Internetová aukce

V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.

SEZNAM AUTORŮ

  • Neznámý autor

    Malostranské střechy

    Položka č.: 214661

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (215 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:43

    olej, plátno, 65 x 80 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 6.000 CZK (215 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Igor Piačka

    (1962)

    Anděl

    Položka č.: 221443

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:44

    lept, 2008, 19,8 x 13,9 cm, sign. PD Igor Piačka 2008, č. 41/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Brunovského, J. Lebiše, K. Ondreičky a I. Rumanského na VŠVU v Bratislavě

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamila Ženatá

    (1953)

    Stromy

    Položka č.: 221448

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (43 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:45

    litografie, 16,3 x 25,3 cm, sign. PD Kamila Ženatá, č. 62/200, Antikvariát Ostrovní, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 1.200 CZK (43 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Hruška

    (1890-1954)

    Pomník čsl. dobrovolců v La Targette

    Položka č.: 226720

    Vyvolávací cena: 160 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:46

    dřevoryt, 14,2 x 9,2 cm, sign. PD Jar. Hruška, rám, zažloutlý papír, na papíře skvrny, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 160 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hanuš Svoboda

    (1878-1917)

    Pohled na Pražský hrad z Belvederu

    Položka č.: 226724

    Vyvolávací cena: 480 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:47

    lept, 10 x 7 cm, sign. PD Svoboda H., rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 480 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hanuš Svoboda

    (1878-1917)

    Pražský hrad z Jeleního příkopu

    Položka č.: 226725

    Vyvolávací cena: 480 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:48

    lept, 10 x 7 cm, sign. PD Svoboda H., rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 480 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Valášek

    (1947)

    Kompozice

    Položka č.: 229019

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:49

    měkký kryt, suchá jehla, 1971, 24,3 x 26 cm, sign. PD M. Valášek 71, č. 4/8, zvlněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Říha

    (1920-?)

    Křížovnické náměstí

    Položka č.: 229020

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:50

    lept, 1967, 28,5 x 22 cm, sign. PD J. Říha 67, rám, č. 66/100, vzadu štítek s popisem, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Mencl

    Na samotě u lese

    Položka č.: 229024

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:51

    olej, sololit, 45 x 84 cm, sign. PD Mencl, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Valášek

    (1947)

    Máchův Máj

    Položka č.: 229025

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:52

    lept, 1972, 24,9 x 34,2 cm, sign. PD Valášek 72, č. 2/6, při okraji zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Kytice

    Položka č.: 229135

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (83 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:53

    olej, plátno, 47 x 56 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.300 CZK (83 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Krajina

    Položka č.: 229136

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (65 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:54

    olej, překližka, 39 x 47 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.800 CZK (65 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Krajina

    Položka č.: 229139

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (43 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:55

    olej, plátno, karton, 14,5 x 20,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (43 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Krajina

    Položka č.: 229140

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (43 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:56

    olej, plátno, karton, 19 x 24 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (43 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Krajina

    Položka č.: 229141

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (43 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:57

    olej, karton, 17,5 x 29,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (43 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Žena v šátku

    Položka č.: 229142

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:58

    olej, překližka, 17 x 12,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Kompozice

    Položka č.: 229143

    Vyvolávací cena: 700 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:59

    olej, papír, 7,7 x 11,8 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Fantastická krajina

    Položka č.: 229144

    Vyvolávací cena: 700 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 15:00

    olej, kombinovaná technika, papír, 8,4 x 10,9 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Dvanáct znamení

    Položka č.: 229146

    Vyvolávací cena: 950 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 15:01

    olej, kombinovaná technika, papír, 11,4 x 18 cm, sign. PD Graff, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 950 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Vitrážové okno

    Položka č.: 229147

    Vyvolávací cena: 950 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 15:02

    olej, kombinovaná technika, papír, 26,2 x 17,2 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 950 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Kruhy

    Položka č.: 229148

    Vyvolávací cena: 950 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 15:03

    olej, kombinovaná technika, papír, 14 x 17,8 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 950 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Zátiší

    Položka č.: 229149

    Vyvolávací cena: 850 CZK (31 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 15:04

    olej, kombinovaná technika, papír, 13,8 x 10 cm, sign. PD Graff, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 850 CZK (31 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Milenci

    Položka č.: 229150

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 15:05

    akvarel, papír, 15,7 x 30 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Pieta

    Položka č.: 229151

    Vyvolávací cena: 950 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 15:06

    běloba, tuš, karton, 17 x 23 cm, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 950 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Krajina s mostem

    Položka č.: 229152

    Vyvolávací cena: 950 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 15:07

    akvarel, papír, 13 x 27 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 950 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Konec sklizně

    Položka č.: 229153

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (43 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 15:08

    uhle, kombinovaná technika, překližka, 26 x 34 cm, sign. PD Graff, rám, při okrajích kresba poškozena, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (43 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Krávy na pastvě

    Položka č.: 229154

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (43 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 15:09

    tuš, papír, 1966, 37,7 x 47,2 cm, sign. PD Graff 66, poškozený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (43 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Château de Kintzheim

    Položka č.: 229155

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (43 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 15:10

    tuš, tužka, pastelky, papír, 1969, 33,5 x 39 cm, sign. PD Graff 69, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (43 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Château de Kintzheim

    Položka č.: 229156

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (43 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 15:11

    tuš, akvarel, pastelky, papír, 1967, 33 x 42,5 cm, sign. PD Graff 67, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (43 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Nejedlý

    (1873-1927)

    Portréty dětí

    Položka č.: 230237

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (115 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 15:12

    pastel, papír, 36,5 x 23 cm, sign. PD Nejedlý K., rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Mařáka a F. Sequense na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.200 CZK (115 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook