZK (59 €)

    Planned termination: 20. 06. 2024 18:38

    tuš, běloba, papír, 24,5 x 42 cm, rám, the disciple of prof. S. Zalesak, B. Kafka and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 1.400 CZK (59 €)

  • Karel Svolinský

    Akt dívky

    No.: 278315

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 20. 06. 2024 18:39

    tuš, papír, 29 x 12 cm, monogr. LD KS, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. S. Zalesak, B. Kafka and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of The Manes Associa…

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

  • Petr Tamchyna

    (1943-1980)

    Brouk

    No.: 276198

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 20. 06. 2024 18:40

    koláž, serigrafie, 46,3 x 32,4 cm, sign. PD Tamchyna, rám, Reklamní plakát značky Braun, chybí sklo, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. V. Tittelbach at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

  • Otakar Fuchs

    (1900-1980)

    Tento dům byl v péči nájemníků..

    No.: 265499

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 20. 06. 2024 18:41

    tuš, papír, 24,5 x 16,3 cm, sign. PN O. Fuchs, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Dite and Kysela at The Secondary School of Applied Arts

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Otakar Fuchs

    (1900-1980)

    Má okno

    No.: 276414

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 20. 06. 2024 18:42

    tuš, papír, 21,7 x 15,7 cm, sign. PN O. Fuchs, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Dite and Kysela at The Secondary School of Applied Arts

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Otakar Fuchs

    (1900-1980)

    Trosečník

    No.: 276412

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 20. 06. 2024 18:43

    tuš, papír, 15,6 x 22,5 cm, sign. PN O. Fuchs, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Dite and Kysela at The Secondary School of Applied Arts

    Current price: 200 CZK (9 €)