-
Blanka Bohdanová
(1930-2021)
Labutě ve fialové
Položka č.: 409Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:31
serigrafie, 20, 2 x 15, 9 cm, sign. PD Blanka Bohdanová, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Blanka Bohdanová
(1930-2021)
Dámský pokoj
Položka č.: 410Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:32
serigrafie, 21, 2 x 17, 3 cm, sign. PD Blanka Bohdanová, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Louis Leopold Boilly
(1761-1845)
Hádka
Položka č.: 411Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:33
litografie, 22 x 19,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jozef Bokšay
(1891-1975)
Kasárna
Položka č.: 412Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:34
akvarel, papír, 1934, 16,5 x 22,5 cm, sign. PD J. Boksay 1934, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Born
(1930-2016)
PF Tomáš Svoboda 2013
Položka č.: 413Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:35
litografie, 2012, 21 x 10,5 cm, sign. PD ABorn, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Born
(1930-2016)
PF Tomáš Svoboda 2016
Položka č.: 414Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:36
litografie, 2015, 21 x 10,5 cm, sign. LD ABorn, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Born
(1930-2016)
PF Tomáš Svoboda 2009
Položka č.: 415Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:37
litografie, 2008, 10,5 x 21 cm, sign. DU ABorn, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Adolf Born
(1930-2016)
PF Tomáš Svodoba 2000
Položka č.: 416Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:38
litografie, 1999, 21 x 10,5 cm, sign. LD ABorn, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bořivoj Borovský
(1933-2012)
Zlaté kapky I
Položka č.: 417Vyvolávací cena: 950 CZK (40 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:39
lept, akvatinta, mezzotinta, 1992, 69 x 48 cm, sign. PD Borovský 92, č. 5/10, rožky ohnuté, mírně ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 950 CZK (40 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bořivoj Borovský
(1933-2012)
Velký déšť Diův
Položka č.: 418Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:40
lept, akvatinta, 1996, 69,5 x 46,5 cm, sign. PD Borovský 96, č. 3/10, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martin Bouda
(1965)
Horizont III.
Položka č.: 419Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:41
akvatinta, 34,5 x 49 cm, sign. PD M. Bouda, č. 29/30, Antikvariát Dlážděná, studium na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
Žena obíjmající muže
Položka č.: 420Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:42
litografie, 21,3 x 14,5 cm, sign. PD C. Bouda, papírová pasparta, LD v kameni CB, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
Ilustrace
Položka č.: 421Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:43
3x litografie, 28 x 19 cm, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Boudová
(1931-2001)
Pusté pobřeží
Položka č.: 422Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:44
litografie, 1989, 37,2 x 27,4 cm, vzadu popsáno, papír u okrajů místy ušpiněn, horní okraj papíru pokrčen (nezasahuje do grafiky), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Brousek
(1880-1953)
2 návrhy vitráže pro kostel (diptych)
Položka č.: 423Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:45
akvarel, tužka, papír, 36 x 10 cm, sign. PD K Brousek, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Brychta
(1928-2013)
Nosorožec
Položka č.: 424Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:46
tuš, koláž, papír, 24 x 31,5 cm, sign. PH Jan Brychta, PF 1962, papír mírně zažloutlý a ohmataný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Balaše a J. Vodrážky na Státní grafické škole v Praze, poté prof. J. Kaplického a A. Pelce na VŠUP v Praze, člen skupiny Exil
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Vodní dívka
Položka č.: 425Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:47
litografie, 1994, 43,5 x 32,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 94, pasparta, č. 89/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Bílé květy
Položka č.: 426Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:48
akvarel, tužka, papír, 1976, 23 x 17 cm, sign. PD Z. Burgetová 76, pasparta, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pete Cavalli
Il campanile di Pura
Položka č.: 427Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:49
tempera, kombinovaná technika, papír, 1979, 39 x 28 cm, sign. PD Pete Cavalli, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michal Cihlář
(1960)
Svatba
Položka č.: 428Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:50
barevný linoryt, 1988, 22 x 31,5 cm, sign. na zadní straně Cihlář, pasparta, graficky provedené svatební oznámení Eriky Plickové a Lukáše Bradáčka v původní adjustáži, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Coufal
(1947)
Český Krumlov
Položka č.: 429Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:51
litografie, 22,5 x 33 cm, sign. PD Coufal, papír ohmataný a lehce ušpiněný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, člen SČVU
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ondřej Coufal
(1979)
Ryby
Položka č.: 430Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:52
olej, plátno, 2022, 63 x 60 cm, sign. PD O. Coufal 22, klínový rám, na pár místech na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marián Čapka
(1950)
Pohádka
Položka č.: 431Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:53
lept, 1990, 18,5 x 13,3 cm, sign. PD M. Čapka, č. 22/200, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Čermák
Mladá cikánka
Položka č.: 432Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:54
olej, karton, 70 x 50 cm, sign. PD F. Čermák, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kateřina Černá
(1937)
Martina na bílém koni
Položka č.: 433Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:55
lept, 32 x 24,5 cm, sign. PD Kateřina Černá 1988, č. 17/40, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Součka a Rady na AVU v Praze, členka Unie výtvarných umělců a SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Černý
(1934)
Rozhovor
Položka č.: 434Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:56
lept, 1986, 23 x 26,5 cm, sign. DU J. Černý 86, č. 21/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Jiroudka na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Salvador Dalí
(1904-1989)
Očistec: Zpěv 2: Loď duší
Položka č.: 435Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:57
dřevoryt, 1960, 33 x 26,2 cm, rám, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero
Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Demel
(1942)
Bez názvu
Položka č.: 436Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:58
lept, suchá jehla, 2007, 13,5 x 10 cm, sign. PD K Demel 07, E. A., žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Demel
(1942)
Rozhovor
Položka č.: 437Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:59
lept, mezzotinta, 1982, 20 x 19,9 cm, sign. PD Karel Demel 82, č. 25/125, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Dillinger
(1899-1954)
Žena v závoji
Položka č.: 439Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:01
litografie, 26 x 17 cm, značeno v tisku Dillinger, rám, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO