• Viktor Stretti

    (1878-1957)

    Splav na Vltavě

    Položka č.: 250532

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 18:18

    litografie, 31 x 36 cm, sign. PD Viktor Stretti, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Lišky, F. Jeneweina a G. Schmoranze na UMPRUM v Praze, prof. F. Ženíška na AVU, prof. C. Marra a P. Halma na Akademii v Mnichově, člen SVU Mánes, spoluzakladatel a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Mario Stretti

    (1910-1960)

    Položka č.: 250533

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 18:19

    litografie, 5,8 x 12,8 cm, sign. PD Mario Stretti, LD věnování: Panu Josefu Hrachovcovi Mario Stretti, žák prof. V. Nechleby a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Otto Stritzko

    (1908-1986)

    Kartuziánský kostel sv. Trojice v Kr. Poli v Brně

    Položka č.: 250534

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 18:20

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Antonín Strnadel

    (1910-1975)

    Vitání jara

    Položka č.: 250535

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 18:21

    litografie, 32 x 41,5 cm, sign. PD AStrnadel, rám, Antikvariát Ostrovní, žák J. Bendy na UMPRUM v Praze a M. Švabinského na AVU, člen UB a SVU Aleš

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Antonín Strnadel

    (1910-1975)

    Žena v kroji

    Položka č.: 250536

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 18:22

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Pavel Sukdolák

    (1925)

    Vír III

    Položka č.: 250537

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 18:23

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Pavel Sukdolák

    (1925)

    Bludičky

    Položka č.: 250538

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 18:24

    akvantinta, 31,5 x 23,2 cm, sign. DU Pavel Sukdolák, č. 5/20, značeno LD, vytiskl P.S., antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Pavel Sukdolák

    (1925)

    Noemova Archa

    Položka č.: 250539

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 18:25

  • Pavel Sukdolák

    (1925)

    Kupky sena

    Položka č.: 250540

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 18:26

    lept, 1952, 19,2 x 33,5 cm, sign. PD Sukdolák 52, rám, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Josef Svatoň

    Střešní okno

    Položka č.: 250541

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 18:27

    bromostříbrná fotografie, 56,5 x 38 cm, sign. na zadní straně Svatoň, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Svatoň

    Akt dívky

    Položka č.: 250542

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 18:28

    bromostříbrná fotografie, 36,5 x 28,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Svatoň

    Pohyb C

    Položka č.: 250543

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 18:29

    tónovaná fotografie, 19,5 x 13,5 cm, na zadní straně štítek s popisem a podpisem, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Svatoň

    Mumlavské vodopády

    Položka č.: 250544

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 18:30

    bromostříbrná fotografie, 25 x 36,7 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Svatoň

    Položka č.: 250545

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 18:31

    bromostříbrná fotografie, 37,5 x 27 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Svatoň

    Hra se židlí

    Položka č.: 250546

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 18:32

    bromostříbrná fotografie, 27,5 x 37,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Svatoň

    Zátiší s růží

    Položka č.: 250547

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 18:33

    bromostříbrná fotografie, tempera, 19,8 x 19,8 cm, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Svatoň

    Radost

    Položka č.: 250548

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 18:34

    barevná fotografie CIBA, 18 x 12 cm, pasparta, 43952, na zadní straně štítek Dílo s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Svolinský

    Dvojice

    Položka č.: 250549

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 18:35

    akvarel, papír, 17,6 x 14,5 cm, PD monogr. K S, pasparta, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Karel Svolinský

    Ptáček

    Položka č.: 250550

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 18:36

    akvarel, papír, 20,6 x 24,5 cm, sign. PD Svolinský, pasparta, rám, zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Karel Svolinský

    Položka č.: 250551

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 18:37

    tuš, papír, 16,7 x 12 cm, PD monogr. K S, pasparta, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

  • Karel Svolinský

    Položka č.: 250552

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 18:38

    litografie, 1949, 26 x 34 cm, sign. PD KSvolinský 1949, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Sychra

    (1903-1963)

    Sousoší

    Položka č.: 250553

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 18:39

    dřevoryt, 1937, 32,5 x 24,5 cm, sign. PD V. Sychra 37, žák prof. E. Dítěte na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU, spoluzakladatel SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Jiří Šalamoun

    Lovec hada

    Položka č.: 250554

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 18:40

    litografie, 1980/81, 29 x 42 cm, sign. DU Jiří Šalamoun 81, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

  • Jiří Ščerbakov

    (1926-2007)

    Sex - bomb Kleopatra III.

    Položka č.: 250555

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 18:41

    linoryt, 29 x 14 cm, sign. PD Šč. 60, rám, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Ščerbakov

    (1926-2007)

    Položka č.: 250556

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 18:42

    suchá jehla, 1968, 29,8 x 19,7 cm, sign. PD J. Ščerbakov 68, 3/10, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Marie Michaela Šechtlová

    Masopust

    Položka č.: 250557

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 18:43

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jaroslav Šerých

    (1928-2014)

    Položka č.: 250558

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 18:44

    lept, 26,8 x 21 cm, sign. DU JŠerých, pasparta, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, studoval u prof. V. Vorlíčka a J. Kirchnera na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Jablonci nad Nisou a na Střední výtvarné škole v Turnově, žák prof. V. Rady na AVU, prof. V. Pukla ve speciální grafické škole…

  • Ladislav Šíma

    (1885-1956)

    Rodina

    Položka č.: 250559

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 18:45

    linoryt, 21 x 18 cm, sign. PD Lad. Šíma, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, žák prof. V. Bukovace, B. Roubalíka a F. Thieleho na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Ladislav Šíma

    (1885-1956)

    Andělé

    Položka č.: 250560

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 18:46

    linoryt, 1934, 20 x 26,5 cm, sign. PD Lad. Šíma 1934, č. 7, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, žák prof. V. Bukovace, B. Roubalíka a F. Thieleho na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Oldřich Šimáček

    (1919-?)

    Dva akty

    Položka č.: 250561

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 18:47

    akvarel, papír, 1965, 30,6 x 43 cm, monogr. PD OŠ 65, lehce zašpiněný, při okraji roztržený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)