• Jaroslav Valečka

    (1972)

    Panenka

    Položka č.: 19664

    Vyvolávací cena: 58.000 CZK (2.072 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2016, 110 x 80 cm, sign. na rubu, rám, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 58.000 CZK (2.072 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Zimní pole č. 830

    Položka č.: 19659

    Vyvolávací cena: 11.800 CZK (422 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akvatinta, 1992, 41 x 65 cm, sign. PD Čepelák 1992, č. 8/50, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 11.800 CZK (422 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Igor Malijevský

    (1970)

    Katedrála, Praha 1998

    Položka č.: 19658

    Vyvolávací cena: 24.000 CZK (858 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    fotografie, 1998, 35 x 29 cm, PD monogr.

    Aktuální cena: 24.000 CZK (858 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dan Trantina

    (1965)

    Akt

    Položka č.: 19657

    Vyvolávací cena: 14.500 CZK (518 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 111 x 90 cm, levý horní roh protržený, žák prof. Načeradského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 14.500 CZK (518 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Matyska

    (1977)

    Zelená noc

    Položka č.: 19656

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (179 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2013, 30 x 39 cm, sign. vzadu, rám

    Aktuální cena: 5.000 CZK (179 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lenka Pilařová

    (1972)

    Náčelník

    Položka č.: 19655

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (179 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl plátno, 2010, 40 x 35 cm, sign. PD Lenka Pilařová 2010, rám

    Aktuální cena: 5.000 CZK (179 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Schadt

    (1888-1955)

    Zimní krajina

    Položka č.: 19638

    Vyvolávací cena: 115.000 CZK (4.108 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 93, 5 x 114 cm, sign. PD K. Schadt, rám, malíř, krajinář,žák prof. A. Kalvody

    Aktuální cena: 115.000 CZK (4.108 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Roman Trabura

    (1960)

    Kostel

    Položka č.: 19628

    Vyvolávací cena: 75.000 CZK (2.679 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    arkyl, plátno, 2003, 129 x 76,5 cm, sign. vzadu

    Aktuální cena: 75.000 CZK (2.679 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hodonský

    (1945)

    Zimní trávy

    Položka č.: 19627

    Vyvolávací cena: 11.800 CZK (422 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    dřevořez, 2004, 58 x 80 cm, sign. PD F. HODONSKÝ 2004, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 11.800 CZK (422 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jakub Stretti

    (1967)

    Rackové

    Položka č.: 19624

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.358 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 1999, 80 x 110 cm, sign. PD J. Stretti 99, rám, absolvent pražské AVU, žák prof. Františka Hodonského a prof. Karla Malicha

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.358 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • René Magritte

    (1898-1967)

    Hlava s buřinkou

    Položka č.: 19621

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.608 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    lept, 1968, 20 x 15 cm, rám, hlava s buřinkou je dílem belgického surrealistického malíře, který svoji tvorbou ovlivnil generace umělců po celém světě. Magritte používal principy změny proporcí a metamorfózy, skrze které ve svých obrazech útočil na divákovu racionální realitu. Často opakované byly t…

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.608 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Pole č. 805

    Položka č.: 19620

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (340 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akvatinta, 1992, 45 x 30 cm, sign. PD Čepelák 1992, č. 14/50, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 9.500 CZK (340 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alena Anderlová

    (1977)

    Motorkář I

    Položka č.: 19619

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (268 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2013, 30 x 25 cm, sign. vzadu Anderlová 2013, absolventka pražské AVU, žákyně prof. A. Střížka a prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 7.500 CZK (268 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alena Anderlová

    (1977)

    Slon

    Položka č.: 19618

    Vyvolávací cena: 12.500 CZK (447 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2014, 50x 40 cm, sign. vzadu Anderlová 2014, absolventka pražské AVU, žákyně prof. A. Střížka a prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 12.500 CZK (447 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Xénia Hoffmeisterová

    (1958)

    Hudka - Jugo

    Položka č.: 19609

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.072 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl. plátno, 2016, 60 x 60 cm, vzadu monogr. X. H, žák prof. O. Smutného na DAMU v Praze, členka SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.072 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alena Anderlová

    (1977)

    Motorkář II

    Položka č.: 19608

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (268 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2013, 30 x 25 cm, sign. vzadu Anderlová 2013, absolventka pražské AVU, žákyně prof. A. Střížka a prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 7.500 CZK (268 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Vítr v rákosí

    Položka č.: 19689

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.036 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, olej, plátno, 2011, 121 x 101 cm, sign. PD J. Spěváček 2011, rám, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 29.000 CZK (1.036 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Lukáš Miffek

    (1978)

    Not my fault

    Položka č.: 19688

    Vyvolávací cena: 47.000 CZK (1.679 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2017, 130 x 110 cm, sign. vzadu Miffek, žák prof. A. Střížka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 47.000 CZK (1.679 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • R. Šimková

    Motýli

    Položka č.: 238849

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 14:00

    akvarel, papír, 17,5 x 12 cm, sign. PD R. Šimková, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Antonín Volejníček

    (1896-?)

    Stromy ve větru

    Položka č.: 239414

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 14:01

    olej, karton, 21 x 26 cm, sign. LD J.A. Troníček, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslava Nievaldová

    (1952)

    Cesta

    Položka č.: 240962

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (161 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 14:02

    olej, plátno, 85 x 85 cm, sign. PD M. Nievaldová, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 4.500 CZK (161 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Zimní nálada

    Položka č.: 242487

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 14:03

    lept, 43 x 32 cm, sign. PD Souček, rám, lehce zažloutlý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Pohled na sv. Mikuláše

    Položka č.: 242488

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 14:04

    lept, 27,2 x 19 cm, sign. PD Souček, rám, lehce zažloutlý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 242489

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 14:05

    lept, 27 x 19 cm, sign. PD Souček, rám, lehce zažloutlý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Majer

    (1926-1984)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 242490

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 14:06

    lept, 27 x 19 cm, monogr. PD JM, rám, lehce zažloutlý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří David

    (1956)

    Střecha

    Položka č.: 243300

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 14:07

    serigrafie, 1997, 38 x 25 cm, sign. PD Jiří David 97, rám, č. 26/30, bez skla, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Paderlíka a J. Ptáčka na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 3.000 CZK (108 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří David

    (1956)

    Proti slunci

    Položka č.: 243302

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 14:08

    serigrafie, 1997, 26,5 x 18,5 cm, sign. PD Jiří David 97, rám, č. 2/20, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Paderlíka a J. Ptáčka na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 2.000 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    ExLibris MH

    Položka č.: 244544

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 14:09

    linoryt, 9,8 x 3,2 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    ExLibris MH

    Položka č.: 244545

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 14:10

    linoryt, 9,8 x 3,2 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    Knižní záložka

    Položka č.: 244546

    Vyvolávací cena: 190 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 14:11

    linoryt, 18,2 x 7 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 190 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook