• Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Most Expensive Painting

    Položka č.: 255054

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 14:33

    tisk, 39,8 x 33,7 cm, PD značeno v tisku Dalí, č. CCLXIII/MM, na papíře slepotisková značka Dalí edition, antiqari.at Radhošťská, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    El Retrato de mi hermano muerto

    Položka č.: 255055

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 14:34

  • Melchior de Hondecoeter - kopie

    Drůbež v zahradě

    Položka č.: 255056

    Vyvolávací cena: 11.200 CZK (448 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 14:35

    olej, plátno, 68 x 100 cm, sign. LD, rám, krakeláž

    Aktuální cena: 11.200 CZK (448 €)

  • Simon Dittrich

    Řím

    Položka č.: 255057

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 14:36

    lept, 58 x 38 cm, sign. PD Dittrich, autorský tisk

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Mnichov

    Položka č.: 255058

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 14:37

    olej, karton, 15 x 14,5 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pražské mosty

    Položka č.: 255059

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 14:38

    olej, plátno, 14 x 19,3 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pohled na Pražský hrad s Karlovým mostem

    Položka č.: 255060

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 14:39

    olej, karton, 12,5 x 18 cm, sign. DU J.Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    London Bridge

    Položka č.: 255061

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 14:40

    olej, karton, 18 x 13,5 cm, sign. DU J.Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Národní divadlo v Praze

    Položka č.: 255062

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 14:41

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Položka č.: 255063

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 14:42

    olej, karton, 17 x 14 cm, sign. PD J.Dlabal, vzadu razítko pasparta club, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Ferdiš Duša

    (1888-1958)

    Mrtvá srna

    Položka č.: 255064

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 14:43

    dřevoryt, 34,6 x 32,3 cm, sign. LD F. Duša, PD značeno ve štočku F. Duša, DU slepotiskové razítko, Antikvariát Ostrovní, žák M. Slevogta, člen Koliby, obce umělecké tvorby na Moravě, SČUG Hollar, Skupiny výtvarných umělců v Brně, Umělecké besedy v Praze, Bloku výtvarných umělců, Svazu čs. výtvarných…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Paul Emil Felix

    Dívka s andělem

    Položka č.: 255065

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 14:44

    akvatinta, 17,4 x 12,3 cm, sign. PD P. E. Felix, rám, mírně zažloutlý papír, v horních rozích skvrny od vody, nezasahuje do tisku, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Petr Ferebauer

    Letní večer - železnice

    Položka č.: 255066

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 14:45

    olej, deska, 118,5 x 100,5 cm

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Petr Fiala

    (1968)

    Audience

    Položka č.: 255067

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 14:46

    litografie, 21 x 14,7 cm, sign. PD Fiala, č. 9/50, Antikvariát Ostrovní, studium na AVU v Praze (1995 - 2002), ateliér malby a grafiky Vladimíra Skrepla, Jiřího Lindovského, Antonína Střížka a Jiřího Sopka

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Petr Fiala

    (1968)

    Ptačí hry - tygr

    Položka č.: 255068

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 14:47

    litografie, 2018, 27,8 x 19,3 cm, sign. PD Fiala 18, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, studium na AVU v Praze (1995 - 2002), ateliér malby a grafiky Vladimíra Skrepla, Jiřího Lindovského, Antonína Střížka a Jiřího Sopka

  • Petr Fiala

    (1968)

    Ptačí hry - zebra

    Položka č.: 255069

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 14:48

  • Petr Fiala

    (1969)

    Pivoňka (Do středu)

    Položka č.: 255070

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 14:49

    barevná litografie, 2018, 59 x 75,5 cm, VD Fiala 2018, č. 29/45

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Petr Fiala

    (1969)

    Údolí zapomnění

    Položka č.: 255071

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 14:50

    barevná litografie, 2016, 59 x 75,5 cm, VD Fiala 2015, č. 33/40

  • Alois Fišárek

    (1906-1980)

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 255072

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 14:51

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Andrea Forsterová

    Hledání ideálu

    Položka č.: 255073

    Vyvolávací cena: 20.700 CZK (828 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 14:52

    olej, plátno, 70 x 85 cm, sign. PD Forsterová, rám, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka

    Aktuální cena: 20.700 CZK (828 €)

  • Otakar Fuchs

    (1900-1980)

    Neapol

    Položka č.: 255074

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 14:53

  • Paul Gauguin

    (1848-1903)

    Titre pour Le Sourire

    Položka č.: 255075

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 14:54

    faksimile dřevorytu, ruční papír, 10 x 15 cm, antiqari.at Radhošťská

  • František Gross

    (1909-1985)

    Strojek ve městě II

    Položka č.: 255076

    Vyvolávací cena: 1.950 CZK (78 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 14:55

    Aktuální cena: 1.950 CZK (78 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Salaš (Slovensko)

    Položka č.: 255077

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 14:56

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Zahrada u Bertramky

    Položka č.: 255078

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 14:57

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Malíř

    Položka č.: 255079

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (132 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 14:58

    Aktuální cena: 3.300 CZK (132 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Město

    Položka č.: 255080

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 14:59

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Figura v interiéru

    Položka č.: 255081

    Vyvolávací cena: 3.700 CZK (148 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 15:00

    Aktuální cena: 3.700 CZK (148 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Postavy na periferii

    Položka č.: 255082

    Vyvolávací cena: 4.100 CZK (164 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 15:01

    Aktuální cena: 4.100 CZK (164 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Strojek II (Halda II)

    Položka č.: 255083

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 15:02

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)