-
F. Simichen
Krajina s vrchem
Položka č.: 16Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:15
olej, papír, 1934, 24 x 29,5 cm, sign. PD F. Simichen 1934, rám
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Kupka
(1905-1971)
Hospodářský vývoj
Položka č.: 13Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:15
olej, překližka, 54,5 x 85,5 cm, sign. PD Karel Kupka, rám, studoval v krajinářské škole Antonína Kalvody v Běhařově, člen SČVU
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Žena s děckem
Položka č.: 15Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:14
olej, plátno, 42 x 52 cm, rám, zkrakelováno
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Stein
(1888-?)
Žně
Položka č.: 11Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:13
olej, plátno, 1931, 80 x 97 cm, sign. PD V. Stein, rám, mlaba místy sedřená
Aktuální cena: 5.100 CZK (213 €)
Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Zlaté kapky
Položka č.: 12Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:11
lept, 69 x 47 cm, sign. PD, rám, č. 2/10
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Vladimír Antušek
(1900-1968)
Můstek na vsi
Položka č.: 10Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:09
olej, lepenka, 53 x 68 cm, sign. PD Vlad. Antušek, rám, studium na UPŠ v Praze
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Kupka
(1905-1971)
Hospodářský vývoj
Položka č.: 9Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:08
olej, překližka překližka, 54,5 x 85,5 cm, sign. PD K. Kupka, rám, popraskáno, studoval v krajinářské škole Antonína Kalvody v Běhařově, člen SČVU
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu
-
Václav Pavlík
(1901-1966)
Karafiáty
Položka č.: 8Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:07
olej, překližka, 57 x 34,5 cm, sign. PD LN V. Pavlík, rám, žák prof. J. Drahoňovského, J. Mařatky, J. Bendy, a V. H. Brunnera na VŠUP v Praze, poté O. Španiela na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a Sdružení výtvarníků v Praze
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Krajina v zimě
Položka č.: 7Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:06
olej, papír, 33 x 43 cm, sign. PD , rám
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
A. Stašek
Senoseč
Položka č.: 6Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:05
tisk, plátno, 43 x 50 cm, sign, PD A. Stašek , rám
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Jaroslav Skrbek
(1888-1954)
Rodný dům Antala Staška / Stanov
Položka č.: 5Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:04
lept, 34 x 44 cm, sign. PD Jaroslav Skrbek 19, rám, prasklé sklo, studium na VŠUP v Praze, poté žák M. Pirnera a M. Švabinského na AVU v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
R. Kohout
Žně u Sedlčan
Položka č.: 4Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:03
olej, plátno, 40 x 48 cm, sign. PD R. Kohout, rám, malba není upevněna k rámu
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Krajinka
Položka č.: 3Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:02
olej, plátno, 53,5 x 65 cm, sign. PD, rám, místy odpadlá malba
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Náměstí v Rakovníku
Položka č.: 2Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:01
rytina z kovu, 24 x 33,5 cm, značeno PD , rám
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID6**5 Historie příhozu
-
Jaroslav Šimůnek
(1872-1939)
Udolí z městečka
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:00
olej, lepenka, 1929, 50 x 70 cm, sign. PD Jar. Šimůnek 1929, lehce odřené okraje
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Dostál
(1938-2022)
Psí příběhy
Položka č.: 290Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2024 20:49
bromostříbrná fotografie, 27,2 x 37 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
-
František Dostál
(1938-2022)
Moje rodné Vršovice
Položka č.: 289Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2024 20:48
bromostříbrná fotografie, 37,5 x 27,3 cm, sign. vzadu František Dostál, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
-
František Dostál
(1938-2022)
Psí příběhy
Položka č.: 288Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2024 20:47
bromostříbrná fotografie, 37,1 x 27,1 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
-
František Dostál
(1938-2022)
Dalmatin a běžec
Položka č.: 287Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2024 20:46
bromostříbrná fotografie, 37,4 x 27 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
-
František Dostál
(1938-2022)
V zahradní restauraci
Položka č.: 285Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2024 20:44
bromostříbrná fotografie, 23 x 17 cm, sign. vzadu František Dostál, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
-
František Dostál
(1938-2022)
Muž se psem
Položka č.: 284Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2024 20:43
bromostříbrná fotografie, 16,7 x 23 cm, sign. vzadu František Dostál, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
-
František Dostál
(1938-2022)
Momentka
Položka č.: 283Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2024 20:42
bromostříbrná fotografie, 16,7 x 23 cm, sign. vzadu František Dostál, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
-
Vladimír Bedřich Soukup
(1926-2004)
Ležící akt
Položka č.: 177Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2024 18:56
olej, karton, 2000, 50 x 70 cm, sign. LD VSoukup 00, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Müllera na Státní grafické škole v Praze, poté V. Pokorného a R. Beneše na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu
-
Jiří Suchý
(1931)
Zloděj
Položka č.: 80Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2024 17:19
litografie, 16,2 x 11 cm, sign. PD Jiří Suchý, č. 84/120, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
-
Jitka Válová
(1922-2011)
Sběrači II
Položka č.: 77Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2024 17:16
litografie, 2007, 29 x 24,5 cm, sign. PD J.Válová 07, č. 56/200
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
-
Jiří Slíva
(1947)
Tabacco Road
Položka č.: 53Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2024 16:52
litografie, 19,2 x 25 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 80/300, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu
-
Jiří Slíva
(1947)
Kafe avantgard
Položka č.: 51Vyvolávací cena: 4.200 CZK (175 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2024 16:50
litografie, 35,5 x 30,5 cm, sign. DU Jiří Slíva, č. 8/33, místy u okrajů lehounce ohnutý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.200 CZK (175 €)
Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu
-
Igor Grimmich
(1979)
Prudká vášeň
Položka č.: 187Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 20:33
litografie, 2023, 38 x 49 cm, sign. PD Igor Grimmich, č. 7/66, žák M. Rittsteina na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu
-
Jiří Slíva
(1947)
Intimissimo
Položka č.: 183Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 20:29
litografie, 16,2 x 5,3 cm, sign. PD Jiří Slíva , č. 36/70, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
-
Jiří Slíva
(1947)
Cyklošnek
Položka č.: 182Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 20:28
litografie, 9 x 11,7 cm, sign. PD Jiří Slíva , č. 15/40, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu