-
Xénia Hoffmeisterová
(1958)
Malý otvor
Položka č.: 281309Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:34
plátno, akryl, 2020, 60 x 50 cm, monogr. vzadu XH, studium u prof. O. Smutného na DAMU v Praze, členka SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michal Burget
(1970)
Roma
Položka č.: 281311Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:36
akryl, plátno, 2017, 50 x 60 cm, sign. LD M B 17, lišta
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleš Růžička
(1977)
Políčko
Položka č.: 281312Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.209 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:37
akryl, plátno, 2016, 50 x 70 cm, sign. vzadu A. Růžička 2016
Aktuální cena: 29.000 CZK (1.209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Svatopluk Klimeš
(1945)
Co tomu říkáš Vincente?
Položka č.: 281313Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:38
plátno, oheň, popel, akryl, 2022, 50 x 65 cm, sign. PD K
Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dan Trantina
(1965)
Malý bor 2
Položka č.: 281314Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:39
asambláž, akryl na dřevěná desce, kovové prvky, 2011, 51 x 33,5 cm, sign. zezadu D11, žák prof. Načeradského na AVU v Praze
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Jerie
(1977)
Policista z Eldoráda
Položka č.: 281315Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.584 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:40
olej, plátno, 2019, 70 x 50 cm, sign. PD JERIE 2019, žák prof. M. Rittsteina a A. Střížka na AVU v Praze
Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Načeradský
(1939-2014)
Dvě ženy / Cvičitelka
Položka č.: 281316Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:41
akvarel, pastel, papír, 2004, 29,5 x 42 cm, sign. PN Načeradský 2004, oboustranná kresba, posouzeno kurátorem a správcem umělecké pozůstalosti autora Petrem Machem., žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Načeradský
(1939-2014)
Kudlanka
Položka č.: 281317Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:42
tempera, papír, 2006, 59 x 42 cm, sign. PD Načeradský 2006, oboustranná kresba, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Ptáčci
Položka č.: 281318Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:43
suchá jehla, 6,4 x 4,1 cm, monogr. PD, pasparta, v jednom místě v horní části drobná skvrna (mimo tisk), pasparta zašlá, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Dívčí tvář
Položka č.: 281319Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:44
suchá jehla, 17,2 x 11,2 cm, sign. PD Ota Janeček, pasparta, č. 14/40, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Ilustrace k básni Kašmírový šál
Položka č.: 281320Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:45
suchá jehla, 18,8 x 9,4 cm, sign. DU Ota Janeček, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Stojící dívčí akt
Položka č.: 281321Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:46
linoryt, 40,5 x 23,8 cm, sign. PD Ota Janeček, rám (nezaskleno), č. 11/100, grafika mírně poškozená, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Sedící dívčí akt
Položka č.: 281322Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:47
litografie, 31 x 22 cm, sign. PD Ota Janeček, č. 46/60, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Stojící dívčí akt
Položka č.: 281323Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:48
linoryt, 36 x 27 cm, sign. PD Ota Janeček, pasparta, grafika i pasparta mírně zašlé, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Akt se skloněnou hlavou
Položka č.: 281324Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:49
litografie, 44 x 26,4 cm, sign. PD Ota Janeček, rám, č. 12/39, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Dívka
Položka č.: 281325Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:50
linoryt, 41,5 x 30 cm, sign. PD Ota Janeček, rám, č. 27/50, mírně zažloutlý papír, grafika vybledlá, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Olga Karlíková
(1923-2004)
Krajina
Položka č.: 281326Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:51
linoryt, 1963, 20 x 13 cm, sign. PD Karlíková 63, č. 14/23, studium na Oficina Pragensis, žákyně prof. Strnadela a A. Kybala na VŠUP v Praze, členka VO Umělecké besedy v Praze
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Písařík
(1968)
Bílá linka
Položka č.: 281327Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:52
serigrafie, 1997, 36,8 x 31 cm, sign. PD P. Písařík 97, č. 13/100, žák prof. J. Ptáčka a S. Kolíbala na AVU v Praze, člen skupiny Pondělí
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kamila Ženatá
(1953)
Tao
Položka č.: 281328Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:53
lept, akvatinta, 40 x 39,7 cm, sign. PD Kamila Ženatá, č. 1/50, ve spodní části ve dvou místech drobná skvrna, papír mírně ohmataný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně L. Čepeláka
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Holub
(1976)
Malá snídaně
Položka č.: 281329Vyvolávací cena: 22.500 CZK (938 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:54
probarvovaný polyester, 2017, v. 21 cm, sign.zespodu PETR HOLUB
Aktuální cena: 22.500 CZK (938 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rudolf Fila
(1932-2015)
Jindřich VIII.
Položka č.: 281330Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:55
tisk, akvarel, papír, 2004, 47,5 x 29 cm, sign. PD R. Filla 04, žák B. Laciny na ŠUP v Brně a J. Mudrocha na VŠVU v Bratislavě, člen skupiny Konfrontácie
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rudolf Fila
(1932-2015)
List z kalendáře
Položka č.: 281331Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:56
tisk, akvarel, papír, 2011, 60 x 47 cm, sign. PD R. Fila 11, žák B. Laciny na ŠUP v Brně a J. Mudrocha na VŠVU v Bratislavě, člen skupiny Konfrontácie
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rudolf Fila
(1932-2015)
William Blake
Položka č.: 281332Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:57
tisk, běloba, akvarel, papír, 2012, 40 x 33 cm, sign. DU R. Fila 12, žák B. Laciny na ŠUP v Brně a J. Mudrocha na VŠVU v Bratislavě, člen skupiny Konfrontácie
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rudolf Fila
(1932-2015)
Náměstí sv. Marka
Položka č.: 281333Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:58
tisk, běloba, akvarel, papír, 2005, 55 x 35 cm, sign. PD R. Fila 05, žák B. Laciny na ŠUP v Brně a J. Mudrocha na VŠVU v Bratislavě, člen skupiny Konfrontácie
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
Zkřížené meče (PF 1976 Tomáš Svoboda)
Položka č.: 281334Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:59
litografie, 1975, 9,3 x 12,2 cm, sign. DU Kamil Lhoták 75, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Oči
Položka č.: 281335Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:00
litografie, 29,5 x 24 cm, sign. PD Liesler, rám, a.t., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Mořské plody
Položka č.: 281336Vyvolávací cena: 4.400 CZK (184 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:01
litografie, 1965, 43 x 54 cm, sign. PD Liesler 65, archivní tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 4.400 CZK (184 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Strom vábení
Položka č.: 281337Vyvolávací cena: 4.400 CZK (184 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:02
litografie, 1979, 43 x 54,5 cm, sign. PD Liesler 79, rám, č. 66/138, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 4.400 CZK (184 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Jelínek
(1930)
Charleston
Položka č.: 281338Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:03
barevná litografie, 2020, 41 x 33,2 cm, sign. DU O. Jelínek 20, č. 16/50
Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Tavík Šimon
(1877-1942)
Z Ovocného trhu
Položka č.: 281339Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:04
lept, 15 x 18 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO