• Aleš Lamr

    Druhý příchod

    Položka č.: 254935

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 20. 04. 2021 15:04

    litografie, 2008, 34,5 x 55 cm, sign. PD A. Lamr 08, č. 23/30, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Aleš Lamr

    Fragment II

    Položka č.: 254936

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 20. 04. 2021 15:05

    litografie, 2009, 29 x 20,5 cm, sign. DU A. Lamr 09, rám, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Aleš Lamr

    Nahoru dolů

    Položka č.: 254937

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 20. 04. 2021 15:06

    litografie, 2009, 60 x 41,5 cm, sign. Pd A. Lamr 09, č. 7/24, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Aleš Lamr

    Konstelace

    Položka č.: 254938

    Plánované ukončení: 20. 04. 2021 15:07

    litografie, 1994, 70 x 54 cm, sign. PD A. Lamr 94, č. 2/60, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

  • Aleš Lamr

    Dva

    Položka č.: 254939

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    Plánované ukončení: 20. 04. 2021 15:08

    litografie, 1995, 70 x 54 cm, sign. PD A. Lamr 95, č. V/VI, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    Stroj

    Položka č.: 254940

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 20. 04. 2021 15:09

    litografie, 1966, 34 x 53,5 cm, sign. PD Liesler 66, č. 72/80, při levém dolním okraji mimo tisk natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Tomáš Císařovský

    Sami sobě I

    Položka č.: 254941

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 20. 04. 2021 15:10

    litografie, 2019, 30,5 x 42,5 cm, sign. PD Tomáš Císařovský, E.A., studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Tomáš Císařovský

    Sami sobě III

    Položka č.: 254942

    Plánované ukončení: 20. 04. 2021 15:11

    litografie, 2019, 30,5 x 42,7 cm, sign. PD Tomáš Císařovský, č. 24/30, studium na AVU v Praze

  • Jozef Gertli Danglár

    Myšák v Praze

    Položka č.: 254943

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 20. 04. 2021 15:12

    litografie, 2018, 29,7 x 41,5 cm, sign. PD Danglár, č. 75/90

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Petr Fiala

    (1969)

    Sestry

    Položka č.: 254944

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 20. 04. 2021 15:13

    barevná litografie, 2013, 59 x 75,5 cm, VD Fiala, č. 4/40

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Roman Franta

    Cecily a ...

    Položka č.: 254945

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 20. 04. 2021 15:14

    litografie, 2017, 49 x 64,3 cm, sign. PD R. Franta 2017, č. 1/101, Antikvariát Ostrovní, žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Oldřich Jelen

    (1961)

    Archa

    Položka č.: 254946

    Vyvolávací cena: 4.700 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 20. 04. 2021 15:15

    barevná litografie, 2019, 31 x 27 cm, sign. PD JELEN 2019, č. 101/120, žák prof. B. Dlouhého, J. Svobodové a A. Veselého, zakládající člen skupiny BRÁNA

    Aktuální cena: 4.700 CZK (188 €)

  • Josef Dudek

    W. A. Mozart

    Položka č.: 254947

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 20. 04. 2021 15:16

    akvatinta, lept, 1992, 9,5 x 7 cm, sign. PD Dudek 92, rám, č. 97/100, žák prof. D. Janouška, J. Jemelkové a Z. Přikryla na PedF UP v Olomouci

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Josef Dudek

    G. Arcimboldo - oheň

    Položka č.: 254948

    Plánované ukončení: 20. 04. 2021 15:17

    mědirytina, mezzotinta, 1994, 9,5 x 6,5 cm, sign. PD Dudek 94, rám, č. 90/100, žák prof. D. Janouška, J. Jemelkové a Z. Přikryla na PedF UP v Olomouci

  • Vladimír Komárek

    Zátiší s čepicí

    Položka č.: 254949

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 20. 04. 2021 15:18

    litografie, 1965, 18,5 x 30 cm, sign. DU V. Komárek 65, rám, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Vladimír Komárek

    Zvonky

    Položka č.: 254950

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 20. 04. 2021 15:19

    dřevoryt, 27,7 x 14,4 cm, sign. DU VKomárek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Katedrála I.

    Položka č.: 254951

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 20. 04. 2021 15:20

    lept, 1994, 22,9 x 16,8 cm, sign. PD Jan Otava 94, č. 18/100, Antikvariát Ostrovní, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Tetovaný

    Položka č.: 254952

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 20. 04. 2021 15:21

    kombinovaná technika, papír, 2003, 62,5 x 45 cm, sign. PD J. Otava 2003, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Kód

    Položka č.: 254953

    Plánované ukončení: 20. 04. 2021 15:22

    litografie, zlaceno, 2019, 53,7 x 75,7 cm, sign. PD IGOR GRIMMICH 19, č. 1/31, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

  • Petr Kožíšek

    (1972)

    Portrét dívky

    Položka č.: 254954

    Plánované ukončení: 20. 04. 2021 15:23

    litografie, 28,5 x 27 cm, sign. PD Kožíšek, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze

  • Petr Kožíšek

    (1972)

    At piece of my light

    Položka č.: 254955

    Plánované ukončení: 20. 04. 2021 15:24

    litografie, 2010, 42 x 29 cm, sign. PU Petr Kožíšek 2010, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze

  • Petr Kožíšek

    (1972)

    Vánoce

    Položka č.: 254956

    Plánované ukončení: 20. 04. 2021 15:25

    litografie, 2009, 49,5 x 33 cm, sign. DU Kožíšek 2009, autorský tisk č. 7/10, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze

  • Jana Kremanová

    Panta rhei - Varianta

    Položka č.: 254957

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 20. 04. 2021 15:26

    serigrafie, 1992, 63 x 46 cm, sign. PD Kremanová, při okrajích lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně A. Pelce, J. Smetany

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Martin Mainer

    Mimozemšťan

    Položka č.: 254958

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 20. 04. 2021 15:27

    litografie, 1999, 35 x 28 cm, sign. PD Mainer, č. 88/100, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Zdeněk Mézl

    Ve městě

    Položka č.: 254959

    Plánované ukončení: 20. 04. 2021 15:28

    litografie, 28 x 41,5 cm, sign. PD Zd. Mézl, na papíře místy skvrnky, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

  • Radek Pilař

    (1931-1993)

    Dívka s krávou

    Položka č.: 254960

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 20. 04. 2021 15:29

    litografie, 1987, 38,2 x 27 cm, sign. PD Radek Pilař 87, autorský tisk, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen ŠCUG Hollar, SVU Mánes, ASIFA a UVU

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Karel Oberthor

    Slůně

    Položka č.: 254961

    Plánované ukončení: 20. 04. 2021 15:30

    litografie, 1969, 49 x 32,5 cm, sign. DU K. Oberthor 69, při okraji lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Karel Oberthor

    Mořský koník

    Položka č.: 254962

    Vyvolávací cena: 6.300 CZK (252 €)

    Plánované ukončení: 20. 04. 2021 15:31

    litografie, 1994, 43,5 x 33 cm, sign. DU K. Oberthor 94, č. 45/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 6.300 CZK (252 €)

  • Zuzana Oberthorová - Popelková

    Sen

    Položka č.: 254963

    Plánované ukončení: 20. 04. 2021 15:32

    litografie, 2007, 22 x 16,3 cm, sign. PD Z. Oberthorová 07, č. 34/130, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze

  • Petr Ptáček

    (1968)

    Mezi krami

    Položka č.: 254964

    Plánované ukončení: 20. 04. 2021 15:33