• Jan Bedřich Plaček

    (1890-1980)

    V neděli na vesnici

    Položka č.: 236655

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:28

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Jan Bedřich Plaček

    (1890-1980)

    Kopaná

    Položka č.: 236654

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:29

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Karl Podlipny

    (1898-1961)

    Hornatá krajina

    Položka č.: 239357

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:30

    olej, plátno, 1929, 53 x 73 cm, sign. LD Karl Podlipny 1929, rám, poškozená malba a rám, Antikvariát Dlážděná, Malíř-krajinář německé národnosti, člen spolku „Metznerbund“. V roce 1923 měl soubornou výstavu „Z labského údolí“ v Krasoumné jednotě v Praze.

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Ch. Ponsard

    Ležící ženský akt

    Položka č.: 239627

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:31

    lept, 44 x 88 cm, sign. PD Ponsard, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

  • Václav Rabas

    (1885-1954)

    Hlava ženy

    Položka č.: 239738

    Vyvolávací cena: 800 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:32

    lept, 1944, 15,7 x 11,8 cm, sign. PD Václav Rabas, rám, PF 1945, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka, V. Bukovace, H. Schwaigera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

  • Otakar Sedloň

    (1885-1973)

    Írán

    Položka č.: 245811

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:33

    alvarel, karton, 1942, 26,2 x 19,2 cm, sign. PD Sedloň 1942, zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, K. Maška, J. Preislera, člen SVU Myslbek

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Stolle

    (1909-?)

    Slézy

    Položka č.: 239359

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (45 €)

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:34

    olej, dřevotříska, 61,5 x 54,5 cm, sign. PD Stolle, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (45 €)

  • Bohumil Štěpán

    (1913-1985)

    Zubaté křeslo

    Položka č.: 245827

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:35

    koláž, papír, 16,5 x 13,7 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Bohumil Štěpán

    (1913-1985)

    Silák

    Položka č.: 245826

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:36

    koláž, papír, 23,6 x 17,1 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Bohumil Štěpán

    (1913-1985)

    Smekáme

    Položka č.: 245761

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:37

    koláž, papír, 21,2 x 15,5 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu

  • Bohumil Štěpán

    (1913-1985)

    Hra na křídlovku

    Položka č.: 245763

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:38

    koláž, papír, 13,6 x 17,8 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Bohumil Štěpán

    (1913-1985)

    Na zdraví

    Položka č.: 245762

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:39

    koláž, papír, 14,7 x 13,8 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Karlův most

    Položka č.: 201041

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:40

    litografie, 1953, 22,5 x 34,5 cm, sign. PD E. Tomanová, 69/200, mírně zažloutlý papír, v horní části mimo tisk protržený papír, Antikvariát Dlážděná, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Vašek Vávra

    Krajina vpodvečer

    Položka č.: 215247

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:41

    olej, karton, 34,5 x 42,3 cm, sign. PD Vašek Vávra, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Juraj Čorňák

    Červená krajina

    Položka č.: 244175

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:42

    olej, plátno, 1975, 70 x 80 cm, sign. PD Čo 75, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

  • Zapadlo

    Chalupy

    Položka č.: 241621

    olej, sololit, 35 x 50 cm, sign. PD Zapadlo, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Bohdan Dušek

    (1981)

    Položka č.: 234279

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:43

    linoryt, 36,4 x 49,9 cm, sign. PD Bohdan Dušek, 43016, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na VOŠ Václava Hollara v Praze, poté na VŠUP v Praze

  • Bohdan Dušek

    (1981)

    Hrobníkova šichta

    Položka č.: 234277

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:44

    linoryt, 29,8 x 42 cm, sign. PD Bohdan Dušek, 43013, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na VOŠ Václava Hollara v Praze, poté na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

  • Dimitrij Kadrnožka

    Štvanci - návrh na plakát

    Položka č.: 241657

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:45

    Aktuální cena: 1.300 CZK (49 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Ivana Kotýnková

    Poezie léta

    Položka č.: 242069

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (149 €)

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:46

    olej, plátno, 1998, 70,5 x 70,5 cm, sign. PD Ivana Kotýnková 1998, rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 4.000 CZK (149 €)

    Odhadní cena: 8 000 - 10 000 Kč CZK

  • Karel Oberthor

    Krajina předvečerní

    Položka č.: 230134

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (156 €)

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:47

    pastel, uhel, papír, 1963, 94 x 49 cm, sign. DU K. Oberthor 63, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.200 CZK (156 €)

  • Jan Tichý

    Hlava I.

    Položka č.: 190032

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (134 €)

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:48

    akryl, papír, 1991, 70 x 49,5 cm, sign. PD J. Tichý 91, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty

    Aktuální cena: 3.600 CZK (134 €)

  • Jan Tichý

    Položka č.: 136605

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:49

    akryl, papír, 1997, 49,8 x 69,8 cm, sign. PD Jan Tichý 97, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty

  • Atelier Reutlinger

    Ema Destinnová

    Položka č.: 245735

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (163 €)

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:50

    4x fotografie, 1x ručně kolorováno, 49,8 x 19,8 cm, vše značeno Reutlinger Paris, při okrajích mírně pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 4.400 CZK (163 €)

  • Kindl

    Ždiar

    Položka č.: 245760

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:51

    fotografie, 30-tá léta, 29 x 39 cm, sign. na zadní straně Kindl?, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Petr Baďura

    Střechy

    Položka č.: 245725

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:52

    fotografie, 17,3 x 17,3 cm, Antikvariát Dlážděná, člen Svazu fotografů, asi 35 výstav v Čechách a zahraničí

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Petr Baďura

    Pasáž Práce

    Položka č.: 245724

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:53

    fotografie, 18,2 x 23,4 cm, Antikvariát Dlážděná, člen Svazu fotografů, asi 35 výstav v Čechách a zahraničí

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Petr Baďura

    Zátiší s beznohou panenkou

    Položka č.: 245723

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:54

    fotografie, 17,4 x 17,4 cm, Antikvariát Dlážděná, člen Svazu fotografů, asi 35 výstav v Čechách a zahraničí

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Bartůšek

    (1935-1993)

    Chlapec

    Položka č.: 245786

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:55

    fotografie, 19 x 12,5 cm, autorské razítko vzadu, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Julius Effenberger

    Most

    Položka č.: 245719

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (297 €)

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:56

    fotografie na aluminiu, 2001, 46,5 x 70,5 cm, sign. na zadní straně Julius Effenberger

    Aktuální cena: 8.000 CZK (297 €)