• Jindřich Veselka

    (1927-2004)

    Předjaří na Šumavě

    Položka č.: 239096

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 11:31

    olej, plátno, 69 x 99 cm, sign. PD Jindřich Veselka, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.700 CZK (100 €)

  • Bohumil Ullrych

    Nahá selka

    Položka č.: 240249

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (82 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 11:32

    olej, papír, 60 x 43,5 cm, ohnuté rohy, při spodním okraji cca 1 cm natrženo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.200 CZK (82 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka s jablkem

    Položka č.: 240250

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (93 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 11:33

    olej, papír, 73 x 46,5 cm, ohnuté rohy, při spodním okraji cca 1 cm natrženo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (93 €)

  • Bohumil Ullrych

    Skloněná dívka

    Položka č.: 240251

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (86 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 11:34

    Aktuální cena: 2.300 CZK (86 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Za betlémskou hvězdou

    Položka č.: 240730

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 11:35

    dřevoryt, 13,8 x 8,2 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • František Hanák

    Kytice chryzantém

    Položka č.: 240795

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 11:36

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • A. Václav Mašek

    Postavy

    Položka č.: 240989

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 11:37

    tužka, akvarel, papír, 20,8 x 29,5 cm, na okraji papíru šmouhy od tužky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • A. Václav Mašek

    Útěk z domu

    Položka č.: 240990

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 11:38

    lavírovaná tuš, papír, 15,5 x 28 cm, na papíru hnědé skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • A. Václav Mašek

    Myš

    Položka č.: 240991

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 11:39

    tuš, papír, 7,5 x 7 cm, na papíru drobné šmouhy, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • A. Václav Mašek

    U svitu měsíce /návrh ilustrace)

    Položka č.: 240992

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 11:40

    lavírovaná tuš, papír, 30 x 19,8 cm, nepatrně zašlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • A. Václav Mašek

    Stidie figur - oboustranná

    Položka č.: 240993

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 11:41

    atrament, tužka, papír, 30 x 20 cm, kresba z obou stran papíru, lehce zašlý papír, z jedné strany nepatrné nažloutlé skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • A. Václav Mašek

    Matka držící vlajku

    Položka č.: 240994

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 11:42

    akvarel, papír, 26,5 x 20 cm, zašlý papír, levý dolní roh papíru přeložen, nahoře je kousek papíru ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Hofman

    (1906-1998)

    Letní pláž

    Položka č.: 241631

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 11:43

    pastel, papír, 28 x 37 cm, sign. PD Hofman, rám, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a J. Obrovského na AVU v Praze, člen SVU Aleš v Brně, SVUM v Hodoníně, SČVU

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

  • Maxmilian Švabinský

    Jan Štursa

    Položka č.: 241814

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (45 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 11:44

    Aktuální cena: 1.200 CZK (45 €)

  • Jan C. Vondrouš

    (1884-1970)

    Prostějov

    Položka č.: 241817

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (41 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 11:45

    lept, 1941, 24,5 x 31 cm, sign. PD Vondrouš , papír lehce zažloutlý, u hodního okraje lehce odřen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

    Aktuální cena: 1.100 CZK (41 €)

  • Jan Charles Vondrouš

    (1884-1970)

    Podloubí na Staroměstském náměstí

    Položka č.: 241818

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 11:46

    lept, 1925, 25,3 x 31,5 cm, značeno PD Vondrouš Praha 1925, rám, zažloutlý papír, na papíře skvrnky, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

  • Jana Reinerová

    Bertramka (II.)

    Položka č.: 241888

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (49 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 11:47

    litografie, 19,3 x 28,7 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 40/50, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.300 CZK (49 €)

  • Jana Reinerová

    Hamletův zámek Elsinor

    Položka č.: 241889

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 11:48

    litografie, 17,9 x 25,8 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 14/50, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.800 CZK (67 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Dvojice

    Položka č.: 241923

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 11:49

    reliéf, patinovaná sádra, 35,5 x 27 cm, pravděpodobně kopie původní plastiky, poškozeno, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Husovo Běda! - studie

    Položka č.: 241925

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 11:50

    patinovaná sádra, 1934, v. 32 cm, pravděpodobně kopie původní plastiky, poškozeno, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Položka č.: 241928

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (130 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 11:51

    Aktuální cena: 3.500 CZK (130 €)

  • Merio Ameglio

    (1897-1970)

    Moulin Rouge

    Položka č.: 242318

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 11:52

  • Allan Foll

    Kaktusy

    Položka č.: 242347

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 11:53

  • Paul Gauguin

    (1848-1903)

    Titre pour Le Sourire

    Položka č.: 242351

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 11:54

    faksimile dřevořezu, ruční papír, 10 x 15 cm, antiqari.at Radhošťská

  • A. Václav Mašek

    Odbojáři

    Položka č.: 242397

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 11:55

    tužka, tuš, běloba, papír, 32,6 x 45 cm, ušpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Rozzuřený generál (na motiv Švejka)

    Položka č.: 242424

    Vyvolávací cena: 800 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 11:56

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Člun

    Položka č.: 242434

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 11:57

    serigrafie, 1967, 18,6 x 11 cm, sign. PD M. Homa 67, č. 90/280, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • K. H. Schneller

    My Book - Haagen Bartram-Iensen (Ex libris)

    Položka č.: 242441

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 11:58

    tisk, 1944, 8 x 5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Renno Wolf

    (1912-2009)

    Orel (ex Libris Johanha Jansen Trento)

    Položka č.: 242442

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 11:59

    dřevoryt, 11 x 5,2 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Hubert Rüther

    (1886-1945)

    Litografie k pozvánce na Barevný večer / Bunten Abend

    Položka č.: 242445

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 12:00

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)