• Leoš Nebor

    (1930-1992)

    Opička

    Položka č.: 221688

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 01. 02. 2021 18:45

    fotografie, 39 x 28,4 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Leoš Nebor

    (1930-1992)

    Josef Sudek

    Položka č.: 253882

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 01. 02. 2021 18:46

    bromostříbrná fotografie, 28 x 38 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • József Németh

    (1928)

    Mosdatás

    Položka č.: 253880

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 01. 02. 2021 18:47

    bromostříbrná fotografie, 27,5 x 38 cm, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Západ slunce nad rybníkem

    Položka č.: 253886

    Plánované ukončení: 01. 02. 2021 18:48

    bromostříbrná fotografie, 1986, 32 x 44,5 cm, sign. PD , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Miroslav Pokorný

    (1946-2015)

    Z cyklu Cahoty

    Položka č.: 253883

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 01. 02. 2021 18:49

    bromostříbrná fotografie, 2006, 46,5 x 46 cm, sign. PD 1. 03. 06 M. Pokorný, při pravém dolním rohu pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jaroslav Procházka

    (1939)

    Portrét v modré

    Položka č.: 242272

    Plánované ukončení: 01. 02. 2021 18:50

    fotografie, 25 x 36 cm, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Tomáš Raszka

    (1983)

    Marsella

    Položka č.: 253884

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 01. 02. 2021 18:51

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Tomáš Raszka

    (1983)

    Položka č.: 253885

    Plánované ukončení: 01. 02. 2021 18:52

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Ságl

    Položka č.: 244430

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 01. 02. 2021 18:53

    barevná fotografie, 41 x 57,4 cm, sign. PD Jan Ságl, rám, Antikvariát Dlážděná, Jan Ságl, nar. 1942 v Humpolci, fotografuje od r.1957, od r.1965 jako nezávislý fotograf, od r.1979 se zajímá výhradně o barevnou fotografii, zejména o tematizaci světla, od 80.let publikuje ve světovém tisku (např. Geo,…

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Milan Albich

    (1925-2000)

    Na Labi v Poděbradech

    Položka č.: 218788

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 02. 02. 2021 18:00

    fix, tuš, papír, 1984, 15 x 21 cm, sign. PD 4/5/84 Albich, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Salcmana, C. Boudy, K. Lidického a F. Kovárny na pedagogické fakultě UK - výtvarná výchova v Praze, člen výtvarné skupiny Proměna, člen Syndikátu výtvarných umělců a Unie če…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Milan Albich

    (1925-2000)

    Rybářské bárky

    Položka č.: 202588

    Plánované ukončení: 02. 02. 2021 18:01

    lept, mezzotinta, 1984, 19,5 x 13,7 cm, sign. DU Albich 83-84, k 70. narozeninám B. Hrabala, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Salcmana, C. Boudy, K. Lidického a F. Kovárny na pedagogické fakultě UK - výtvarná výchova v Praze, člen výtvarné skupiny Proměna, člen Syndikátu výtvarných umělců a Unie č…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Milan Albich

    (1925-2000)

    Částkov

    Položka č.: 186806

    Plánované ukončení: 02. 02. 2021 18:02

    tuš, papír, 1993, 20,8 x 32,8 cm, sign. PD Albich 93, na zadní straně popsáno autorem, při okrajích mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Salcmana, C. Boudy, K. Lidického a F. Kovárny na pedagogické fakultě UK - výtvarná výchova v Praze, člen výtvarné skupiny Proměna, člen Syndiká…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    V růžovém

    Položka č.: 244727

    Plánované ukončení: 02. 02. 2021 18:03

    tempera, karton, 41,5 x 29,5 cm, sign. PD VB, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Kankán

    Položka č.: 226869

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 02. 02. 2021 18:04

    serigrafie, 1976, 10,2 x 41,1 cm, značeno LD v tisku Aborn, Vstupenka na výstavu, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Cyril Bouda

    Kočka

    Položka č.: 223391

    Plánované ukončení: 02. 02. 2021 18:05

    dřevoryt, 1921, 9,2 x 9 cm, značeno DU ve štočku CB 1921, Původní dřevoryt Moderní revue XXVIII, leden 1922, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Na procházce

    Položka č.: 244236

    Plánované ukončení: 02. 02. 2021 18:07

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan Fischer

    (1907-1960)

    Kim

    Položka č.: 253887

    Plánované ukončení: 02. 02. 2021 18:08

    uhel, papír, 28,5 x 23,1 cm, lehce pomačkaný okraj, malíř a kreslíř, vnuk malíře a karikaturisty Hugo Boettingera, proslul především jako autor kresleného seriálu Rychlé šípy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Václav Hejna

    Náměstí s kašnou

    Položka č.: 228962

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 02. 02. 2021 18:09

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    V parku

    Položka č.: 210873

    Plánované ukončení: 02. 02. 2021 18:10

    akvarel, fix, tužka, papír, 1973, 42 x 59 cm, monogramováno PN VH 73, mírně zažloutlý, při okrajích mimo kresbu mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    V parku II.

    Položka č.: 210810

    Plánované ukončení: 02. 02. 2021 18:11

    akvarel, uhel, pastel, papír, 1973, 42 x 59 cm, monogramováno PN VH 73, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ivo Holý

    Antický motiv

    Položka č.: 184476

    Plánované ukončení: 02. 02. 2021 18:12

    litografie, 1970, 20,5 x 39,5 cm, sign. PD Holý 70, žák prof. K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jitka Hrstková

    V cirkuse

    Položka č.: 179368

    Plánované ukončení: 02. 02. 2021 18:13

    lept, 15 x 9,8 cm, sign. PD Jitka Hrstková, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jan Janča

    (1907-1992)

    Zátiší s konvicí

    Položka č.: 217750

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 02. 02. 2021 18:14

    akvarel, papír, 31 x 41,4 cm, sign. PD Janča, studium na FF UJEP v Brně

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jan Janča

    (1907-1992)

    Na pastvě

    Položka č.: 217749

    Plánované ukončení: 02. 02. 2021 18:15

    akvarel, běloba, papír, 20,4 x 27 cm, sign. PD Jan Janča, při okrajích lehce zašpiněný papír, studium na FF UJEP v Brně

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Kryštof

    Vesnička

    Položka č.: 246276

    Plánované ukončení: 02. 02. 2021 18:16

    pastel, papír, 1976, 27 x 47 cm, sign. LD Kryštof 76, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Kamil Lhoták

    Automobil (ex libris Kamil Lhoták)

    Položka č.: 226937

    Plánované ukončení: 02. 02. 2021 18:17

    serigrafie, 9,7 x 6,7 cm, Antikvariát Dlážděná, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Horská chata

    Položka č.: 253944

    Plánované ukončení: 02. 02. 2021 18:18

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Krajina s potůčkem

    Položka č.: 253943

    Plánované ukončení: 02. 02. 2021 18:19

    olej, karton, 35 x 49,5 cm, sign. LD , rám, mírně zašpiněná malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Dívka na schodech

    Položka č.: 253922

    Plánované ukončení: 02. 02. 2021 18:20

    lept, 10 x 6,8 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Stavení

    Položka č.: 253946

    Plánované ukončení: 02. 02. 2021 18:21

    akvarel, papír, 25 x 34 cm, rám, mírně zašpiněné kresba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)