• Bohumil Ullrych

    Pradleny u řeky

    Položka č.: 252229

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2021 16:30

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Bohumil Ullrych

    Odpočinek

    Položka č.: 252230

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2021 16:31

    olej, plátno, 34,7 x 28 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dvě dívky

    Položka č.: 252231

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2021 16:32

    olej, karton, 1931, 12,8 x 16 cm, sign. PD B. Ullrych , vzadu popsáno autorem, při okrajích lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ženy v šátcích

    Položka č.: 252232

    Plánované ukončení: 20. 02. 2021 16:33

    olej, plátno, 19 x 15,7 cm, sign. PD B. Ullrych , při okrajích lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská

  • Karel Urbánek

    (1924-1984)

    Zima v mlžném oparu

    Položka č.: 252233

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2021 16:34

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Rudolf Václavík

    (1898-?)

    Jelen v říji

    Položka č.: 252234

    Plánované ukončení: 20. 02. 2021 16:35

    akvarel, papír, 41,5 x 60 cm, sign. PD Václavík, rám, na papíře drobné skvrnky, na rámu poškození, antiqari.at Radhošťská, studium na akademii ve Vídni

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Položka č.: 252235

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2021 16:36

    dřevoryt, 6,7 x 3 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Loreta

    Položka č.: 252236

    Plánované ukončení: 20. 02. 2021 16:37

    měkký kryt, 30 x 26 cm, sign. PD Josef Vaic, rám, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži