• Emanuel Hosperger

    (1891-1984)

    Krajina s jezerem

    Položka č.: 245682

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:20

    olej, karton, 18 x 25 cm, sign. LD E. Hosperger, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Brucknera na Akademii v Mnichově

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • Karel Hurdálek

    Sněžka v Krkonoších

    Položka č.: 239604

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:21

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • J. K. Jelínek

    Studené u Jílového (Jarní nálada)

    Položka č.: 227522

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:22

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Oldřich Jelínek

    (1930-2000)

    Senoseč

    Položka č.: 236645

    Vyvolávací cena: 900 CZK (33 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:23

    tuš, papír, 31 x 19,5 cm, pasparta, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. Pelce na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

  • František Jiroudek

    (1914-1991)

    Scéna

    Položka č.: 245662

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:24

    suchá jehla, 1946, 15,7 x 24,5 cm, sign. PD Jiroudek 46, rám, mírně zašpiněný a pokrčený papír, chybí sklo, Antikvariát Dlážděná, žák prof. W. Nowaka na AVU v Praze, člen skupiny Sedm v říjnu a SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Walther Klemm

    (1883-1957)

    Orel a jeho kořist

    Položka č.: 245641

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:25

    dřevoryt, kolem 1920, 31,7 x 21,2 cm, sign. PD WKlemm, při dolním okraji mimo tisk mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • František Líbal

    (1896-1974)

    Krajina s vodní hladinou

    Položka č.: 245613

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:27

    akvarel, tuš, papír, 1948, 15,4 x 21 cm, sign. PD Fr. Líbal 1948, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Bukovace a M. Pirnera na AVU v Praze, studium v Drážďanech, Frankfurtu nad Mohanem a Mnichově, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Letní den

    Položka č.: 236752

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:28

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Jiří Mandel ml.

    Letní den

    Položka č.: 221511

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (90 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:29

    olej, plátno, 53,5 x 72 cm, sign. PD J. Mandel, rám, přiložena reprodukce obrazu, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (90 €)

  • Zdeněk Nemastil

    (1879-1942)

    Položka č.: 221690

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:30

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

    Zátiší s vázou růží a ovocem

    Položka č.: 239546

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:32

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

    Cesta krajinou

    Položka č.: 233114

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:33

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Položka č.: 230600

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:34

    olej, karton, 32 x 44 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Položka č.: 245615

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:35

    uhel, papír, 1921, 31,5 x 23,1 cm, sign. LD , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Jaro

    Položka č.: 205147

    Vyvolávací cena: 250 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:36

    pastel, křída, papír, 43 x 29,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

    Číňan

    Položka č.: 245671

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:37

    pastel na hedvábí, 2,5 x 17,7 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Bača

    Položka č.: 219977

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:38

    olej, plátno, 71,5 x 60 cm, sign. PD Fukal?, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)

    Koncentrační tábor

    Položka č.: 245639

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:39

    akvarel, uhel, papír, 42,5 x 52 cm, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Jan Blahoslav Novotný

    (1917-1983)

    Vladimír Slavínský

    Položka č.: 223204

    Vyvolávací cena: 450 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:40

    Aktuální cena: 450 CZK (17 €)

  • Stanislav Odvárko

    (1913-1985)

    Břízy na břehu

    Položka č.: 245673

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:41

    olej, lepenka, 22 x 31,7 cm, sign. PD S. Odvárko, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Alfréd Šnábl

    (1901-1968)

    Smrkový les

    Položka č.: 245630

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:42

    olej, plátno, 1943, 28 x 35 cm, sign. PD Šnábl 43, rám, zašlá malba, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Bendy a F. Kysely na VŠUP v Praze a prof. M. Švabinského, K. Krattnera a W. Nowaka na AVU tamtéž, účastnil se výstav SVU Aleš v Brně

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Ve městě

    Položka č.: 210547

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:43

    akryl, sololit, 70 x 50 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.400 CZK (50 €)

  • Karel Tondl

    (1893-1980)

    Pohled k Nizkým Tatrám (Z Nového Smokovce)

    Položka č.: 241636

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:44

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

  • Kateřina Vítečková

    Lodičky

    Položka č.: 239667

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:45

    monotyp, 1963, 42 x 25 cm, sign. PD Kateřina Vítečková, rám, 1/5, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Kybala a K. Svolinského na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • Antonín Waldhauser

    (1835-1913)

    Žižkův dub

    Položka č.: 229907

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:46

    tužka, papír, 1854, 29 x 40,5 cm, monogr. PD W. A. 1. 11. 54, rám, na zadní straně přípis od Josefa Jana Šedivého, rám poškozen, skvrny na papíře, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Lhoty, Ch. Rubena a M. Haushofera na pražské akademii, poté studium na Akademie der bildenden Künste ve Vídni

    Aktuální cena: 3.000 CZK (108 €)

  • Alois Wierer

    (1878-1963)

    V zahradní restauraci

    Položka č.: 245616

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:47

    tužka, papír, 22,3 x 24,2 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Thieleho na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • Franz Wildt

    (1877-?)

    Portrét mladé ženy

    Položka č.: 233795

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:48

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • František Zavřel

    (1891-?)

    Letní krajina

    Položka č.: 225690

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (43 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:49

    Aktuální cena: 1.200 CZK (43 €)

  • Dimitrij Kadrnožka

    Návrh na plakát

    Položka č.: 221524

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:50

    fotografie, 1980, 43,5 x 32,2 cm, na zadní straně razítko čfvu, Antikvariát Dlážděná, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

  • Alena Laufrová

    Siluety z Prahy

    Položka č.: 206014

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:51

    lept, suchá jehla, 54 x 44 cm, sign. PD Alena Laufrová, 27/80, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze