Internetová aukce

V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.

SEZNAM AUTORŮ

  • Monogramista JP

    Zátiší s jablky

    Položka č.: 177876

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 14:30

    olej, sololit, 55 x 80 cm, monogr. LD JP, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Kytice v malovaném džbánku

    Položka č.: 177895

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 14:31

    litografie, 40,5 x 28,4 cm, sign. PD Jaroslav Vodrážka, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Školník

    Sluníčko

    Položka č.: 178718

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 14:32

    litografie, 1980, 21,2 x 16,2 cm, sign. PD Školník 80, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Krajina s balvany

    Položka č.: 178787

    Vyvolávací cena: 390 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 14:33

    mezzotinta, lept, 20,5 x 24,5 cm, sign. PD Josef Herčík, rám, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 490 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Dívka česající ovoce

    Položka č.: 178788

    Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 14:34

    dřevoryt, 11,8 x 9,7 cm, sign. PD AMoravec, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pert Herink

    Konvice na topení (kreslený vtip)

    Položka č.: 178789

    Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 14:35

    fix, papír, 13,2 x 12,7 cm, sign. PD V. a P. Herinkovi, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michal Lauda

    (1962)

    Proti slunečníku

    Položka č.: 178792

    Vyvolávací cena: 360 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 14:36

    litografie, 19 x 14,7 cm, sign. DU M. Lauda, rám, č. 43/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Hrdiny, M. Polcara a J. Vlčka na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 360 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Fanta

    (1919-?)

    Lesní interiér

    Položka č.: 178982

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 14:37

    akvarel, papír, 1976, 22 x 21 cm, sign. LD Fanta 76, pasparta, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu

  • Vilma Vrbová

    (1905-1993)

    Chlapec

    Položka č.: 179052

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 14:38

    litografie, 19,5 x 14,5 cm, sign. PD Vilma Vrbová, pasparta, č. 15/50, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Straka

    (1926-2003)

    Žena v brýlích

    Položka č.: 179093

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 14:39

    tužka, papír, 23 x 23 cm, monogr. LD PS 58, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Louis Leopold Boilly

    (1761-1845)

    Hádka

    Položka č.: 179096

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 14:40

    litografie, 22 x 19,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Děvčátko

    Položka č.: 179207

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 14:41

    pastel, papír, 1953, 42,5 x 28,5 cm, sign. LD O. Smutný 1953, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Jahanus

    Zamilovaná krajina

    Položka č.: 180498

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 14:42

    serigrafie, 15,6 x 12,2 cm, sign. PD Václav Johanus, rám, č. 103/150, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu

  • Jan B. Melichar

    (1908-1994)

    Benátky

    Položka č.: 180920

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 14:43

    litografie, 21,7 x 52,7 cm, sign. PD Jan B. Melichar, rám, č. 81/105, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, soukromý žák V. Beneše, W. Nowaka

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Zavadil

    (1915-1990)

    Hlava děvčátka

    Položka č.: 181739

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 14:44

    pastel, papír, 1948, 32 x 28 cm, sign. PD V. Zavadil 1948, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Jandejsek

    (1923)

    Motýl s květinou

    Položka č.: 182038

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 14:45

    litografie, 1979, 30,5 x 30,5 cm, sign. PD Jan 1979, pasparta, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu

  • Albert Henry Payne

    (1812-1902)

    Trojicko-sergijevská lávra nedaleko Moskvy

    Položka č.: 185290

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 14:46

    mědirytina, 11,7 x 15,2 cm, PD značeno v desce A.H. Payne, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    der Prager Bahnhof

    Položka č.: 185300

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 14:47

    rytina, 11,2 x 17 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Špicner

    Pohled na Týnský chrám

    Položka č.: 185341

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 14:48

    dřevoryt, 1969, 29,5 x 21,2 cm, sign. PD Špicner 69, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu

  • Karel Tondl

    (1893-1980)

    Sázava ve Hvězdonicích

    Položka č.: 185376

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 14:49

    dřevoryt, 1954, 16,8 x 24,4 cm, sign. PD Karel Tondl, pasparta, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, studium dějin umění, estetiky a filozofie na FF UK, grafika na Sorboně v Paříži, zakladatel SVU Aleš, člen Societé N…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Konůpek

    (1883-1950)

    Púchová

    Položka č.: 186071

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 14:50

    rudka, papír, 1937, 43 x 30,5 cm, monogr. LD KpK, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludvík Makovec

    Z bažantnice

    Položka č.: 186086

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 14:51

    olej, karton, 1952, 32 x 44 cm, sign. PD Makovec, rám, vzadu štítek s popisem, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Dva muži ve světnici

    Položka č.: 186104

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 14:52

    tužka, akvarel, papír, 1852, 11,3 x 9 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Tunis

    Položka č.: 186111

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 14:53

    akvarel, tužka, papír, 1930, 27 x 18 cm, sign. LD Pavelka 1930, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Carl Theodor Thiemann

    (1881-1966)

    Hrad v Norimberku

    Položka č.: 186437

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 14:54

    dřevoryt, 17,5 x 13 cm, sign. PD C. Thiemann, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Palác v Bruselu

    Položka č.: 186479

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 14:55

    suchá jehla, 27,5 x 19,5 cm, sign. PD nezřetelně, rám, č. 35/300, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Karlštejn

    Položka č.: 186518

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 14:56

    akvatinta, 1920, 33 x 26 cm, sign. PD AJ Alex, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Kos

    (1932)

    Náměstí v Havlíčkově Brodě

    Položka č.: 186520

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 14:57

    litografie, 1970, 30,5 x 39,5 cm, sign. PD J. Kos 70, rám, č. 7/200, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen UVU - Sdružení výtvarných umělců Vysočiny

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milena Diblíková

    (1928)

    Police nad Metují

    Položka č.: 186575

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 14:58

    litografie, 1976, 26,5 x 39,8 cm, sign. PD Milena Diblíková 1976, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Profil muže

    Položka č.: 186654

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 14:59

    tužka, papír, 1954, 25,5 x 18,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook