• Michael Florian

    (1911-1984)

    Ex libris Magda Poláčková

    Položka č.: 218170

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 22:46

    dřevoryt, 9,9 x 6,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Ex libris Ant. Bardoun

    Položka č.: 218171

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 22:48

    dřevoryt, 1944, 10,8 x 6,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Vojna

    (1909-1974)

    Má knížka (Vladislav Kohout)

    Položka č.: 218178

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 22:50

    zinkografie, 1955, 9 x 7,8 cm, značeno JVojna 55, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Rytíř (Ex libris Vladislav Kohout)

    Položka č.: 218179

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 22:52

    dřevoryt, 1955, 11,5 x 6 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Stanislav Hudeček

    (1872-1908)

    Nový Bydžov, Ex libris Jaroslav Černý

    Položka č.: 218181

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 22:54

    zinkografie, 1944, 8,9 x 6,2 cm, značeno St. H., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Kniha Vladislava Kohouta

    Položka č.: 218182

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 22:56

    dřevoryt, 10 x 5 cm, sign. PD Cinybulk, vzadu razítko autora, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Kytice (Ex libris J. Černá)

    Položka č.: 218185

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 22:58

    lept, 1944, 10,5 x 6,2 cm, DU značeno v desce VF 1944, vzadu razítko autora, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Katedrála Sv. Pavla (Londýn)

    Položka č.: 218280

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 23:00

    olej, karton, 15 x 9,8 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Terst

    Položka č.: 218282

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 23:02

    olej, karton, 14,7 x 9,5 cm, sign. PD J Dlabal, mírně ohnuté rohy kartonu, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Niagara

    Položka č.: 218301

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 23:04

    olej, sololit, 13,8 x 17,8 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Jiří Pařík

    Námořník a pes

    Položka č.: 218348

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 23:06

    tuš, běloba, papír, 6 x 8,5 cm, sign. PD Jiří Pařík, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Na kraji města

    Položka č.: 218500

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 23:08

    tužka, papír, 32,7 x 44,5 cm, sign. LD L. Stejskal, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Položka č.: 218502

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 23:10

    pastel, papír, 57 x 46 cm, sign. PD L. Stejskal, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Stromy

    Položka č.: 218503

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 23:12

    tužka, papír, 28,7 x 23,2 cm, PD monogr. L S, lehce zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Husy

    Položka č.: 218504

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 23:14

    tužka, papír, 20,4 x 29,2 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Pivoňky

    Položka č.: 218507

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 23:16

    papírořez, 1968, 37,2 x 27,5 cm, sign. PD L. Stejskal 68, LD popsáno, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Položka č.: 218510

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 23:18

    linoryt, 1962, 28,2 x 37 cm, sign. PD L Stejskal 62, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Jihočeská vesnice IV.

    Položka č.: 218515

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 23:20

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Podhůří

    Položka č.: 218520

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 23:22

    pastel, papír, 39,7 x 50 cm, sign. PD L. Stejskal , antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Před deštěm

    Položka č.: 218521

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 23:24

    kvaš, papír, 39,6 x 66 cm, sign. LD L. Stejskal , při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Blatouchy ve džbánu

    Položka č.: 218536

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 23:26

    pastel, papír, 44 x 37 cm, sign. PD v kresbě Stejskal, papír při okraji natržen a pomuchlán, nezasahuje do kresby, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Položka č.: 218537

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 23:28

    pastel, papír, 52 x 40 cm, sign. PD v kresbě L. Stejskal, papír při okraji pomuchlán, nezasahuje do kresby, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Strom

    Položka č.: 218538

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 23:30

    lavírovaná tuš, papír, 36,8 x 50 cm, sign. PD L. Stejskal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Ženci

    Položka č.: 218539

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 23:32

    tempera, papír, 1943, 44 x 60 cm, sign. LD L. Stejskal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Benetka

    Milostné hry

    Položka č.: 218665

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 23:34

    sítotisk, 19,3 x 30,7 cm, sign. DU Benetka, č. 53/120, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je už jen svobodným umělcem…

    Aktuální cena: 1.800 CZK (67 €)

    Vánoční kapr (Ex libris AB)

    Položka č.: 218849

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 23:36

    dřevoryt, 4,5 x 5,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Svíce (Ex libris W.T.)

    Položka č.: 218850

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 23:38

    dřevoryt, 8 x 5,4 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Zdravení Ježíška

    Položka č.: 218860

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 23:40

    dřevoryt, 9 x 13 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Miroslav Klivar

    Mořská ryba

    Položka č.: 218947

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 23:42

    kombinovaná technika, karton, 1997, 29,5 x 41,5 cm, sign. PD Klivar 97, rám, vzadu popsáno, antiqari.at Radhošťská, prezident Evropského kruhu Franz Kafka Praha

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

  • Bohumil Ullrych

    Postavy v krajině (Konvolut 2 kreseb)

    Položka č.: 219507

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 23:44

    tužka, kvaš, papír, 1923, 20 x 26,7 a 18 x 26,8 cm, sign. Ullrych 23, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)