• Jakub Krejčí

    Býk

    Položka č.: 208421

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2020 18:49

    litografie, 1999, 11 x 7,7 cm, sign. PD Kuba 99, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studoval katedru loutkářství u doc. Kábrta na DAMU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jakub Krejčí

    Beran

    Položka č.: 208420

    Plánované ukončení: 08. 10. 2020 18:50

    litografie, 1999, 11 x 8,5 cm, sign. PD Kuba 99, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studoval katedru loutkářství u doc. Kábrta na DAMU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jakub Krejčí

    Vodnář

    Položka č.: 208419

    Plánované ukončení: 08. 10. 2020 18:51

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jakub Krejčí

    Váhy

    Položka č.: 208418

    Plánované ukončení: 08. 10. 2020 18:52

    litografie, 1999, 11 x 7,5 cm, sign. PD Kuba 99, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studoval katedru loutkářství u doc. Kábrta na DAMU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jakub Krejčí

    Lev

    Položka č.: 208417

    Plánované ukončení: 08. 10. 2020 18:53

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jakub Krejčí

    Kozoroh

    Položka č.: 208416

    Plánované ukončení: 08. 10. 2020 18:54

    litografie, 1999, 12x 9 cm, sign. PD Kuba 99, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studoval katedru loutkářství u doc. Kábrta na DAMU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jakub Krejčí

    Blíženci

    Položka č.: 208415

    Plánované ukončení: 08. 10. 2020 18:55

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Bohumil Liška (Liboš)

    Pán na procházce se psem

    Položka č.: 249396

    Plánované ukončení: 08. 10. 2020 18:56

    tuš, papír, 13,4 x 20,1 cm, sign. PD Liška B., Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Josefa Maršála

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Bohumil Liška (Liboš)

    Paní na procházce se psem

    Položka č.: 249395

    Plánované ukončení: 08. 10. 2020 18:57

    tuš, papír, 13,4 x 19,4 cm, sign. PD Liška B., Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Josefa Maršála

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Bohumil Liška (Liboš)

    Už dost

    Položka č.: 249390

    Plánované ukončení: 08. 10. 2020 18:58

    tuš, papír, 13,1 x 19,6 cm, sign. PD Liška B., Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Josefa Maršála

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Bohumil Liška (Liboš)

    Příběh

    Položka č.: 199828

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2020 18:59

    8x akvarel, tuš, papír, 1969 - 1981, 6,1 x 7,7 až 12,2 x 20,9 cm, vše signováno , Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Josefa Maršála

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Noemova Archa

    Položka č.: 211133

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2020 19:00

    tužka, pastelka, papír, 1998, 34,3 x 49,2 cm, sign. PD nečitelně 12. 8. 1998, na zadní straně popsáno autorem: tomu podnikateli Deverovi, čau vole, na papíře v pravém rohu skvrna, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Sedláček

    Zvíře

    Položka č.: 249367

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2020 19:01

    tuš, papír, 2000, 10,5 x 13,4 cm, monogram PD Se 00, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Sedláček

    Klokan

    Položka č.: 249366

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2020 19:02

    tuš, papír, 2000, 15 x 10 cm, monogram LD Se 00, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Sedláček

    Setkání

    Položka č.: 249365

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2020 19:03

    tužka, papír, 1998, 10 x 14,9 cm, monogram LD Se 98, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Sedláček

    Papoušek

    Položka č.: 249364

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2020 19:04

    tužka, papír, 1998, 15 x 10 cm, monogram PD Se 98, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Sedláček

    Bájné zvíře

    Položka č.: 249363

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2020 19:05

    tuš, papír, 1998, 10 x 14,9 cm, monogram LD Se 98, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Sedláček

    Husa a včela

    Položka č.: 249362

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2020 19:06

    tuš, papír, 2000, 10 x 14,9 cm, monogram LD Se 20, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Sedláček

    Pejsek a motýl

    Položka č.: 249361

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2020 19:07

    tuš, papír, 1999, 15 x 10 cm, monogr. LD Se 99, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Slíva

    Stříhač ohňů (PF 1989)

    Položka č.: 228902

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2020 19:08

    serigrafie, 1988, 8,4 x 17,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Dana Šedová

    Kašpar

    Položka č.: 221848

    Plánované ukončení: 08. 10. 2020 19:09

    litografie, 1993, 29,8 x 20 cm, sign. PD Dana Šedová 93, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • M. M. Šechtlová

    Bludné kameny

    Položka č.: 228915

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2020 19:10

    mezzotinta, 8,1 x 4,5 cm, sign. PD Šechalová, 18/200, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Arnoštka Vazačová

    Frída

    Položka č.: 249443

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2020 19:11

    akryl, impasto, plátno, 2019, 50 x 40 cm, monogr. PD a na zadní straně AV 2019, napínací rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Mirka Věrčáková

    Strejček osud

    Položka č.: 215794

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2020 19:12

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Mirka Věrčáková

    Pracuj šetři doufej & nezoufej

    Položka č.: 215793

    Plánované ukončení: 08. 10. 2020 19:13

    ručně kolorovaná litografie, 2001, 29 x 19,5 cm, sign. PD Mirka 2001, 33/40, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Mirka Věrčáková

    Krásná teta naděje

    Položka č.: 215792

    Plánované ukončení: 08. 10. 2020 19:14

    ručně kolorovaná litografie, 2001, 28 x 20,5 cm, sign. PD Mirka 2001, 40/40, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jitka Walterová

    Země

    Položka č.: 208437

    Plánované ukončení: 08. 10. 2020 19:15

    lept, 1978, 15 x 9,8 cm, sign. PD J. Walterová 1978, 98/200, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Trnky, A. Strnadela a Z. Sklepka na VŠUP v Praze, členka Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Abstrakce (P. F. 2006)

    Položka č.: 242871

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 19:02

    reliéfní grafika, 2005, 8,3 x 12,5 cm, sign. PD Pedinov 005, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • A. Václav Mašek

    Koťata

    Položka č.: 242938

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 19:04

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • E. Scriven

    Erasmus

    Položka č.: 242944

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 19:06

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)