• František Bílek

    (1872-1941)

    Praotec Čech

    Položka č.: 196197

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:27

    dřevoryt, 12,3 x 8,3 cm, monogr. PD F. B, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Knihovna J.D.

    Položka č.: 196200

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:28

    dřevoryt, 12,2 x 7,7 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Také prokletý!

    Položka č.: 196203

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:29

    dřevoryt, 6,9 x 4 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Jsme nazí

    Položka č.: 196205

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:30

    dřevoryt, 3,6 x 6,6 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Jaká dvojatost

    Položka č.: 196206

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:31

    dřevoryt, 6,5 x 12,3 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Strom vypráví děsivou zvěst

    Položka č.: 196207

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:32

    dřevoryt, 8,2 x 12,3 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Václav Pučelík

    (1915-?)

    Položka č.: 198626

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:33

    olej, překližka, 29 x 41 cm, sign. PD VPučelík, rám, malba místy poškozena, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Chlapec s psíkem (Somebody)

    Položka č.: 199459

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (58 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:34

    světlotisk, 40 x 26 cm, rám, podle Katheleen Lucas, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.600 CZK (58 €)

  • Václav Pučelík

    (1915-?)

    Potok s břízou

    Položka č.: 199525

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:35

    olej, karton, 1949, 29 x 22 cm, sign. PD V. Pučelík 49, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Jiřina Honomichlová

    (1933)

    Rozkvetlý sad

    Položka č.: 202233

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (65 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:36

    Aktuální cena: 1.800 CZK (65 €)

  • Jaroslav Poš

    (1894-1970)

    Mořský příboj

    Položka č.: 202448

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:37

    Aktuální cena: 2.000 CZK (72 €)

  • Tomáš Bím

    Lois

    Položka č.: 205257

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:38

    litografie, 1983, 22,2 x 15,2 cm, sign. DU Tomáš Bím 83, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

  • Tomáš Bím

    Míčky

    Položka č.: 205258

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:39

    litografie, 22,2 x 17,2 cm, sign. DU Tomáš Bím, č. 60/105, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)

  • Tomáš Bím

    Empire

    Položka č.: 205259

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:40

    litografie, 22,2 x 17,2 cm, sign. DU Tomáš Bím, č. 70/100, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

  • Tomáš Bím

    Hruška

    Položka č.: 205260

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:41

    litografie, 19,2 x 12,1 cm, sign. PD Bím, č. VIII/XXXIX, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

  • Tomáš Bím

    Síť

    Položka č.: 205263

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:42

    litografie, 1983, 22,2 x 17,2 cm, sign. DU Tomáš Bím 83, č. 50/100, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Malostranské střechy

    Položka č.: 214661

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (215 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:43

    olej, plátno, 65 x 80 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 6.000 CZK (215 €)

  • Igor Piačka

    Anděl

    Položka č.: 221443

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:44

    lept, 2008, 19,8 x 13,9 cm, sign. PD Igor Piačka 2008, č. 41/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Brunovského, J. Lebiše, K. Ondreičky a I. Rumanského na VŠVU v Bratislavě

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Kamila Ženatá

    Stromy

    Položka č.: 221448

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (43 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:45

    litografie, 16,3 x 25,3 cm, sign. PD Kamila Ženatá, č. 62/200, Antikvariát Ostrovní, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 1.200 CZK (43 €)

  • Jaroslav Hruška

    (1890-1954)

    Pomník čsl. dobrovolců v La Targette

    Položka č.: 226720

    Vyvolávací cena: 160 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:46

    Aktuální cena: 160 CZK (6 €)

  • Hanuš Svoboda

    (1878-1917)

    Pohled na Pražský hrad z Belvederu

    Položka č.: 226724

    Vyvolávací cena: 480 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:47

    Aktuální cena: 480 CZK (18 €)

  • Hanuš Svoboda

    (1878-1917)

    Pražský hrad z Jeleního příkopu

    Položka č.: 226725

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:48

    Aktuální cena: 480 CZK (18 €)

  • Milan Valášek

    Položka č.: 229019

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:49

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Josef Říha

    (1920-?)

    Křížovnické náměstí

    Položka č.: 229020

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:50

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

  • Mencl

    Na samotě u lese

    Položka č.: 229024

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:51

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Milan Valášek

    Máchův Máj

    Položka č.: 229025

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:52

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Položka č.: 229135

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (83 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:53

    olej, plátno, 47 x 56 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.300 CZK (83 €)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Položka č.: 229136

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:54

    olej, překližka, 39 x 47 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Položka č.: 229139

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:55

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Položka č.: 229140

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:56

    olej, plátno, karton, 19 x 24 cm, rám, Antikvariát Ostrovní