• Iveta Bělinová

    Grafický soubor IV.

    Položka č.: 206046

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 18:30

    litografie, tužka, ruční papír, 1998, 21 x 89 cm

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Ivana Lomová

    Věčný vůdce

    Položka č.: 207056

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (86 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 18:31

    litografie, 2013, 35 x 34,5 cm, sign. PD Ivana Lomová 2013, č. 61/126, studovala na FA ČVUT Praha u doc. D. Rybářové

    Aktuální cena: 2.400 CZK (86 €)

  • Dan Trantina

    Láska vítězná

    Položka č.: 207125

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (61 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 18:32

    olej, papír, 2004, 51 x 70 cm, monogr. PD DT 04, žák prof. Načeradského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.700 CZK (61 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Les

    Položka č.: 207443

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 18:33

    litografie, 2016, 39 x 60 cm, sign. PD Martin Salajka 2016, č. 36/50, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

  • František Hodonský

    Vodní vítr

    Položka č.: 207772

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (536 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 18:34

    dřevořez, 2007, 61 x 90 cm, sign. PD F. Hodonský 2007, č. 2/4, podkladový papír při okrajích lehce potrhaný, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 15.000 CZK (536 €)

  • Emma Srncová

    Pozdní lásky

    Položka č.: 210425

    Vyvolávací cena: 8.900 CZK (318 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 18:35

    litografie, 2009, 54 x 75,5 cm, sign. PD Emma Srncová 2009, č. 39/99

    Aktuální cena: 8.900 CZK (318 €)

  • Vladimír Gebauer

    Z cyklu Místa I

    Položka č.: 212911

    Vyvolávací cena: 8.125 CZK (291 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 18:36

    popel, pigment, pastel, papír, 2014, 57 x 46 cm, sign. LD V. Gebauer 14, malíř a grafik, absolvent ateliéru Františka Jiroudka na pražské AVU

    Aktuální cena: 8.125 CZK (291 €)

  • Vladimír Gebauer

    Z cyklu Místa II

    Položka č.: 212912

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 18:37

    popel, pigment, pastel, papír, 2014, 57 x 46 cm, sign. PD V. Gebauer 14, malíř a grafik, absolvent ateliéru Františka Jiroudka na pražské AVU

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Kometa

    Položka č.: 213157

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 18:38

    litografie, 2010, 18 x 28,5 cm, sign. PD J. Valečka, č. 89/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • Jiří Hauschka

    Červánky

    Položka č.: 213161

    Vyvolávací cena: 950 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 18:39

    Aktuální cena: 950 CZK (34 €)

  • Marie Michaela Šechtlová

    Balet

    Položka č.: 213162

    Vyvolávací cena: 3.150 CZK (113 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 18:40

    litografie, 59,5 x 45,5 cm, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 3.150 CZK (113 €)

  • Jiří Hanuš

    (1981)

    Konstrukce II.

    Položka č.: 213174

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (215 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 18:41

    suchá jehla, 2003, 30 x 39 cm, sign. PD Hanuš 09, č. 7/10

    Aktuální cena: 6.000 CZK (215 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Kometa

    Položka č.: 213686

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 18:42

    litografie, 2010, 18 x 28,5 cm, sign. PD J. Valečka, č. 29/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Nad přehradou

    Položka č.: 213687

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 18:43

    litografie, 2011, 28 x 52 cm, sign. PD J. Valečka, č. 7/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

  • Ewa Nemoudry

    Moje Klamovka

    Položka č.: 213693

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (179 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 18:44

    litografie, 35 x 55 cm, sign. PD E.Nemoudrý, č. 5/80, studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

    Aktuální cena: 5.000 CZK (179 €)

  • Ewa Nemoudry

    Oh la la

    Položka č.: 213694

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 18:45

    litografie, 38 x 28 cm, sign. PD E. Nemoudry, č. 81/150, studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

  • Ewa Nemoudry

    Visage egaré

    Položka č.: 213695

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 18:46

    litografie, 49 x 33 cm, sign. PD E. Nemoudry, č. 47/60, studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Kometa

    Položka č.: 214239

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 18:47

    litografie, 2010, 18 x 28,5 cm, sign. PD J. Valečka, č. 27/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • Václav Bláha st.

    (1922)

    Duel v červené

    Položka č.: 215489

    Vyvolávací cena: 4.900 CZK (175 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 18:48

    monotyp, japan, 23,5 x 30 cm, sign. DU V. Bláha, žák K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a skupiny Radar

    Aktuální cena: 4.900 CZK (175 €)

  • Jakub Honetschläger

    (1980)

    Evropská I

    Položka č.: 217331

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 18:49

    sítotisk, 2007, 28 x 40 cm, monogr. PD JH 07, č. 1/7

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

    Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu

  • Ewa Nemoudry

    Il m´avait invité un jeur

    Položka č.: 218753

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 18:50

    litografie, 63 x 48 cm, sign. PD E. Nemoudry, č. 37/60, studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

  • Zdeňka Benešová

    Rozklad

    Položka č.: 220652

    Vyvolávací cena: 4.700 CZK (168 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 18:51

    fixy, pauzovací papír, 59 x 83 cm

    Aktuální cena: 4.700 CZK (168 €)

  • Marie Michaela Šechtlová

    Balet

    Položka č.: 223560

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 18:52

    litografie, 58 x 44 cm, sign. DU M.M.Šechtlová, č. 25/40, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Silvestr

    Položka č.: 223561

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 18:53

    litografie, 2011, 37 x 48 cm, sign. PD J. Valečka, č. 8/150, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

  • Jaroslav Hovadík

    Položka č.: 225891

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (143 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 18:54

    suchá jehla, 1990, 33 x 22,5 cm, sign. PD Hovadík 90, č. 2/10, studium střední uměleckoprůmyslové školy v Uh. Hradišti, přípravka pro vysoké školy umělecké, žák prof. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 4.000 CZK (143 €)

  • Markéta Laštuvková

    (1969)

    Žlutý keř

    Položka č.: 225928

    Vyvolávací cena: 3.700 CZK (133 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 18:55

    linoryt, 50 x 80 cm, č. 2/3

    Aktuální cena: 3.700 CZK (133 €)

  • Jan Sytař

    (1976)

    Doctor Love

    Položka č.: 226003

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 18:56

    olej, akryl, karton, 2007, 63 x 98 cm, studium na Zlínské škole umění ve Zlíně, žák M. Mainera na FAVU VUT v Brně

    Aktuální cena: 3.500 CZK (125 €)

  • Petr Faltus

    (1968)

    Osud určuje cestu!

    Položka č.: 227100

    Vyvolávací cena: 7.600 CZK (272 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 18:57

    litografie, 2007, 70,5 x 55 cm, sign. PD Petr Faltus 2007, č. 12/60, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. J. Šalamouna na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 7.600 CZK (272 €)

  • Lukáš Orlita

    (1974)

    Srážka kruhů

    Položka č.: 227644

    Vyvolávací cena: 3.750 CZK (134 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 18:58

    Aktuální cena: 3.750 CZK (134 €)

  • Jakub Honetschläger

    (1980)

    Sušák

    Položka č.: 227656

    Vyvolávací cena: 6.300 CZK (225 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 18:59

    Aktuální cena: 6.300 CZK (225 €)