• Bohumil Ullrych

    Pradleny u řeky

    Položka č.: 252229

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2021 16:30

    olej, plátno, 28,3 x 35,2 cm, sign. LD B. Ullrych, při okrajích otřepené plátno a poškozená malba, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Bohumil Ullrych

    Odpočinek

    Položka č.: 252230

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2021 16:31

    olej, plátno, 34,7 x 28 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)