• Viktor Stretti

    (1878-1958)

    Dítě (P.F.1918!)

    Položka č.: 244526

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 20:08

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Loreta

    Položka č.: 244530

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 20:10

    lept, 14,5 x 10,5 cm, PD Josef Vaic, rám, rám drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Karel Dlabola

    (1902)

    Zima v Podkrkonoší

    Položka č.: 244531

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 20:12

    litografie, 1986, 13 x 18,7 cm, sign. PD Karel Dlabola 1986, rám, č. 77/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Rybník s kopci

    Položka č.: 244533

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 20:14

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Parníky

    Položka č.: 244534

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 20:16

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Hodiny

    Položka č.: 244535

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 20:18

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Za oknem

    Položka č.: 244536

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 20:20

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Věra Korunová

    (1921)

    Na Klárově

    Položka č.: 244537

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 20:22

    litografie, 19 x 32 cm, sign. PD VKorunová, rám, č. 97/100, vzadu razítko ČFVU, mírně zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Dlabola

    (1902)

    Vánoční Praha

    Položka č.: 244539

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 20:24

    litografie, 1925, 41,5 x 29 cm, sign. PD Karel Dlabola, rám, vzadu nalepen autorský štítek, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Marie Martinová

    (1922-1987)

    Motýli

    Položka č.: 244540

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 20:26

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Růže

    Položka č.: 244542

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 20:28

    litografie, 28 x 21 cm, sign. PD, pasparta, č. 39/200, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Martin Mainer

    Slunce

    Položka č.: 244870

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 20:30

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Benetka

    Poco a poco accelerando

    Položka č.: 244877

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 20:32

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Karel Benetka

    Cela pro lva

    Položka č.: 244878

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 20:34

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Karel Benetka

    Ptáci vodní i podvodní

    Položka č.: 244879

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 20:36

    sítotisk, 80. léta, 26,5 x 19 cm, sign. LD Benetka, č. 1/6, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je už jen svobodným um…

  • Bohumil Ullrych

    U vody

    Položka č.: 245190

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 20:38

    olej, karton, 1945, 35 x 28 cm, sign. PD B. Ullrych 45, u horního okraje papír natržen 2 cm, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Koupající se

    Položka č.: 245191

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 20:40

    olej, papír, 1945, 29,8 x 22 cm, sign. PD B. Ullrych 45, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Sedící akt

    Položka č.: 245192

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 20:42

    olej, karton, 1938, 24 x 32,6 cm, sign. LD B. Ullrych 1938, lehce naražené rohy kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Bohumil Ullrych

    Pradleny

    Položka č.: 245193

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 20:44

    olej, karton, 34,8 x 28,5 cm, sign. LD B. Ullrych , PD naražen roh, kousek malby chybí; levý okraj místy odřen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koupající se dívky

    Položka č.: 245194

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 20:46

    olej, karton, 24,8 x 35 cm, sign. LD B. Ullrych, malba na okrajích odřená, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Rudolf Veit

    (1892-1979)

    Staroměstská mostěcká věž

    Položka č.: 245409

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 20:48

    akvatinta, 29,4 x 22 cm, PD značeno Orig. Rad. V. Rud. Veit, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Jiří Chadima

    Vltava

    Položka č.: 245410

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 20:50

    litografie, 1979, 11,7 x 20,8 cm, sign. PD Chadima 79, č. 70/100, při horním okraji pomuchlaný a nalomený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Položka č.: 245411

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 20:52

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Položka č.: 245413

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 20:54

  • Vondrouš

    Hodonín

    Položka č.: 245417

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 20:56

    lept, 1948, 25 x 35,3 cm, sign. PD Vondrouš, č.8/10, při horním okraji papíru mírně zahnědlý pruh, papír mírně zažloutlý, antiqari.at Radhošťská

  • David Azuz

    (1942-2014)

    V baru

    Položka č.: 245439

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 20:58

    litografie, 64,5 x 48 cm, sign. PD David Azuz, LD slepotiskové razítko David azuz atelier, č.174/200, vzadu razítko: © P. Sloan, 1979, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Josef Baruch

    (1893-1966)

    Plumlov

    Položka č.: 245441

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 21:00

    dřevoryt, 1947, 45 x 32 cm, sign. PD Jožka Baruch, papírová pasparta, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

  • Josef Peca

    (1923-1982)

    Staropražské střechy a věže

    Položka č.: 245442

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 21:02

    litografie, 28 x 46 cm, sign. DU J.Peca, č. 86/200, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického, V. Nechleby, člen skupiny Říjen a Umělecké besedy

    Děvčátko

    Položka č.: 245443

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 21:04

    kolorovaná fotografie, 44 x 33,3 cm, textilní pasparta, DU značeno: A. Natvogel Nürnberg, Saldorfelstr. 6. , pasparta zašpiněná, antiqari.at Radhošťská

  • František Emler

    (1912-1992)

    Zasněžená vesnice

    Položka č.: 245444

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 21:06

    litografie, 12,3 x 37 cm, sign. PD F. Emler, č. 49/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze