• Karel Štika

    (1898-1975)

    Čtenář

    Položka č.: 226610

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 15:03

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Hudba

    Položka č.: 226613

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 15:04

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Dostaveníčko u studny

    Položka č.: 226626

    Vyvolávací cena: 950 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 15:05

    Aktuální cena: 950 CZK (36 €)

  • Antonín Ulrich

    Továrna

    Položka č.: 226634

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 15:06

    litografie, 1946, 9 x 27,5 cm, sign. LD A. Ulrich 1946, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Z cyklu Silnice

    Položka č.: 226661

    Vyvolávací cena: 650 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 15:07

    Aktuální cena: 650 CZK (25 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Jan Žižka

    Položka č.: 226662

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 15:08

    tužka, papír, 30,5 x 23 cm, vzadu popsáno, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 650 CZK (25 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Krajina s topoly

    Položka č.: 226663

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 15:09

    lept, 12 x 16,8 cm, sign. DU J.Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 650 CZK (25 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Poutník

    Položka č.: 226664

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 15:10

    lept, 24,7 x 32,2 cm, sign. PD Jaroslav Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Orba

    Položka č.: 226665

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 15:11

    dřevoryt, 25,5 x 30,4 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Horské panorama

    Položka č.: 226667

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 15:12

    lept, 12,2 x 16,5 cm, sign. DU J.Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Viktor Vorlíček

    (1909-1976)

    V aleji

    Položka č.: 226669

    Vyvolávací cena: 800 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 15:13

    lept, 19,5 x 16 cm, sign. PD Vorlíček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

  • Stanislav Vymětal

    (1929-1992)

    Žena z hanácka

    Položka č.: 226671

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 15:14

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Josef Weiser

    (1914-1994)

    Fontána

    Položka č.: 226677

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 15:15

    dřevoryt, 20,8 x 16,8 cm, sign. PD JWeiser, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. V. Mokrého, J. Vydry, F. Buriana a J. Zrzavého na PedF UK v Olomouci

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jaroslav Šámal

    (1914-1988)

    V dole

    Položka č.: 234958

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 15:16

    litografie, 1944, 17,5 x 25 cm, sign. PD J. Šámal 44, Antikvariát Ostrovní, studium na Škole kreslení a malování Mánesa v Praze, žák prof. O. Nejedlého a M. Holého na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Básník

    Položka č.: 234960

    Vyvolávací cena: 450 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 15:17

    litografie, 25,3 x 17,8 cm, sign. DU J.Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (17 €)

  • Michaela Roubíčková - Lesařová

    Máchův kraj

    Položka č.: 238758

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 15:18

    Aktuální cena: 1.800 CZK (67 €)

  • Eugen Weidlich

    (1916-1983)

    K.H. Mácha: Máj

    Položka č.: 238760

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 15:19

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Hynek

    Položka č.: 238761

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 15:20

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Kat

    Položka č.: 238762

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 15:21

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

  • Marie Michaela Šechtlová

    Máchovská krajina

    Položka č.: 238763

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 15:22

    mezzotinta, 9 x 6,5 cm, sign. PD M.M. Šechtlová, č. 23/50, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Marie Michaela Šechtlová

    Máchovská krajina - Ex Libris Dr. V. Šmejkal

    Položka č.: 238764

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 15:23

    lept, mezzotinta, 9,5 x 6,5 cm, sign. PD M. Šechtlová, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jaroslav Jaroš

    (1886-1967)

    Poutník hledí na západ slunce

    Položka č.: 238765

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 15:24

    litografie, 14 x 22,5 cm, sign. PD Jar. Jareš, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Šindelář

    (1950)

    Básníkova tvář

    Položka č.: 238766

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 15:25

    tuš, běloba, papír, 1988, 21 x 14,5 cm, sign. DU JŠindelář 1988, Antikvariát Ostrovní, studium na SUPŠ kamenosochařské v Hořicích, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, I. Orešnikova a prof. Ugarova na Institutu Ilji Repina v Leningradě, člen UVU

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Pocestný a smrtihlav

    Položka č.: 238767

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 15:26

    lept, 10 x 7 cm, sign. PD Pavel Šimon, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Bezděz

    Položka č.: 238768

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 15:27

    dřevoryt, 11,5 x 9 cm, sign. PD Troup, Antikvariát Ostrovní, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Petr Tučný

    (1920)

    Básník

    Položka č.: 238769

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 15:28

    dřevoryt, 1942, 10 x 7 cm, LD značeno ve štočku T/42, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Josef Weiser

    (1914-1994)

    Máchovské téma

    Položka č.: 238770

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 15:29

    dřevoryt, 13,5 x 9 cm, sign. PD JWeiser, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. V. Mokrého, J. Vydry, F. Buriana a J. Zrzavého na PedF UK v Olomouci

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Votlučka

    (1896-1963)

    Bezděz a deník

    Položka č.: 238771

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 15:30

    lept, 14 x 10 cm, sign. PD K. Votlučka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. J. Loukoty, V. Nechleby, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Ex Libris Ing. Ota Hradečný

    Položka č.: 238772

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 15:31

    suchá jehla, 10,5 x 8,5 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Odsouzenec

    Položka č.: 238773

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 15:32

    suchá jehla, 1943, 15,5 x 10 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)