• Svatopluk Klimeš

    (1944)

    Šest vykuků

    Položka č.: 19694

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (241 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    koláž, kombinovaná technika, 2016, 40 x 30 cm, sign. DU Klimeš 2016, pasparta, rám, žák A. Paderlíka, zakládající člen skupiny AFTEC

    Aktuální cena: 6.500 CZK (241 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Xénia Hoffmeisterová

    (1958)

    Hudka - Jugo

    Položka č.: 19609

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.112 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl. plátno, 2016, 60 x 60 cm, vzadu monogr. X. H, žák prof. O. Smutného na DAMU v Praze, členka SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.112 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Vítr v rákosí

    Položka č.: 19689

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.075 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, olej, plátno, 2011, 121 x 101 cm, sign. PD J. Spěváček 2011, rám, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 29.000 CZK (1.075 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Pavel Besta

    (1958)

    Po andělsku

    Položka č.: 19693

    Vyvolávací cena: 69.000 CZK (2.556 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2017, 101 x 75,2 cm, sign. PD Besta 17, žák prof. J. Smetany a V. Pospíšila na AVU v Praze

    Aktuální cena: 69.000 CZK (2.556 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Elektrárna v Ervěnicích u Mostu 1870

    Položka č.: 241521

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (45 €)

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:00

    suchá jehla, 1929, 33,5 x 51,5 cm, sign. PD A. J. Alex, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.200 CZK (45 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • E. Barák

    Chalupa v horách

    Položka č.: 245734

    Vyvolávací cena: 800 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:01

    olej, sololit, 1947, 58 x 48 cm, sign. LD E. Barák 1947, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Beneš

    (1881-1941)

    Na samotě

    Položka č.: 245824

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:02

    akvarel, běloba, tuš, papír, 26,6 x 18,9 cm, sign. LD K. Beneš, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Miloslav Borecký

    (1928-2016)

    V Jizerských horách

    Položka č.: 220198

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:03

    olej, sololit, 1986, 45 x 72 cm, sign. PD Borecký 86, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Doležalová

    Ženy v krojích

    Položka č.: 245800

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:04

    akvarel, tuš, papír, 20,5 x 16 cm, sign. LD Doležalová, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Franz Eckhart

    Na jezeře

    Položka č.: 225783

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:05

    olej, plátno, 52,5 x 79 cm, sign. PD Franz Eckhart, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.000 CZK (112 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Fišárek

    (1906-1980)

    Zátiší

    Položka č.: 245773

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:06

    suchá jehla, 12,3 x 16,7 cm, sign. PD Al. Fišárek, Antikvariát Dlážděná, žák J. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Skupiny výtvarných umělců v Brně a Skupiny moravskoslezských výtvarníků

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hájek Hvězdínský

    (1900-1980)

    Z Libotova u Králova dvora

    Položka č.: 245801

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:07

    akvarel, tuš, papír, 1930, 21 x 29 cm, sign. a popsáno LD F. H. Hvězdínský 1930, rám, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Horák

    Pohled na město

    Položka č.: 245825

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:09

    tempera, běloba, papír, 1938, 21,9 x 26,9 cm, sign. PD Horák 38, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindra Husáriková

    (1931-2016)

    Cirkus

    Položka č.: 243766

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:10

    litografie, 1986, 41 x 57 cm, sign. PD J. Husáriková, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní keramické škole v Teplicích a na VŠUP v Praze, členka Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 1.300 CZK (49 €)

    Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu

  • L. Chabera

    Krajina u Arnoltic

    Položka č.: 230364

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:11

    olej, dřevotříska, 35,5 x 46 cm, sign. PD L. Chabera, rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Chaloupka

    (1889-1969)

    Krajina

    Položka č.: 236644

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:12

    olej, karton, 1939, 21,5 x 25,5 cm, sign. LD K. Chaloupka 39, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Nejedlého, Obrovského a Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Jančová

    (1927-2015)

    Z cyklu Starodávná města

    Položka č.: 245721

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (149 €)

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:13

    kombinovaná technika, sololit, 1996, 48 x 34 cm, sign. PD M. Jančová 96, rám, na zadní straně popis autorky, žákyně E. Filly a K. Svolinského na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 4.000 CZK (149 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Milenci

    Položka č.: 245774

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (45 €)

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:14

    litografie, 16 x 10 cm, sign. PD L. Jiřincová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.200 CZK (45 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Indka

    Položka č.: 245726

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:15

    lept, 4,7 x 6 cm, sign. DU L. Jiřincová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Ryba

    Položka č.: 235975

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:16

    dřevořez, 13 x 23 cm, sign. PD L. Jiřincová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 3 000 - 4 000 Kč CZK

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Krajina

    Položka č.: 221517

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:17

    olej, plátno, 50,5 x 66 cm, blindrám, Antikvariát Dlážděná, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.600 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    V zahradě

    Položka č.: 130719

    Vyvolávací cena: 700 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:18

    litografie, 37,3 x 48,4 cm, sign. PD M. Kazdová, rám, 38/70, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem, provenience: z pozůstalosti Milady Kazdové, Antikvariát Dlážděná, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka S…

    Aktuální cena: 700 CZK (26 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Kraus

    (1927)

    Františkovy Lázně

    Položka č.: 245728

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:19

    akvarel, uhel, papír, 39 x 56 cm, sign. PD M. Kraus, rám, na zadní straně štítek s popisem a razítkem ČFVU, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Holého, V. Nechleby, O. Nejedlého

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Křepinský

    Hrad v Jinřichově Hradci z parku

    Položka č.: 233409

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:20

    olej, karton, 16,7 x 25,7 cm, sign. na zadní straně Vladimír Křepinský, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Na zápraží

    Položka č.: 244496

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:21

    akvarel, uhel, papír, 1953, 34,5 x 45,5 cm, sign. PD A. Majer 53, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Martinová

    (1922-1987)

    U jezera

    Položka č.: 245813

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:22

    tempera, běloba, papír, 15 x 17 cm, monogr. PD MM, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Motyčka

    (1877-?)

    Krajina se smrky

    Položka č.: 236713

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:23

    olej, karton, 1937, 36 x 38 cm, sign. PD Motyčka 37, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Krajina s řekou

    Položka č.: 237982

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:25

    olej, plátno, 45 x 58 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Krajina

    Položka č.: 237817

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:26

    olej, karton, 48,5 x 70 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Roubenka

    Položka č.: 245732

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:27

    olej, plátno, 82 x 72 cm, blindrám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook