Internetová aukce

V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.

SEZNAM AUTORŮ

  • Různí autoři

    Česká původní grafika II.

    Položka č.: 186511

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (83 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2020 15:26

    různé techniky, vše signováno, soubor 10 grafických listů Sfinx II., 2x P. Dillinger, A. Moravec, V. Mašek, K. Svolinský, V. Sychra, 2x K. Štěch, 2x K. Vik, poloplátěné desky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.300 CZK (83 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Různí autoři

    Česká původní grafika I.

    Položka č.: 186512

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (90 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2020 15:27

    různé techniky, vše signováno, soubor 10 grafických listů Sfinx I., P. Dillinger, A. Moravec, V. Mašek, K. Svolinský, V. Sychra, O. Kerhart, K. Štika, K. Štěch, K. Vik, V. Fiala, poloplátěné desky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (90 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Různí autoři

    Česká původní grafika III.

    Položka č.: 186513

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2020 15:28

    různé techniky, vše signováno, soubor 10 grafických listů Sfinx III., L. Jiřincová, Fr. Kobliha, A. Macková, P. Dillinger, 2x V. Mašek, V. Silovský, K. Štěch, K. Vik, V. Fiala, poloplátěné desky, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Karlštejn

    Položka č.: 186518

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (65 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2020 15:29

    akvatinta, 1920, 33 x 26 cm, sign. PD AJ Alex, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.800 CZK (65 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Kos

    (1932)

    Náměstí v Havlíčkově Brodě

    Položka č.: 186520

    Vyvolávací cena: 250 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2020 15:30

    litografie, 1970, 30,5 x 39,5 cm, sign. PD J. Kos 70, rám, č. 7/200, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen UVU - Sdružení výtvarných umělců Vysočiny

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Různí autoři

    Pět grafických listů

    Položka č.: 186551

    Vyvolávací cena: 900 CZK (33 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2020 15:31

    bibliofilie, dřevoryt K. Svolinský, litografie V. Sedláček, 2x dřevoryt K. Štěch, dřevoryt K. Mašek, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milena Diblíková

    (1928)

    Police nad Metují

    Položka č.: 186575

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2020 15:32

    litografie, 1976, 26,5 x 39,8 cm, sign. PD Milena Diblíková 1976, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Bino

    Chalupy v horách

    Položka č.: 186606

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2020 15:33

    lept, 12,3 x 16,3 cm, sign. PD J. Bino, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Profil muže

    Položka č.: 186654

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2020 15:34

    tužka, papír, 1954, 25,5 x 18,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Krtek fotbalista

    Položka č.: 187259

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2020 15:35

    tuš, akvarel, papír, 1992, 11,5 x 9 cm, sign. PD JAS 92, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Katarína Keményová

    (1952)

    Strieborný mesiac

    Položka č.: 187261

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2020 15:36

    kombinovaná technika, 1985, 14,8 x 13,4 cm, sign. PD K. Keményová 1985, rám, č. 32/60, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Mísa s třešněmi

    Položka č.: 187567

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2020 15:37

    litografie, 37,5 x 48 cm, sign. PD Ctirad Stehlík, rám, č. 40/60, Antikvariát Ostrovní, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

    Aktuální cena: 1.900 CZK (68 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Krajina s kameny

    Položka č.: 187568

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2020 15:38

    litografie, 32,3 x 43 cm, sign. DU Ctirad Stehlík, rám, č. 62/87, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

    Aktuální cena: 1.900 CZK (68 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 187979

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2020 15:39

    litografie, 1958, 33,5 x 45 cm, sign. PD K. Oberthor 58, rám, č. 53/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dušan Janoušek

    (1928-1996)

    Čtyři mosty a loďka

    Položka č.: 189340

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 14:00

    kombinovaná technika, 1966, 18,8 x 28,3 cm, sign. LD Jaroušek 66, rám, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Brně u prof. K. Langera, žák prof. E. Nevana na PF UKo v Bratislavě

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Hluboš

    Pohled na Prahu

    Položka č.: 191277

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 14:01

    lept, 1925, 23 x 29,5 cm, sign. PD Hluboš, rám, zažloutlý papír, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Roučka

    (1942)

    Maska

    Položka č.: 191492

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 14:02

    litografie, 53,5 x 37,5 cm, sign. PD Roučka, rám, při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Beethovenův dům ve Vídni

    Položka č.: 191494

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 14:03

    tuš, akvarel, papír, 29,5 x 21 cm, sign. PD nečitelně, zažloutlý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Maxmilián Švabinský

    (1873-1962)

    Portrét Rudolfa Ryšavého

    Položka č.: 191495

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 14:04

    litografie, 1931, 17,5 x 13,5 cm, značeno na kameni PN M Švabinský, zažloutlý, při okraji natržený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČ…

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Leo Horst

    Portrét staré paní

    Položka č.: 191498

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 14:05

    lept, 11,2 x 10,2 cm, sign. PD Leo Horst, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • monogramista PS

    Z Tater

    Položka č.: 191503

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 14:06

    akvatinta, 24,5 x 34 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Domažlice

    Položka č.: 195752

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 14:07

    akvarel, tužka, papír, 1925, 29 x 24 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Jandejsek

    (1923)

    Pozdrav Janu Zrzavému

    Položka č.: 195788

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 14:08

    litografie, 1985, 21,1 x 15,2 cm, sign. PD Jan 1985, č. 77/100, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Josef Holler

    (1903-1982)

    Kůň

    Položka č.: 195960

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 14:09

    litografie, 11 x 20 cm, sign. PD JHoller, pasparta, Antikvariát Ostrovní, externí žák prof. Z. Kratochvíla, žák prof. F. Desnoyera na École des Arts Décoratifs a prof. E. Camiho na École des Beaux Arts v Paříži, prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen JUV a SČVU

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alfred DeDreux

    (1810-1860)

    Pár na koni

    Položka č.: 195961

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 14:10

    litografie, 19,7 x 27,5 cm, rám, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Knyttl

    (1903-1977)

    Zimní krajina

    Položka č.: 196325

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 14:11

    olej, karton, 25 x 34 cm, sign. PD Knyttl, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. B. Popoviče a M. Milanoviče

    Aktuální cena: 1.900 CZK (68 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Pavlíček

    Děvče v kroji

    Položka č.: 196341

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (43 €)

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 14:12

    olej, karton, 32 x 28 cm, sign. PD J. Pavlíček, rám, vzadu razítko: Sdružené práce výtvarníků mladé generace Praha, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (43 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Chalupa

    Položka č.: 196734

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 14:13

    kolorovaná litografie, 15 x 21 cm, LD značeno na kameni Arno Nauman, rám, na rámu drobná poškození, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jacques Nicolas Tardieu

    (1716-1791)

    Císař Konstantin přijímá korouhev

    Položka č.: 197302

    Vyvolávací cena: 900 CZK (33 €)

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 14:14

    rytina, 35,6 x 25,1 cm, PD značeno v desce Tardieu filius Sculp., rám, podle Rubense vyryl J.C Tardieu zvaný Tardieu fils, vydal otec Nicolas Henri Tardieu (1674 - 1749) jako součást cyklu Historie Konstantinova, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Matthaeus Merian

    (1593-1650)

    Liechtstall

    Položka č.: 197310

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (47 €)

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 14:15

    rytina, 21 x 32 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.300 CZK (47 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook