• Petr Písařík

    (1968)

    H

    Položka č.: 245924

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 21:48

    serigrafie, 1998, 22 x 28 cm, sign. PD Písařík 98, č. 39/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Ptáčka a S. Kolíbala na AVU v Praze, člen skupiny Pondělí

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Petr Písařík

    (1968)

    M

    Položka č.: 245926

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 21:50

    serigrafie, 1996, 42 x 30 cm, sign. PD Písařík 96, č. 83/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Ptáčka a S. Kolíbala na AVU v Praze, člen skupiny Pondělí

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Kalous pustovka (samice) -pohled vpravo

    Položka č.: 246666

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 21:52

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Kalous pustovka (samice)-pohled vlevo

    Položka č.: 246667

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 21:54

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Ťuhýk šedý (samec)

    Položka č.: 246668

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 21:56

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Ťuhýk šedý (samice)

    Položka č.: 246669

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 21:58

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Volavka červená (samice)

    Položka č.: 246670

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 22:00

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Ťuhýk rudohlavý (samec a samice)

    Položka č.: 246672

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 22:02

    kolorovaná mědirytina, rozměr archu přib. 44 x 28, mírně zažloutlý okraj, místy převážně u okrajů zahnědlé skvrnky, příloha Teutsche Ornithologie oder Naturgeschichte aller Vogel in naturgetreuen Abbildungen und Beschreibungen (Německá ornitologie neboli přírodopis všech ptáků v živých ilustracích a…

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Včelojed lesní (samice, dospělá)

    Položka č.: 246693

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 22:04

    kolorovaná mědirytina, rozměr archu přib. 44 x 28, zažloutlý okraj a na papíře několik hnědých skvrnek mimo tisk, příloha Teutsche Ornithologie oder Naturgeschichte aller Vogel in naturgetreuen Abbildungen und Beschreibungen (Německá ornitologie neboli přírodopis všech ptáků v živých ilustracích a p…

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Káně rousná (samice)

    Položka č.: 246694

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 22:06

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Moták lužní (samec)

    Položka č.: 246695

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 22:08

    kolorovaná mědirytina, rozměr archu přib. 44 x 28, PD značeno Sufemichl. fen. fc. LD Sufemichl jun. pinx, zažloutlý okraj a místy na papíře hnědé skvrnky, příloha Teutsche Ornithologie oder Naturgeschichte aller Vogel in naturgetreuen Abbildungen und Beschreibungen (Německá ornitologie neboli přírod…

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Albert Henry Payne

    (1812-1902)

    Mozart

    Položka č.: 246696

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 22:10

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Albert Henry Payne

    (1812-1902)

    Beethoven

    Položka č.: 246697

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 22:12

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • August Friedrich Pecht

    (1814-1903)

    Karl VII. / Karel VII.

    Položka č.: 246699

    Vyvolávací cena: 80 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 22:14

    kolorovaná mědirytina, 17,2 x 12,5 cm, značeno PD L. Sichling gest.; LD Fr. Pecht gez., mírně zažloutlý papír, na levém okraji papíru (mimo tisk) nepatrný flíček od vody, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (3 €)

  • E. Mackenzie

    Cervantes

    Položka č.: 246700

    Vyvolávací cena: 80 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 22:16

    mědirytina, 12,9 x 10 cm, značeno DU Engraved by E. Mackenzie after a Spanish Print Engraved by D. F. Selma, mírně zažloutlý papír, LN v rohu skvrnka od vody, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (3 €)

  • Raphael Morchen

    (1758-1833)

    Dante Alighieri

    Položka č.: 246701

    Vyvolávací cena: 80 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 22:18

    Aktuální cena: 80 CZK (3 €)

  • Arthur Jiři von Ramberg

    (1819-1875)

    Louise Miller

    Položka č.: 246845

    Vyvolávací cena: 80 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 22:20

    mědirytina, 17 x 12,5 cm, značeno PD C. Geyer gest.; LD A. v. Ramberg gez., mírně zažloutlý papír, u pravého okraje papíru nepatrné zašpiněno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (3 €)

  • August Friedrich Pecht

    (1814-1903)

    Šlechtic

    Položka č.: 246846

    Vyvolávací cena: 80 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 22:22

    kolorovaná mědirytina, 17 x 12,5 cm, značeno PD J. L. Raab ges.; LD Fr. Pecht gez., zažloutlý papír, na okrajích papíru několik světlých a tmavších skvrnek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (3 €)

  • Arthur Jiři von Ramberg

    (1819-1875)

    Der Prinz / Princ

    Položka č.: 246847

    Vyvolávací cena: 80 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 22:24

    kolorovaná mědirytina, 17 x 12,5 cm, značeno PD C. Geyer gest.; LD A. v. Ramberg gez., mírně zažloutlý papr, na pravém okraji dvě malé hnědé skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (3 €)

  • August Friedrich Pecht

    (1814-1903)

    Karl Moor

    Položka č.: 246848

    Vyvolávací cena: 80 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 22:26

    mědirytina, 17 x 12,5 cm, značeno PD L. Sichling gest.; LD Fr. Pecht gez., zahnědlý papír, na papíře malé tmavší nebo světlejší skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (3 €)

  • August Friedrich Pecht

    (1814-1903)

    Gefsterl

    Položka č.: 246849

    Vyvolávací cena: 80 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 22:28

    kolorovaná mědirytina, 17 x 12,5 cm, značeno PD H. Merz gest.; LD Fr. Pecht gez., mírně zažloutlý, při okrajích zašpiněný papír, levý horní roh papíru pokrčen a cca 1 cm natržen okraj mimo tisk, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (3 €)

  • Arthur Jiři von Ramberg

    (1819-1875)

    Spící žena s loutnou

    Položka č.: 246850

    Vyvolávací cena: 80 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 22:30

    kolorovaná mědirytina, 17 x 12,5 cm, značeno PD C. Geyer gest.; LD A. v. Ramberg gez., zahnědlý papír, při okraji několik skvrnek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (3 €)

  • August Friedrich Pecht

    (1814-1903)

    Wilhelm Tell

    Položka č.: 246851

    Vyvolávací cena: 80 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 22:32

    kolorovaná mědirytina, 17 x 12,5 cm, značeno PD J. L. Raab gest.; LD Fr. Pecht gez., mírně zažloutlý papír papír, na okrajích papíru dva malé tmavší flíčky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (3 €)

  • August Friedrich Pecht

    (1814-1903)

    Bertha von Bruneck

    Položka č.: 246852

    Vyvolávací cena: 80 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 22:34

    mědirytina, 17 x 12,5 cm, značeno PD A. Rosdorf gest.; LD Fr. Pecht gez., mírně zažloutlý papír, lehce ušpiněn po okrajích, rohy papíru lehce pokrčeny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (3 €)

  • August Friedrich Pecht

    (1814-1903)

    Der Kapuziner / Kapucín

    Položka č.: 246853

    Vyvolávací cena: 80 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 22:36

    kolorovaná mědirytina, 16,9 x 13 cm, značeno PD A. Schultheiss gest.; LD Fr. Pecht gez., lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (3 €)

  • P. Chevalier

    (1814-1868)

    Benátky -Jezdecká socha Bartolomea Colleoniho

    Položka č.: 246944

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 22:38

    mědirytina, 18,3 x 12,5 cm, značeno LD P. Chevalier del., pasparta, mírně zažloutlý papír, zahnědlé skvrnky, zažloutlá pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jana Reinerová

    Ulice na Kampě

    Položka č.: 246952

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (204 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 22:40

    litografie, 43,3 x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 20/70, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 5.500 CZK (204 €)

  • Vincenc Paulus

    Květiny (Ex libris Klára Šimšíková)

    Položka č.: 246979

    Vyvolávací cena: 80 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 22:48

    dřevoryt, 1945, 8 x 6,4 cm, sign. PD V. Paulus 45, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (3 €)