• Jan Šafránek

    Strom

    Položka č.: 191829

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:42

    dřevořez, 1991, 15 x 10 cm, sign. PD Šafránek 91, autorský tisk, v rozích mírně pokrčený papír, soukromé studium u J. Eislera a J. Kříže, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, člen a spoluzakladatel výtvarné skupiny Tolerance´95

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Měsíc nad městem

    Položka č.: 191844

    Vyvolávací cena: 700 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:43

    Aktuální cena: 700 CZK (26 €)

  • Vladimír Gebauer

    Znaky

    Položka č.: 193052

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (93 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:44

    uhel, papír, 1993, 27 x 21 cm, sign. PD V. Gebauer 93, malíř a grafik, absolvent ateliéru Františka Jiroudka na pražské AVU

    Aktuální cena: 2.500 CZK (93 €)

  • Vladimír Gebauer

    Bažina

    Položka č.: 193053

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:45

    kombinovaná technika, papír, 2008, 29 x 21 cm, sign. PD V. Gebauer 08, malíř a grafik, absolvent ateliéru Františka Jiroudka na pražské AVU

    Aktuální cena: 2.800 CZK (104 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Červený kouř

    Položka č.: 195306

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:46

    litografie, 2011, 28 x 52 cm, sign. PD J. Valečka, č. 64/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

  • Zdeňka Hušková

    Temné vrstvy

    Položka č.: 196013

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (186 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:47

    linoryt, 2012, 40 x 56 cm, sign. PD Z. Hušková 2012, č. 1/1

    Aktuální cena: 5.000 CZK (186 €)

  • Dalibor Smutný

    (1926-1991)

    Svlačec III

    Položka č.: 196025

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:48

    mezzotinta, 2004, 13,5 x 13,5 cm, sign. PD Smutný 2005, č. 5/30

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

  • Jakub Honetschläger

    (1980)

    Diente Perdido 6.

    Položka č.: 196938

    Vyvolávací cena: 1.250 CZK (47 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:49

    fotoplymer, 2007, 20,5 x 12,5 cm, monogr. PD JH 07, č. 1/20

    Aktuální cena: 1.250 CZK (47 €)

  • Jakub Honetschläger

    (1980)

    Diente Perdido 8.

    Položka č.: 196939

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:50

  • Jiří Kasal

    (1933)

    Trubač

    Položka č.: 199010

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:51

    lavírovaná tuš, papír, 1995, 13 x 9 cm, sign. LD Kasal 95

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Jiří Kasal

    (1933)

    Houslista

    Položka č.: 199067

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:52

    kombinovaná technika, papír, 2010, 13 x 8 cm, sign. PD J. Kasal 010

    Aktuální cena: 700 CZK (26 €)

  • Jiří Kasal

    (1933)

    Cestovatel II.

    Položka č.: 199348

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (86 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:53

    suchá jehla, 1985, 41 x 31 cm, sign. PD Jiří Kasal 85, č. 10/50

    Aktuální cena: 2.300 CZK (86 €)

  • Jiří Kasal

    (1933)

    bez názvu

    Položka č.: 199373

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:54

    suchá jehla, 1999, 39,5 x 19,5 cm, sign. PD Jiří Kasal 99, č. 4/30

  • Martin Manojlín

    (1972)

    Traviny

    Položka č.: 199630

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:55

    suchá jehla, 1995, 15,5 x 20 cm, sign. PD Martin Manojlín 1995, autorský tisk, žák prof. M. Michálka a A. Kračmary

  • Martin Manojlín

    (1925-1986)

    Dvojoblouk

    Položka č.: 199631

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:56

    suchá jehla, 1995, 58,5 x 44,5 cm, sign. PD Martin Manojlín 1995, autorský tisk

  • Milan Staněk

    Starý splav

    Položka č.: 199650

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (45 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:57

    suchá jehla, 1991, 25,5 x 39 cm, sign. PD M. Staněk 91, č. 6/25, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (45 €)

  • Olga Vychodilová

    Vratič

    Položka č.: 203016

    Vyvolávací cena: 450 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:58

    lept, 13 x 7 cm, sign. DU Olga Vychodilová, č. 50/100, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (17 €)

  • Jaroslav Hovadík

    Písmenka

    Položka č.: 205999

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:59

    dvojbarevný linoryt, 1993, 21 x 30 cm, sign. PD Hovadík 93, studium střední uměleckoprůmyslové školy v Uh. Hradišti, přípravka pro vysoké školy umělecké, žák prof. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.000 CZK (112 €)

  • Soňa Schwarzová

    Na houpačce

    Položka č.: 207702

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 19:00

    lept, akvatinta, 1987, 29 x 21 cm, sign. PD S. Schwarzová 87, autorský tisk, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Hodonský

    Pocta Monetovi

    Položka č.: 208124

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (163 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 19:01

    dřevořez, 2002, 48 x 26,5 cm, sign. PD Hodonský 02, č. 2/4, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.400 CZK (163 €)

  • Alois Nožička

    Souboj podle Dalího

    Položka č.: 209727

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (89 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 19:02

    koláž, papír, 1975, 23 x 25 cm, sign. PD Nožička 75, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

    Aktuální cena: 2.400 CZK (89 €)

  • Michael Rittstein

    R N´R

    Položka č.: 212316

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 19:03

    litografie, 1984, 46 x 34 cm, sign. PD M. Rittstein 84, č. 12/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

  • Martin Salajka

    (1981)

    Dušičky

    Položka č.: 213166

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 19:04

    linoryt, 2011, 59,5 x 37 cm, sign. PD Martin Salajka 2011, autorský tisk, žák prof. M. Rittsteina

  • Martin Salajka

    (1981)

    Vlci

    Položka č.: 214132

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 19:05

    litografie, 2010, 53 x 37 cm, sign. PD Maritn Salajka, č. 51/81, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 2.000 CZK (75 €)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Zatáčka

    Položka č.: 214240

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 19:06

    litografie, č. 9/100, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

  • Miroslav Houšť

    Šumavská vzpomínka

    Položka č.: 215656

    Vyvolávací cena: 7.100 CZK (263 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 19:07

    litografie, 36,5 x 44,5 cm, sign. PD Mir.Houšť, č. 140/200, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, člen Jednoty českých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 7.100 CZK (263 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Noc

    Položka č.: 217317

    Vyvolávací cena: 950 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 19:08

    litografie, 2011, 48 x 37 cm, sign. PD Maritn Salajka, č. 120/150, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 950 CZK (36 €)

  • Michael Rittstein

    Líčení

    Položka č.: 218750

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (71 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 19:09

    litografie, 1978, 17,5 x 23 cm, sign. PD M. Rittstein 78, č. 5/45, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.900 CZK (71 €)

  • Břetislav Charvot

    Ostrov

    Položka č.: 220234

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 19:10

    dřevoryt, 2002, 21,5 x 18 cm, sign. PD B. Charwot 2002, č. 1/6

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Břetislav Charwot

    Slza

    Položka č.: 220235

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 19:11

    dřevoryt, 2007, 14,5 x 21,5 cm, sign. PD Charwot 2007, č. 2/4, žák prof. V. Bláhy na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)