Internetová aukce

V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.

SEZNAM AUTORŮ

  • Václav Bláha st.

    (1922)

    Pozorovatel

    Položka č.: 245480

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (215 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 20:02

    perokresba, papír, 1985, 42 x 62 cm, sign. PD V. Bláha 85, žák K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a skupiny Radar

    Aktuální cena: 6.000 CZK (215 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Bláha st.

    (1922)

    Slza

    Položka č.: 245481

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (322 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 20:03

    akvarel, kresba, papír, 57 x 39 cm, sign. DU V. Bláha, žák K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a skupiny Radar

    Aktuální cena: 9.000 CZK (322 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Bláha st.

    (1922)

    Poesie

    Položka č.: 245482

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (90 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 20:04

    monotyp, japan, 23,5 x 18 cm, sign. DU V. Bláha, žák K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a skupiny Radar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (90 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Silvestr

    Položka č.: 245483

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 20:05

    litografie, 2009, 50 x 70 cm, sign. PD J. Valečka, č. 128/150, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Michaela Šechtlová

    (1952)

    Balet

    Položka č.: 245484

    Vyvolávací cena: 3.150 CZK (113 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 20:06

    litografie, 59 x 45 cm, sign. DU M.M.Šechtlová, č. 12/40, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 3.150 CZK (113 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Hřivnáč

    (1959)

    V kruhu

    Položka č.: 245485

    Vyvolávací cena: 9.200 CZK (329 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 20:07

    suchá jehla, 2008, 91 x 63 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 08, č. 7/14, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 9.200 CZK (329 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Hřivnáč

    (1959)

    Před sebe

    Položka č.: 245486

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (340 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 20:08

    suchá jehla, 2009, 63 x 95 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2009, č. 4/20, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 9.500 CZK (340 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emma Srncová

    (1942)

    Rodinná zahrádka

    Položka č.: 245487

    Vyvolávací cena: 5.700 CZK (204 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 20:09

    litografie, 2012, 47 x 34 cm, sign. PD Emma Srncová 2012, č. 23/99

    Aktuální cena: 5.700 CZK (204 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohunka Waageová

    (1948)

    Babylonská věž

    Položka č.: 245488

    Vyvolávací cena: 2.150 CZK (77 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 20:10

    litografie, 1990, 54,5 x 38 cm, sign. DU B. Waageová 1990, č. 13/50, žákyně prof. J. Kaisera a Mahelky, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.150 CZK (77 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Válek

    (1954)

    Kompozice I.

    Položka č.: 245489

    Vyvolávací cena: 750 CZK (27 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 20:11

    monotyp, 2002, 34 x 26,5 cm, sign. PD J. Válek 2002, č. 1/1, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 750 CZK (27 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Zeď na Petříně

    Položka č.: 245490

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 20:12

    litografie, 24 x 19 cm, sign. DU Karel Chaba, soukromé studium

    Aktuální cena: 2.000 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aleš Kublák

    (1945)

    Popínavé mámení

    Položka č.: 245491

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 20:13

    olej, akryl, plátno, 2020, 50 x 46 cm, sign. LD AK20

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Aleš Kublák

    (1945)

    Zámek duchů

    Položka č.: 245492

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 20:14

    olej, akryl, plátno, 2019, 56 x 50 cm, sign. PD AK

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Aleš Kublák

    (1945)

    Piknik u černé zátoky

    Položka č.: 245493

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 20:15

    olej, plátno, 2018, 60 x 40 cm, sign. LD AK

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Cerha

    (1966)

    Loučení

    Položka č.: 245494

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (172 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 20:16

    akryl, plátno, 2019, 100 x 70 cm, sign. PD Cerha V. 2019

    Aktuální cena: 4.800 CZK (172 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Cerha

    (1966)

    Sachmet - bohyně zkázy

    Položka č.: 245495

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (136 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 20:17

    olej, plátno, 2019, 78 x 66 cm, sign. LD Cerha V. 2019

    Aktuální cena: 3.800 CZK (136 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Danilowatz

    (1877-1945)

    Lom

    Položka č.: 244182

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (58 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 18:02

    litografie, 39 x 49,8 cm, PD mongr. na kameni J.D., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (58 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pierre Gusman

    (1862-1941)

    Stromy

    Položka č.: 244184

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 18:04

    dřevoryt, 12,5 x 13 cm, sign. PD Pierre Gusman, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hans Neumann

    (1873-1957)

    Meeresruhe (Pokoj na moři)

    Položka č.: 244186

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 18:06

    barevný dřevorez, 16,8 x 23,5 cm, Pd: Verlag der Gesellschaft für Vervielfältigende Kunst in Wien, nalepeno na papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Heinrich Steinhagen

    (1880-1948)

    Pieta

    Položka č.: 244187

    Vyvolávací cena: 700 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 18:08

    lept, 17 x 19 cm, značeno v desce PD Steinhagen, pod grafikou na DU vytištěno: Heinrich Steinhagen: Pieta (Original-radierung), mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Lecoque

    (1891-1981)

    U Svatého Mikuláše na Malé Straně

    Položka č.: 244192

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 18:10

    litografie, 52 x 43 cm, sign. PD Lecoque, zezadu na papíru "Lecoque´s Special Edition, Original Lithographs, 1-125 To Members of SVU Chapter Los Angeles, zažloutlý papír, na okrajích místy lehce pokrčen, na dolním okraji lehce ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Georg Buday

    (1907-1990)

    Dívka

    Položka č.: 244196

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 18:12

    dřevoryt, 13 x 10 cm, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Georg Buday

    (1907-1990)

    Panna Marie s Ježíškem

    Položka č.: 244197

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 18:14

    dřevoryt, 8,8 x 5,5 cm, nalepeno v papírové paspartě, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Georg Buday

    (1907-1990)

    Hostina

    Položka č.: 244198

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 18:16

    dřevoryt, 13,1 x 10,5 cm, nalepeno v papírové paspartě, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Károly Reich

    (1922-1988)

    Slepička

    Položka č.: 244213

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 18:18

    dřevoryt, 7,3 x 9,1 cm, sign. DU Reich Károly, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Felix Jenewein

    (1857-1905)

    Mor

    Položka č.: 244218

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (58 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 18:20

    litografie, 1900, 34,8 x 47 cm, LD značeno na kameni F. Jenewein 1900, provedl B. Kočí, Praha, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Swetse na AVU v Praze, poté J. Trenkwalda na Akademie der Bildenden Künste ve Vídni, člen Umělecké besedy a Krasoumné jed…

    Aktuální cena: 1.600 CZK (58 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Mlýnky v Belé

    Položka č.: 244222

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 18:22

    barevný dřevoryt, 1928, 10 x 15 cm, sign. PD A. Macková, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Rabas

    (1885-1954)

    Žena na poli

    Položka č.: 244224

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 18:24

    lept, 24,3 x 17 cm, rám, vzadu ve výřezu pozůstalostní razítko, antiqari.at Radhošťská, žák prof. B. Roubalíka, V. Bukovace, H. Schwaigera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Rabas

    (1885-1954)

    Stromy (PF 1945)

    Položka č.: 244225

    Vyvolávací cena: 900 CZK (33 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 18:26

    lept, 1944, 5 x 7 cm, sign. PD Rabas 44, rám , antiqari.at Radhošťská, žák prof. B. Roubalíka, V. Bukovace, H. Schwaigera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Špillar

    (1871-1939)

    Česající se dívka

    Položka č.: 244231

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (43 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 18:28

    litografie, 20 x 14 cm, PD značeno na kameni K. Špillar, LD razítko: Z pozůstalosti prof. K. Špillara 54/3, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Ženíška na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.200 CZK (43 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook