• Toyohara Chicanobu

    (1838-1912)

    Kaligrafická dílna

    Položka č.: 647

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 20:46

    japonský dřevoryt, karton, 36 x 24,5 cm, drobné zahnědlé skvrnky, místy poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Toyohara Chicanobu

    (1838-1912)

    Dvorní kadeřník

    Položka č.: 646

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 20:45

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Karel Libscher

    (1851-1906)

    Fürstenberská zahrada v Praze

    Položka č.: 645

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 20:44

    pastel, dřevoryt, papír, 16 x 22,8 cm, LD značeno v tisku K. Libscher, papírová pasparta, původně ilustrace, papír při okrajích a vzadu potištěn textem, papír mírně zažloutlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Utagawa Hiroshige

    (1797-1858)

    Plavba k Fuji (Mitsumata wakare-no-fucchi); ze série Edo heisho hyakkei (Sto slavných pohledů na Edo)

    Položka č.: 644

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (112 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 20:43

    dřevoryt, 33,2 x 22 cm, rám, poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (112 €)

  • Josef Rybička

    (1817-1872)

    Hradčany

    Položka č.: 643

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 20:42

    kolorovaná mědirytina, 9 x 13,2 cm, značeno PD Gez. u. Gest v. Jos Rybička, rám, na papíře zahnědlé skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Carolinum

    Položka č.: 642

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 20:41

    mědirytina, 11,2 x 8 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • C. Bertrand

    Řím, La Collona di Foca

    Položka č.: 641

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 20:40

    mědirytina, 20,5 x 13 cm, značeno PD C. Bertrand sc., LD A. Blaschnik del., pasparta, mírně zažloutlý papír, zahnědlé skvrnky, zažloutlá pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • P. Chevalier

    (1814-1868)

    Benátky -Jezdecká socha Bartolomea Colleoniho

    Položka č.: 640

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 20:39

    mědirytina, 18,3 x 12,5 cm, značeno LD P. Chevalier del., pasparta, mírně zažloutlý papír, zahnědlé skvrnky, zažloutlá pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Illicium floridanum lin.

    Položka č.: 639

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 20:38

    ručně kolorovaná litografie, 30 x 28 cm, na papíře zahnědlé skvrnky , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

    Camellia japonica

    Položka č.: 638

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 20:37

    ručně kolorovaná litografie, 33 x 26 cm, přehnuté rohy papíru, antiqari.at Radhošťská

  • Gihaut

    Dilligence Lafitte Gaillard

    Položka č.: 637

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 20:36

    ručně kolorovaná litografie, 1828, 22 x 37,7 cm, značeno PD na kameni Lith. de Gihaut fréres, mírně zažloutlý papír, utržené a přehnuté rohy papíru, antiqari.at Radhošťská

  • Duthé

    La Tricoteuse

    Položka č.: 636

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (45 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 20:35

    chromolitografie, 19. století, 20,5 x 15,8 cm, značeno LD v desce Busset del a PD Duthé sculp, při okrajích mimo tisk na papíře skvrnky, přichyceno v papírové paspartě, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (45 €)

  • F. Chardon

    Před Kapucínským kostelem v Brně

    Položka č.: 635

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 20:34

    kolorovaná ocelorytina, 11,2 x 16,7 cm, značeno PD Imp. F. Chardon, 30. r. Hantefeuille, Paris, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Plán Olomouce

    Položka č.: 634

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 20:33

    dřevoryt, okolo 1850, 16 x 23,3 cm, ilustrace textu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Hrad Střekov

    Položka č.: 633

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 20:32

    ocelorytina, okolo 1850, 10,3 x 15 cm, papírová pasparta, Vyd. Kunstanstalt der Bibliogr. Institut, Hildburhausen, ohnutý pravý spodní roh papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

    Hrad Frýdlant

    Položka č.: 632

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 20:31

    ocelorytina, okolo 1850, 10,5 x 15,5 cm, papírová pasparta, Vyd. Kunstanstalt der Bibliogr. Institut, Hildburhausen, na papíře zahnědlé skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Horní náměstí v Olomouci

    Položka č.: 631

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 20:30

    ocelorytina, okolo 1850, 10 x 15 cm, papírová pasparta, Vyd. Kunstanstalt der Bibliogr. Institut, Hildburhausen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Carl Würbs

    (1807-1876)

    Metropolitní kostel v Olomouci

    Položka č.: 630

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 20:29

    ocelorytina, okolo 1850, 10,5 x 14,8 cm, značeno PD Stahls v F. Höfer, LD N. d. Natur gez.v. C Würbs, papírová pasparta, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Carl Würbs

    (1807-1876)

    Augustiniánský kostel ve starém Brně

    Položka č.: 629

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 20:28

    ocelorytina, okolo 1850, 10,8 x 12,5 cm, značeno PD Stahls v F. Höfer, LD N. d. Natur gez.v. C Würbs, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Carl Würbs

    (1807-1876)

    Stará radnice v Brně

    Položka č.: 628

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 20:27

    ocelorytina, okolo 1850, 16 x 10,5 cm, značeno PD Stahls v Joh. Poppel, LD gez.v. C Würbs, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Ferdinandova fontána v Mariánských lázních

    Položka č.: 627

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 20:26

    ocelorytina, okolo 1850, 9,5 x 14 cm, papírová pasparta, Vyd. Kunstanstalt der Bibliogr. Institut, Hildburhausen, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Olomouc

    Položka č.: 626

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 20:25

    ocelorytina, okolo 1850, 9,7 x 15 cm, papírová pasparta, Vyd. Kunstanstalt der Bibliogr. Institut, Hildburhausen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Carl Würbs

    (1807-1876)

    Položka č.: 625

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 20:24

    ocelorytina, okolo 1850, 8 x 12 cm, značeno PD Stahls v F. Höfer, LD N. d. Natur gez.v. C Würbs, papírová pasparta, DU hnědá skvrnka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    U Chebu v Čechách

    Položka č.: 624

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 20:23

    ocelorytina, okolo 1850, 9,3 x 14 cm, papírová pasparta, Vyd. Kunstanstalt der Bibliogr. Institut, Hildburhausen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Johann Gabriel Friedrich Poppel

    (1807-1882)

    Kolonáda v Karlových Varech

    Položka č.: 623

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 20:22

    ocelorytina, okolo 1850, 10,5 x 15,2 cm, značeno PD Gestochen bay J. Poppel, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Mariánské lázně

    Položka č.: 622

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 20:21

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • G. B. Metzeroth

    Karlovy Vary

    Položka č.: 621

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 20:20

    ocelorytina, okolo 1850, 11 x 17 cm, značeno PD G a B Metzeroth sc., papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    (1807-1882)

    Kolonáda s prameny v Karlových Varech

    Položka č.: 620

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 20:19

    ocelorytina, okolo 1850, 10,5 x 16 cm, značeno DU Nach Natur gez. und gestochen von J. Poppel Nby, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • R. Roberts

    Hřensko

    Položka č.: 619

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 20:18

    ocelorytina, okolo 1850, 9 x 15 cm, značeno PD Gest v A.V. Hayne, LD Gez.v. C R. Roberts, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Plébeinner Bohéme

    Položka č.: 618

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 20:17

    kolorovaná ocelorytina, okolo 1850, 16,5 x 10 cm, papírová pasparta, na zadní straně papíru tištěný text, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)