• Jana Míčková

    Venkov

    Položka č.: 249450

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 06. 10. 2020 18:06

    akvarel, tuš, papír, 1960, 20,5 x 29,5 cm, sign. PD Jana 60, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jana Míčková

    Sklizeň

    Položka č.: 249449

    Plánované ukončení: 06. 10. 2020 18:07

    akvarel, tuš, papír, 1960, 30 x 21 cm, sign. PD Jana 60, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jana Míčková

    Česání ovoce

    Položka č.: 249448

    Plánované ukončení: 06. 10. 2020 18:08

    akvarel, tuš, běloba, papír, 30 x 21 cm, sign. PD Jana, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jana Míčková

    Položka č.: 249447

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 06. 10. 2020 18:09

    akvarel, tuš, běloba, papír, 1968, 20,5 x 30,7 cm, sign. PD Jana 68, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    U jezu

    Položka č.: 249453

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 06. 10. 2020 18:10

    olej, plátno, 64 x 48 cm, rám, zašpiněná a na několika místech poškozená malba a rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Mlýn

    Položka č.: 249451

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 06. 10. 2020 18:11

    olej, sololit, 23 x 27 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

    Útržky z dětství

    Položka č.: 224950

    Plánované ukončení: 06. 10. 2020 18:12

    koláž, tuš, akvarel, papír, 31,5 x 47,9 cm, pokrčený a při okrajích natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Raimund Ondráček

    (1913-2011)

    Pocta antice

    Položka č.: 249387

    Plánované ukončení: 06. 10. 2020 18:13

    litografie, 1995, 22,7 x 14,1 cm, sign. PD nečitelně, 44136, Antikvariát Dlážděná, studium grafiky u prof. P. Dillingera, žák prof. F. Süssera a E. Hrbka na Vyšší škole uměleckých řemesel v Brně, prof. T. F. Šimona, F. Petra a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Emil Sedláček

    (1909-1993)

    Na soutoku

    Položka č.: 249452

    Plánované ukončení: 06. 10. 2020 18:14

    olej, karton, 19 x 61 cm, sign. PD Sedláček, rám, mírně zažloutlá malba, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák prof. Čutty

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Husar

    Položka č.: 139907

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 06. 10. 2020 18:15

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Olga Vyleťalová

    Ležící ženský akt

    Položka č.: 183007

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 06. 10. 2020 18:16

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Olga Vyleťalová

    Sedící ženský akt

    Položka č.: 183006

    Plánované ukončení: 06. 10. 2020 18:17

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Pohled na Prahu

    Položka č.: 249378

    Plánované ukončení: 06. 10. 2020 18:18

    pastel, uhel, papír, 42,9 x 60,8 cm, při okrajích mírně ušpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Světla Žáková - Štrupová

    (1924-1978)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 249427

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    S výhledem na moře

    Položka č.: 249377

    Plánované ukončení: 06. 10. 2020 18:19

    pastel, uhel, papír, 42,8 x 61 cm, pravý horní roh mírně ušpiněný, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Zimní krajina III.

    Položka č.: 249376

    Plánované ukončení: 06. 10. 2020 18:20

    pastel, uhel, papír, 41,9 x 59,9 cm, při okrajích mírně ušpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Krajina s černou oblohou

    Položka č.: 249375

    Plánované ukončení: 06. 10. 2020 18:21

    pastel, uhel, papír, 41,9 x 59,9 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Nákladní loď

    Položka č.: 249374

    Plánované ukončení: 06. 10. 2020 18:22

    uhel, pastel, papír, 43,9 x 62,2 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Ve skalách

    Položka č.: 249373

    Plánované ukončení: 06. 10. 2020 18:23

    pastel, uhel, papír, 59,8 x 42 cm, při levém okraji mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    V přístavu

    Položka č.: 249372

    Plánované ukončení: 06. 10. 2020 18:24

    pastel, uhel, papír, 42 x 60 cm, při okrajích mírně ušpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Výhled na moře

    Položka č.: 249371

    Plánované ukončení: 06. 10. 2020 18:25

    pastel, uhel, papír, 42,8 x 60,8 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Portrét ženy

    Položka č.: 249370

    Plánované ukončení: 06. 10. 2020 18:26

    fix, papír, 60,8 x 42,8 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Portrét

    Položka č.: 249369

    Plánované ukončení: 06. 10. 2020 18:27

    fix, papír, 49,8 x 39,9 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Vojáci

    Položka č.: 224878

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 06. 10. 2020 18:28

    tempera, tuš, papír, 29,6 x 40,9 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Zajatci

    Položka č.: 224877

    Plánované ukončení: 06. 10. 2020 18:29

    akvarel, tuš, papír, 26,1 x 37,5 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Lovící dravec

    Položka č.: 224799

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 06. 10. 2020 18:30

    akvarel, tuš, běloba, papír, 31,1 x 38,2 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • I. Craft

    Find your way

    Položka č.: 244741

    Plánované ukončení: 06. 10. 2020 18:31

    olej, plátno, 2016, 70 x 70 cm, sign. a popsáno na zadní straně I. Craft 2016, klínový rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Juraj Čorňák

    Položka č.: 249438

    Plánované ukončení: 06. 10. 2020 18:32

    olej, plátno, 1975, 75 x 73 cm, sign. PD Čo 75, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze

  • Jan Heřman

    Domov

    Položka č.: 200844

    Plánované ukončení: 06. 10. 2020 18:33

    škrábaná litografie, 14,5 x 10,6 cm, sign. PD Jan Heřman, 16/100, Antikvariát Dlážděná, žák Zdeňka Sýkory a Miloslava Polcara na Pedagogické fakultě UK v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jan Heřman

    Portrét

    Položka č.: 200843

    Plánované ukončení: 06. 10. 2020 18:34

    škrábaná litografie, 14,5 x 10,6 cm, sign. PD Jan Heřman, 18/100, Antikvariát Dlážděná, žák Zdeňka Sýkory a Miloslava Polcara na Pedagogické fakultě UK v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)