• Martin Salajka

    (1981)

    Lebka

    Položka č.: 19724

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Vítr v rákosí

    Položka č.: 19689

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.160 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 29.000 CZK (1.160 €)

  • Igor Malijevský

    (1970)

    Z cyklu Domeček pro panenky I

    Položka č.: 19710

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

  • Pavel Besta

    Po andělsku

    Položka č.: 19693

    Vyvolávací cena: 69.000 CZK (2.760 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 69.000 CZK (2.760 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Kristus

    Položka č.: 251002

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 30. 11. 2020 18:00

    lept, suchá jehla, 8,5 x 9,8 cm, sign. PD A. J. Alex, Antikvariát Dlážděná, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Krajina při bouřce

    Položka č.: 223387

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 30. 11. 2020 18:01

    lept, 17,7 x 14 cm, sign. PD A. J. Alex, rám, I. stav 1/1, Antikvariát Dlážděná, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Olga Čechová

    (1925)

    Slza

    Položka č.: 220199

    Plánované ukončení: 30. 11. 2020 18:02

    lept, 19 x 15,3 cm, sign. PD Olga Čechová, 10/30, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Rossmana a Dillingera na Škole uměleckých řemesel v Brně, prof. K. Svolinského a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka skupiny Trasa, AVU Praha, Klubu ilustrátorů při UVU Praha a Sdružení grafiků Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan Dědina

    (1870-1955)

    Vzhlížející dívka

    Položka č.: 236195

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 30. 11. 2020 18:03

    olej, dřevotříska, 79 x 54,5 cm, sign. PD Jan Dědina, rám, na zadní straně skica k obrazu, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Ženíška, J. V. Myslbeka a M. Pirnera, člen Jednoty výtvarných umělců

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • K. Doležal

    Těžké sny

    Položka č.: 231460

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 30. 11. 2020 18:04

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alois Fišárek

    (1906-1980)

    Položka č.: 217875

    Plánované ukončení: 30. 11. 2020 18:05

    suchá jehla, 12,3 x 16,7 cm, sign. PD Al. Fišárek, Antikvariát Dlážděná, žák J. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Skupiny výtvarných umělců v Brně a Skupiny moravskoslezských výtvarníků

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu

  • František Hora

    Mytí nohou

    Položka č.: 236804

    Plánované ukončení: 30. 11. 2020 18:06

    tuš, papír, 27 x 20 cm, sign. PD Hora, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Miroslav Houšť

    Žižkov v noci

    Položka č.: 223168

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 30. 11. 2020 18:07

    litografie, 21,7 x 28 cm, sign. PD Miroslav Houšť, studenti Vladislava Bauera, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, člen Jednoty českých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Položka č.: 212843

    Plánované ukončení: 30. 11. 2020 18:08

    lept, 1996, 10,8 x 5,8 cm, sign. PD Istler 96, Antikvariát Dlážděná, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ota Jakl

    (1908-1981)

    Rybářská bárka

    Položka č.: 248655

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 30. 11. 2020 18:09

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Ludmila Jandová

    (1938-2008)

    Pták s mládětem

    Položka č.: 234319

    Plánované ukončení: 30. 11. 2020 18:10

    suchá jehla na ručním papíře, 1975, 38 x 24,4 cm, sign. DU Jandová 75, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Müllera, V. Silovského a V. Tittelbacha na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Karmazín

    Dvojice s koněm

    Položka č.: 244647

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 30. 11. 2020 18:11

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jitka Kolínská?

    Ostrovy

    Položka č.: 234332

    Plánované ukončení: 30. 11. 2020 18:12

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jan Konůpek

    Rytec

    Položka č.: 204075

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 11. 2020 18:13

    suchá jehla, 13,5 x 8,6 cm, mírně zažloutlý a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Plavení koní

    Položka č.: 193101

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 30. 11. 2020 18:14

    litografie, 1941, 28,8 x 23 cm, sign. PD Emil Kotrba 1941, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    Pražský hrad

    Položka č.: 207684

    Plánované ukončení: 30. 11. 2020 18:15

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Petr Melan

    (1947-2009)

    Cockerspaniel

    Položka č.: 235139

    Plánované ukončení: 30. 11. 2020 18:16

    lept na ručním papíře, 31,5 x 21,8 cm, sign. PD P. Melan, 61/80, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Poláška, J. Mahelky, J. Trnky, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jana Míčková

    Strom ptačího života II.

    Položka č.: 244799

    Plánované ukončení: 30. 11. 2020 18:17

    akvarel, tuš, kombinovaná technika, papír, 1970, 49,8 x 65 cm, sign. DU Jana Míčková 1970, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jana Míčková

    Strom ptačího života I.

    Položka č.: 244798

    Plánované ukončení: 30. 11. 2020 18:18

    akvarel, tuš, kombinovaná technika, papír, 1970, 49,5 x 64,5 cm, sign. DU Jana Míčková 1970, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Položka č.: 218024

    Plánované ukončení: 30. 11. 2020 18:19

    olej, plátno, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Dívka a voják

    Položka č.: 218007

    Plánované ukončení: 30. 11. 2020 18:20

    tempera, běloba, tuš, papír, 37,2 x 25 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Egyptské dobrodružství

    Položka č.: 218006

    Plánované ukončení: 30. 11. 2020 18:21

    tempera, běloba, tuš, papír, 33,5 x 25,1 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Na břehu moře

    Položka č.: 210758

    Plánované ukončení: 30. 11. 2020 18:22

    tempera, papír, 30,3 x 42,8 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Panna Marie

    Položka č.: 251014

    Plánované ukončení: 30. 11. 2020 18:23

    anaplast, 70,5 x 55 cm, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Novák

    (1915-2006)

    Položka č.: 200303

    Plánované ukončení: 30. 11. 2020 18:24

  • Karel Oberthor

    Strakonice

    Položka č.: 236855

    Plánované ukončení: 30. 11. 2020 18:25

    litografie, 1974, 39,5 x 32 cm, sign. DU K. Oberthor , Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)