• Jindřich Kovařík

    (1928)

    Houpačka a zvířata

    Položka č.: 251994

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2021 19:15

    litografie, 2000, 36 x 50 cm, sign. DU JKovařík, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. J. Nováka na VŠUP, člen UVU

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jaroslav Králík

    (1924-1999)

    Říjen

    Položka č.: 251995

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2021 19:16

    suchá jehla, 1997, 16,1 x 12 cm, sign. PD J. Králík 97, č. 191/200, původně z kalendáře pro členy Klubu přátel Hollara vydala nadace Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Markéta Králová

    Položka č.: 251996

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2021 19:17

    lept, 1997, 15,8 x 11,5 cm, sign. PD M. Králová, autorský tisk, původně z kalendáře pro členy Klubu přátel Hollara vydala nadace Hollar, žákyně prof. Z. Sklenáře, J. Mikuly, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Krasl

    (1912-1998)

    Vysoké pece

    Položka č.: 251997

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2021 19:18

    barevná fotografie, 1975, 48,5 x 40,5 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, razítkem čfvu a razítkem Fotosalon - Vítkovice, Antikvariát Dlážděná, studium na Fotografické škole v Mnichově, člen SČVU Ostrava

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Březen

    Položka č.: 251998

    Plánované ukončení: 18. 02. 2021 19:19

    litografie, 1997, 17 x 12,5 cm, sign. DU B. Krátký 97, autorský tisk, původně z kalendáře pro členy Klubu přátel Hollara vydala nadace Hollar, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze;…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Krejsa

    (1896-1941)

    Šumavští drvaři v hospodě

    Položka č.: 251999

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2021 16:00

    dřevoryt na japanu, 19,5 x 25 cm, sign. LD J. Krejsa, PD na paspartě značeno štítkem s popisem, Antikvariát Dlážděná, studoval architekturu a staromistrovské techniky u Františka Alta ve Vídni, figurální kresbu, anatomii a perspektivu u F. P. Michettiho v Itálii, později na AVU u Maxe Pirnera

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jaroslav Kříž

    Stavení v krajině

    Položka č.: 252000

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2021 16:01

    olej, papír, 28,5 x 38 cm, papír roztržen, malba místy poškozena

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Kříž

    Břízy v zimě

    Položka č.: 252001

    Plánované ukončení: 19. 02. 2021 16:02

    olej. papír, 30 x 42 cm, sign. PD JKříž, papír na několika místech roztržen, utržený levý roh

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Pohled na městečko

    Položka č.: 252002

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2021 16:03

    tuš, papír, 45 x 60 cm, sign. LD LKuba, rám, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Ludvík Kuba?

    (1863-1956)

    Na Balkáně

    Položka č.: 252003

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (800 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2021 16:04

    olej, karton, 27 x 33 cm, sign. PD Kuba, rám, rám poškozen , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 20.000 CZK (800 €)

  • Jan Kubíček

    (1927-2013)

    PF 1990

    Položka č.: 252004

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2021 16:05

    serigrafie, 1989, 25 x 18,2 cm, sign. DU Jan Kubíček 1989, rám, 14/200, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jiří Kubíček

    Ex libris ZŘ AB

    Položka č.: 252005

    Plánované ukončení: 19. 02. 2021 16:06

    litografie, 1991, 10,5 x 7 cm, sign. DU Jiří Kubíček 1991, č. 1/110, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ladislav Kuklík

    V zrcadle

    Položka č.: 252006

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2021 16:07

    lept, akvatinta, 1981, 37,6 x 55 cm, sign. DU L. Kuklík 1981, 29495, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Svatý Václav

    Položka č.: 252007

    Plánované ukončení: 19. 02. 2021 16:08

    litografie, 2010, 16,5 x 9,5 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Karel Kuniger

    (1909-?)

    Oslavenec

    Položka č.: 252008

    Plánované ukončení: 19. 02. 2021 16:09

    olej, plátno, 1976, 65 x 85 cm, sign. LD, rám

  • Karel Kuniger

    (1909-?)

    Sedící žena

    Položka č.: 252009

    Plánované ukončení: 19. 02. 2021 16:10

    olej, plátno, 60 x 46 cm, sign. PD, rám

  • František Kupka

    (1871-1957)

    La Décision

    Položka č.: 252010

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2021 16:11

    dřevoryt, 1922, 14 x 10,5 cm, publikováno v Collection d´art La Cible, J. Povolzky a Cie Editeurs, 1922, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Studničky, Eisenmengera, zakladatel orfismu, čestný člen SVU Mánes, Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Aleš Lamr

    Hmotičky

    Položka č.: 252011

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2021 16:12

    litografie, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Václav Lamr

    Duchovní kompozice

    Položka č.: 252012

    Plánované ukončení: 19. 02. 2021 16:13

    kombinovaná technika, papír, 1992, 20,6 x 25 cm, sign. PD V. Lamr 92, pasparta, práce autora zaměřujícího se ve své tvorbě na duchovní tématiku, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Lander

    Cesta k lékaři (konvolut 3 grafických listů)

    Položka č.: 252013

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2021 16:14

    3x akvarel, papír, 18 x 35,2; 18 x 29,5; 18 x 35 cm, místy zašpiněný papír

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Josef Liesler

    10 studií hlav z cesty na Slovensko a na Strážnické slavnosti

    Položka č.: 252015

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2021 16:16

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Karlův most

    Položka č.: 252016

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2021 16:17

    litografie, 16,8 x 59,6 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Rybářské lodě

    Položka č.: 252017

    Plánované ukončení: 19. 02. 2021 16:18

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Betlém

    Položka č.: 252018

    Plánované ukončení: 19. 02. 2021 16:19

    lept, 37 x 33 cm, sign. PD Ant. Majer, rám, zažloutlý papír, původní adjustace, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Radim Malát

    (1930-1997)

    Stavba Břevnovské polikliniky

    Položka č.: 252019

    Vyvolávací cena: 115.000 CZK (4.600 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2021 16:20

    olej, plátno, 1962, 90 x 110 cm, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana a K. Lidického na PedF UK v Praze, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 115.000 CZK (4.600 €)

  • Otto Martinovský

    (1928)

    Hallstatt

    Položka č.: 252020

    Plánované ukončení: 19. 02. 2021 16:21

    tempera, papír, 39 x 57 cm, sign. LD Martinovský, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumír Matal

    (1922-1988)

    Ohňstroj

    Položka č.: 252021

    Plánované ukončení: 19. 02. 2021 16:22

    tuš, papír, 1965, 30 x 21,9 cm, sign. PD Matal 65, LD viditelné pozůstatky přípisu, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SVU Aleš v Brně a Bloku výtvarných umělců země Moravskoslezské a dalších

  • Bohumír Matal

    (1922-1988)

    Z cyklu Nahý v trní

    Položka č.: 252022

    Plánované ukončení: 19. 02. 2021 16:23

    serigrafie, 1987, 41,5 x 29,5 cm, sign. PD Matal 87, č. 3/35, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SVU Aleš v Brně a Bloku výtvarných umělců země Moravskoslezské a dalších

  • Bohumír Matal

    (1922-1988)

    PF 1982

    Položka č.: 252023

    Plánované ukončení: 19. 02. 2021 16:24

    fix, papír, 1981, 16,5 x 15,5 cm, sign. PN Matal, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SVU Aleš v Brně a Bloku výtvarných umělců země Moravskoslezské a dalších

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Pasáček

    Položka č.: 252024

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2021 16:25

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)