• František Pavelka

    (1894-1948)

    Dívka - miniatura

    Položka č.: 235628

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:31

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Miniatury

    Položka č.: 235627

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:32

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Albert Henry Payne

    (1812-1902)

    London (Souvenir 1834)

    Položka č.: 250643

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:33

    mědirytina, 19. století, 11,7 x 16 cm, značeno LD v desce A. H. Payne sc., na papíře místy drobné skvrnky

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Jaro generace

    Položka č.: 126466

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:34

    dřevoryt, 13,5 x 9,5 cm, sign. PD Rambousek, z knihy Benjamina Kličky, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Franz Friedrich Riepenhausen

    (1786-1831)

    Falstaf examining his recruits

    Položka č.: 250650

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:35

    mědirytina, 17 x 21,2 cm, značeno PD F. Riepenhausen s. Dc., značeno LD W. Hogarth pinxit, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Franz Xaver Stöber

    (1795-1958)

    Na lovu

    Položka č.: 236012

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:36

    mědirytina, 11 x 7,7 cm, značeno v desce Joh. Ender del. a Fr. Stöber sc. Vienna, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Viktor Stretti

    (1878-1957)

    Grafik

    Položka č.: 179266

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:37

    litografie, 11,5 x 7,1 cm, sign. LD Viktor Stretti, žák prof. E. Lišky, F. Jeneweina a G. Schmoranze na UMPRUM v Praze, prof. F. Ženíška na AVU, prof. C. Marra a P. Halma na Akademii v Mnichově, člen SVU Mánes, spoluzakladatel a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Položka č.: 215258

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:38

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Karel Špilar

    (1871-1939)

    Skica

    Položka č.: 250655

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:39

    uhel, papír, 28,3 x 19,8 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Votlučka

    (1896-1963)

    Sedící ženský akt

    Položka č.: 250663

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:40

    lept, 7,3 x 5 cm, sign. PD Votlučka, Exlibris Vladimír Urban, žák prof. J. J. Loukoty, V. Nechleby, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Emil Zillich

    (1829-1896)

    Matka s dítětem

    Položka č.: 235631

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:41

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Žena v pohybu

    Položka č.: 195918

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:42

    tuš, papír, 30,5 x 21,6 cm, při levém okraji zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Portrét muže s brýlemi

    Položka č.: 195916

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:43

    tuš, papír, 29,9 x 20,9 cm, odtržený roh, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Cestou do práce

    Položka č.: 195914

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:44

    tuš, papír, 30 x 21 cm, na několika místech pokrčený a mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Tlustý muž

    Položka č.: 195912

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:45

    tuš, papír, 1976, 29,5 x 21 cm, sign. PN Bělocvětov 76, mírně zažloutlý okraj papíru, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Odlesky

    Položka č.: 195902

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:46

    uhel, papír, 29,8 x 20,9 cm, mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Portrét muže II

    Položka č.: 195900

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:47

    tuš, propiska, papír, 29,9 x 20,9 cm, mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Úředník

    Položka č.: 195898

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:48

    tuš, papír, 30,2 x 20,9 cm, mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Portrét muže IV

    Položka č.: 195893

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:49

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Portrét muže I

    Položka č.: 195891

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:50

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Brýlatý úředník

    Položka č.: 195889

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:51

    tuš, papír, 1976, 30 x 21 cm, sign. PN Bělocvětov 76, mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Daniel

    Telefon-záchod

    Položka č.: 250687

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:52

    pero, papír, 1968, 29,7 x 20,9 cm, sign. DU Daniel 68, Mladý svět č. 8-69, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Daniel

    Nůžky, pomoc na toaletě

    Položka č.: 250697

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:53

    pero, papír, 1968, 29,5 x 21 cm, sign. PD Daniel 68, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Daniel

    Tank-klíč

    Položka č.: 250696

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:54

    pero, papír, 1968, 29,6 x 20,8 cm, sign. LD Daniel 68, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Daniel

    Poslední úpravy

    Položka č.: 250695

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:55

    pero, papír, 1968, 29,6 x 20,8 cm, sign. PD Daniel 68, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Daniel

    Dvojtoaleta

    Položka č.: 250694

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:56

    pero, papír, 1968, 29,7 x 21 cm, sign. Daniel 68, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Daniel

    Úzká toaleta

    Položka č.: 250693

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:57

    pero, papír, 29,5 x 21 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Daniel

    Oprátka

    Položka č.: 250692

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:58

    pero, papír, 1968, 29,6 x 21 cm, sign. PD Daniel 68, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Daniel

    Člověk-zvíře na toaletě

    Položka č.: 250691

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:59

    pero, fix, papír, 1968, 29,7 x 20,9 cm, sign. PD Daniel 68, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Daniel

    Záchodová síť

    Položka č.: 250690

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 19:00

    pero, papír, 1968, 29,5 x 20,9 cm, sign. PD Daniel 68, jemně znečištěný papír na okrajích, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)