• Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Šťastné shledání

    Položka č.: 244978

    Vyvolávací cena: 700 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2020 17:03

    tuš, papír, 33,5 x 28 cm, DU razítko autora, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Lov medvěda

    Položka č.: 244979

    Plánované ukončení: 11. 06. 2020 17:04

    tuš, papír, 36 x 25 cm, DU razítko autora, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Smečka psů

    Položka č.: 244980

    Plánované ukončení: 11. 06. 2020 17:05

    tuš, papír, 31,5 x 26,5 cm, DU razítko autora, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Dražení psů

    Položka č.: 244981

    Plánované ukončení: 11. 06. 2020 17:06

    tuš, papír, 21,5 x 56,5 cm, vzadu razítko autora, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Krocení smečky

    Položka č.: 244982

    Plánované ukončení: 11. 06. 2020 17:07

    tuš, papír, 38 x 28,5 cm, DU razítko autora, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Chycen v pasti

    Položka č.: 244983

    Plánované ukončení: 11. 06. 2020 17:08

    tuš, papír, 38 x 29 cm, DU razítko autora, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Chyceni v pasti

    Položka č.: 244984

    Plánované ukončení: 11. 06. 2020 17:09

    tuš, papír, 38 x 28 cm, DU razítko autora, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Sandy McTrigger

    Položka č.: 244985

    Plánované ukončení: 11. 06. 2020 17:10

    tuš, papír, 37 x 26 cm, DU razítko autora, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    V táboře

    Položka č.: 244986

    Plánované ukončení: 11. 06. 2020 17:11

    tuš, papír, 42,5 x 27,5 cm, DU razítko autora, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Psí spřežení

    Položka č.: 244987

    Plánované ukončení: 11. 06. 2020 17:12

    tuš, papír, 37,5 x 28 cm, DU razítko autora, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

  • Charles Jean Louis Courtry

    (1846-1897)

    Le fumeur (Kuřák)

    Položka č.: 222303

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:00

    lept, 19. století, 18,3 x 14,2 cm, značeno LD Terburg pinx. a Ch. Courtry sc., Collection de Mr. Suermoudt., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.000 CZK (108 €)

  • Jules Ferdinand Jacquemart

    (1837-1880)

    Le soldat et la fillette qui rit

    Položka č.: 222302

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:01

    lept, 1866, 16,8 x 15,3 cm, značeno DU v desce Jules Jacquemart 1866, dapres Van der Meer de Delft, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

  • Jules Ferdinand Jacquemart

    (1837-1880)

    Plat d´Urbino

    Položka č.: 222301

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:02

    lept, 19. století, 15,9 x 16 cm, značeno DU v desce J. Jacquemart del & sculp., Attribué a Orazio Fontana, Antikvariát Dlážděná

  • Gottlieb Theodor Kempf - Hartenkampf

    (1871-1964)

    Márnice v dřívější císařské nemocnici

    Položka č.: 222309

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:03

    lept, 1903, 16,2 x 13,6 cm, sign. PD G. Kempf, PD v desce popsáno: EHEMALIGEN TODTEN KAMMER KAISERSPITAL 22/4 03, Antikvariát Dlážděná, studoval na Akademie der Bildenden Künste ve Vídni u malířů Julia Bergera (1850–1902), Leopolda Karla Müllera (1834–92), Josef Mathiase von Trenkwalda (1824–97) a A…

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

    (1871-1964)

    Dáma v kloboučku

    Položka č.: 222308

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:04

    lept na japanu, 1902, 15 x 9,8 cm, sign. PD G. Kempf, Antikvariát Dlážděná, studoval na Akademie der Bildenden Künste ve Vídni u malířů Julia Bergera (1850–1902), Leopolda Karla Müllera (1834–92), Josef Mathiase von Trenkwalda (1824–97) a Augusta Eisenmengera (1830–1907), rovněž studoval grafickou t…

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

    (1871-1964)

    Hospodyně

    Položka č.: 222307

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:05

    kolorovaný lept, 1902, 23 x 13,5 cm, sign. PD G. Kempf, Antikvariát Dlážděná, studoval na Akademie der Bildenden Künste ve Vídni u malířů Julia Bergera (1850–1902), Leopolda Karla Müllera (1834–92), Josef Mathiase von Trenkwalda (1824–97) a Augusta Eisenmengera (1830–1907), rovněž studoval grafickou…

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    Krajina se zříceninou hradu (Rabštejn?)

    Položka č.: 212651

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:06

    olej, sololit, 32 x 41,8 cm, monogr. LD VB, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

  • Václav Bubeníček

    (1913-1989)

    Belveder

    Položka č.: 239590

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:07

    olejová tempera, karton, 33,5 x 29 cm, sign. PD V. Bubeníček, rám, v horní části mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

  • Josef Bureš

    (1889-1969)

    Pramen Chrudimky u Vortové

    Položka č.: 219976

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:08

    olej, plátno, 1941, 70 x 50 cm, sign. PD J. Bureš 1941, rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Bukovace a H. Schwaigera na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)

  • Josef Bureš

    (1889-1969)

    Paseka a buky na podzim pod Devíti Skalami

    Položka č.: 219975

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:09

    olej, plátno, 1941, 49 x 70 cm, sign. PD J. Bureš 1941, rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Bukovace a H. Schwaigera na AVU v Praze

  • Karla Dušková

    (1926)

    Alice

    Položka č.: 239543

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:10

  • Karla Dušková

    (1926)

    Dvě dívky

    Položka č.: 241482

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (47 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:11

    olej, plátno, 49,5 x 58,5 cm, monogramováno PD KD, blindrám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.300 CZK (47 €)

  • Dvořák

    Cyrano

    Položka č.: 245650

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:12

    akvarel, karton, 1948, 24 x 10,5 cm, sign. PD Dvořák 48, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Ferdinand Engelmüller

    (1867-1924)

    Pro kominíky - italské střechy

    Položka č.: 245614

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:13

    tužka, papír, 24,5 x 31,8 cm, monogr. PD F. E., značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Mařáka na AVU v Praze, člen SVU Mánes, JUV a Union international des Beaux - Arts et Lettres v Paříži

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Alois Fišárek

    (1906-1980)

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 245642

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:14

    litografie, 42,5 x 55 cm, sign. PD Al Fišárek, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Skupiny výtvarných umělců v Brně a Skupiny moravskoslezských výtvarníků

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Koláž s hudebními alby

    Položka č.: 225348

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:15

    koláž, papír, 31 x 22,5 cm, značeno PD autorským razítkem FRYDRYCH, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Proláž

    Položka č.: 225347

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:16

    koláž, papír, 22,8 x 30 cm, značeno PD autorským razítkem FRYDRYCH, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Jaroslav Grus

    (1891-1983)

    Pramička u břehu

    Položka č.: 245640

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:17

    litografie, 1941, 37,8 x 53,2 cm, při levém okraji mimo tisk na papíře drobné skvrnky, Antikvariát Dlážděná, žák prof. H. Schwaigera na AVU v Praze, zakládající člen Skupiny 58, předseda SČVU

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • K. A. Haloun

    Koupel

    Položka č.: 245651

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:18

    akvarel, papír, 1994, 19,5 x 10,5 cm, sign. PD K. A. Haloun, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • K. A. Haloun

    Položka č.: 245649

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:19

    olej, sololit, 1977, 32,5 x 20 cm, sign. PD Haloun 77, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)