• František Dostál

    (1938-2022)

    Bez názvu

    Položka č.: 240

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:59

    bromostříbrná fotografie, 27 x 37,5 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Z cyklu Pražské příběhy (Miroslav Paleček)

    Položka č.: 241

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 19:00

    bromostříbrná fotografie, 37,5 x 27 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Ze souboru Letní lidé

    Položka č.: 242

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 19:01

    bromostříbrná fotografie, 1968-1990, 26,5 x 36,5 cm, sign. na zadní straně František Dostál, papírová pasparta bez skla, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Igor Malijevský

    (1970)

    Brána, Budapešť 2006

    Položka č.: 243

    Vyvolávací cena: 27.000 CZK (1.125 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 19:02

    autorská bromostříbrná zvětšenina na matném papíře, tónováno selenem, 2006, 43,5 x 55 cm, sign. PD monogr., ediční číslo 1/3, autorské razítko na rubu

    Aktuální cena: 27.000 CZK (1.125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michal Macků

    (1963)

    Uhlotisk

    Položka č.: 244

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 19:03

    uhlotisk, kolem roku 2000, 23 x 29 cm, sign. PD Mmacků, PD slepotiskové razítko Michal Macků, rám, č. 6/1, Michal Macků se narodil 17. dubna 1963 v Bruntále. Studoval na Fakultě technologické Polytechnického institutu v Brně a následně dokončil Institut umělecké fotografie v Praze v roce 1989. Je zn…

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vilém Reichmann

    (1908-1991)

    Arboglyfy

    Položka č.: 245

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 19:04

    bromostříbrná fotografie, 1978, 40 x 30 cm, sign. na zadní straně Vilém Reichmann, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, člen skupiny RA, DOFO a Q

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Jirásek

    (1965-2004)

    Těhotná

    Položka č.: 246

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 19:05

    bromostříbrný kontakt, 90. léta, 39,7 x 30,3 cm, člen skupiny Bratrstvo, na zadní straně razítko Wannieck Gallery a evidenční číslo JiV 1524, autorova raná práce, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Načeradského na AVU v Praze, člen skupiny Bratrstvo

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tereza Vlčková

    (1983)

    Z cyklu TWO (fotografie č.3)

    Položka č.: 247

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 19:06

    barevná fotografie, 2009, 91 x 91 cm, sign. vzadu Tereza Vlčková 2009, č. 3/15, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Saudek

    (1935)

    Sestry (Sisters #852/2)

    Položka č.: 248

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.167 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 19:07

    kolorovaná fotografie, 40,5 x 29,7 cm, sign. PD Jan Saudek, dole popsáno autorem, shlédnuto a ověřeno autorem, český umělecký fotograf, malíř a spisovatel. Patří mezi nejznámější české umělecké fotografy. Jeho práce ovlivnila celosvětovou fotografii. Jedním z příkladů je jeho originální nápad vyfoti…

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Saudek

    (1935)

    Children #1903

    Položka č.: 249

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.167 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 19:08

    kolorovaná fotografie, 38,3 x 30,2 cm, sign. PD Jan Saudek, dole popsáno autorem, shlédnuto a ověřeno autorem, český umělecký fotograf, malíř a spisovatel. Patří mezi nejznámější české umělecké fotografy. Jeho práce ovlivnila celosvětovou fotografii. Jedním z příkladů je jeho originální nápad vyfoti…

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • André Masson

    (1896-1987)

    Galerie Louise Leiris 80 dessins 1992 - 1960

    Položka č.: 250

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 19:09

    litografický plakát k výstavě, 1960, 67 x 48,5 cm, značeno DU MOURLOT - IMP, plakát k výstavě 80-ti kreseb André Massona 26. října - 26. listopadu 1960, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marino Marini

    (1901-1980)

    Jahrhunderthalle Bilder aus seinem Atelier

    Položka č.: 251

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 19:10

    plakát k výstavě, 1980, 70 x 50 cm, plakát k výstavě Obrazy z ateliéru 14. září - 19. října 1980, plakát nalepen na kartonu, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eugene de Kermadec

    (1899-1976)

    Galerie Louise Leiris

    Položka č.: 252

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 19:11

    litografický plakát k výstavě, 1957, 68 x 49,5 cm, značenp PD MOURLOT - PARIS, plakát k výstavě 29. listopadu - 21. prosince 1957, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • .

    Plakát pivovaru Löwenbräu-Baienfurt

    Položka č.: 253

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 19:12

    plakát, litografie, 89 x 48,5 cm, rám, plakát k dnes již neexistujícímu pivovaru v městě Baienfurt poblíž Ravensburgu v Bavorsku. Pivovar byl založen v roce 1775 a ukončil svou činnost v roce 1975. Plakát vznikl přibližně v roce 1910 a je provedený v dobovém secesním duchu, přeloženo

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Weiss

    Pivo, víno, slivovice - havarie - nemocnice

    Položka č.: 254

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 19:13

    osvětový plakát, 1959, 28,5 x 82 cm, značeno LD Weiss, Vydal Ústřední ústav zdravotní osvěty Praha 1959, při okrajích mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Koudelka

    (1938)

    Alfred de Musset: Lorenzaccio

    Položka č.: 255

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 19:14

    bromostříbrná fotografie, přelom 60. a 70. let, 30 x 24,5 cm, na zadní straně razítko Copyright Josef Koudelka Praha 3 Pospíšilova 4 Czechoslovakia, Divadlo za branou, režie O. Krejča, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Vrtěti psem

    Položka č.: 626

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2024 19:35

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. B. Levinson, 1997, velmi dobrý stav, nepřeložen , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Noc klavíristy

    Položka č.: 627

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2024 19:36

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. J. Polák, 1977, velmi dobrý stav, nepřeložen , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Občan Brych

    Položka č.: 628

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2024 19:37

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. O. Vávra, 1970, velmi dobrý stav, nepřeložen , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Rudé rekviem

    Položka č.: 629

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2024 19:38

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. F. Grunwalsky, 1976, velmi dobrý stav, nepřeložen , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Jerry Maguire

    Položka č.: 630

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2024 19:39

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. C. Crowe, 1996, drobná stopa po přeložení, jinak velmi dobrý stav , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Freonový duch

    Položka č.: 631

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2024 19:40

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. Z. Zelenka, 1991, velmi dobrý stav, nepřeložen , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Znásilnění

    Položka č.: 632

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2024 19:41

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. J. Kaplan, 1990, velmi dobrý stav, nepřeložen , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Bizon

    Položka č.: 633

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2024 19:42

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. R. Issa a E. Klos, 1989, velmi dobrý stav, nepřeložen , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Den pro mou lásku

    Položka č.: 634

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2024 19:43

    filmový plakát, formát A3 (37x26 cm), r. J. Herz, 1976, velmi dobrý stav, nepřeložen , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Ruslan a Ludmila

    Položka č.: 635

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2024 19:44

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. A. Ptuško, 1972, stopa po přeložení, jinak velmi dobrý stav , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Okno do nebe

    Položka č.: 636

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2024 19:45

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. L. Peerce, 1977, při spodním i horním okraji trhlinky, jinak velmi dobrý stav, nepřeložen , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Hračky - Plačky

    Položka č.: 637

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2024 19:46

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1971, při okrajích nažloutlý papír, jinak velmi dobrý stav , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pasáček vepřů

    Položka č.: 638

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2024 19:47

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1975, při okrajích zažloutlý papír, při levém okraji drobné trhlinky, jinak velmi dobrý stav, nepřeložen , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Traja svedkovia

    Položka č.: 639

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2024 19:48

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1968, r. P. Bielik, velmi dobrý stav, mírná stopa po přeložení, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook