• Helena Vanišová

    Koutek zahrádky VIII

    Položka č.: 189108

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 20:01

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Helena Vanišová

    Spánek v lese

    Položka č.: 189222

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 20:02

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Helena Vanišová

    Letní noc

    Položka č.: 189454

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 20:03

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jana Reinerová

    Vokovice

    Položka č.: 191156

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 20:04

    litografie, 8 x 8,5 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 32/180, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jana Reinerová

    Černínská

    Položka č.: 191157

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 20:05

    litografie, 7,5 x 11 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 82/100, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Petr Zeman

    Skřítek a dáma v černém

    Položka č.: 191815

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 20:06

    kombinováná technika, sololit, 2008, 30 x 30 cm, monogr. PD Z, rám

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Kateřina Tmějová

    (1976)

    Václav s Pallou

    Položka č.: 191839

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 20:07

    olej, plátno, 2003, 35,5 x 45,5 cm, sign. vzadu Tmějová 03

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • Kateřina Tmějová

    (1976)

    Koráb

    Položka č.: 191840

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 20:08

    olej, plátno, 2006, 34 x 44,5 cm, sign. vzadu Tmějová 06

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

  • Jiří Kasal

    (1933)

    Trubač

    Položka č.: 199010

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 20:09

    lavírovaná tuš, papír, 1995, 13 x 9 cm, sign. LD Kasal 95

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Kasal

    (1933)

    Houslista

    Položka č.: 199067

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 20:10

    kombinovaná technika, papír, 2010, 13 x 8 cm, sign. PD J. Kasal 010

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Helena Vanišová

    Tajemství hory

    Položka č.: 199624

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 20:11

    olej, plátno, 1987, 70 x 100 cm, sign. LD Vanišová 87, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Ladislav Gandl

    (1919-1992)

    Položka č.: 200179

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 20:12

    olej, plátno, 76 x 55,5 cm, rám

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Petra Zatloukalová

    Položka č.: 202378

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 20:13

    olej, plátno, 2007, 50 x 70 cm, PD monogr. PZ 07

  • Miloš Noll

    (1926-1998)

    Položka č.: 205169

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 20:14

    pérovka, papír, 80. léta, 17 x 6 cm, žák prof. J. Kaplického, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • František Trávníček

    (6756)

    Variace v zelené

    Položka č.: 207848

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 20:15

    kombinovaná technika, papír, 29,5 x42 cm, monogr. PD FT, rám

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Miroslav Houšť

    Šumavská vzpomínka

    Položka č.: 215656

    Vyvolávací cena: 7.100 CZK (284 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 20:16

    litografie, 36,5 x 44,5 cm, sign. PD Mir.Houšť, č. 140/200, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, člen Jednoty českých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 7.100 CZK (284 €)

  • Jana Reinerová

    Palma v Karibiku

    Položka č.: 218732

    Vyvolávací cena: 4.700 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 20:17

    litografie, 37, 5 x 32 cm, sign. DU Jana Reinerová, pasparta, č. 6/13, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 4.700 CZK (188 €)

  • Axel A.

    Položka č.: 221322

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (132 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 20:18

    akryl, plátno, 2012, 45,5 x 45,5 cm, sign. PD Axel A. 2012

    Aktuální cena: 3.300 CZK (132 €)

  • Pravoslav Nesrovnal

    Barokní

    Položka č.: 223839

    Vyvolávací cena: 9.400 CZK (376 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 20:19

    tempera na lepence, 2014, 56 x 46 cm cm, sign. LD Nesrovnal 2014, rám, soukromý žák K. Valtra

    Aktuální cena: 9.400 CZK (376 €)

  • Miloš Noll

    (1926-1998)

    Položka č.: 225332

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 20:20

    koláž, papír, 1991, 14 x 9 cm, sign. LD Noll 91, žák prof. J. Kaplického, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Ivan Vašut

    (1985)

    Podzim

    Položka č.: 225338

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 20:21

    olej, plátno, 46 x 36 cm, sign. PD IVAN. V.

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Roman a Mirek Houskovi

    (1977, 1976)

    Long horn

    Položka č.: 225846

    Vyvolávací cena: 7.900 CZK (316 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 20:22

    bronz, v. 16 cm

    Aktuální cena: 7.900 CZK (316 €)

  • Petr Ferebauer

    Vzpomínka na dětství

    Položka č.: 225968

    Vyvolávací cena: 4.300 CZK (172 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 20:26

    olej, plátno, 67 x 42,5 cm, sign. PD Ferino 081

    Aktuální cena: 4.300 CZK (172 €)

  • Petr Ferebauer

    Trosečníci

    Položka č.: 225969

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 20:27

    olej, plátno, 42,5 x 33,5 cm, sign. PD Ferino 081

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Petr Ferebauer

    S drakem

    Položka č.: 225970

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 20:28

    olej, karton, 69,5 x 99,5 cm, sign. PD Ferino 0710, karton lehce zvlněný

  • David Hřivňácký

    (1979)

    Rumunsko I.

    Položka č.: 225974

    Vyvolávací cena: 8.900 CZK (356 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 20:29

    akryl, sítotisk, plátno, 2007, 70 x 100 cm, sign. vzadu D. Hřivňácký 07

    Aktuální cena: 8.900 CZK (356 €)

  • David Hřivňácký

    (1979)

    Rumunsko II.

    Položka č.: 225975

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 20:30

    akryl, sítotisk, plátno, 2007, 70 x 100 cm, sign. vzadu David Hřivňácký 2007

  • Lada Knápková

    (1982)

    Položka č.: 225979

    Vyvolávací cena: 6.900 CZK (276 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 20:31

    Aktuální cena: 6.900 CZK (276 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Kosatce

    Položka č.: 226033

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 20:32

    olej, plátno, 46,5 x 36,5 cm, sign. LD P. Dillinger, rám, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

  • Berenika Ovčáčková

    (1964)

    Och

    Položka č.: 226482

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 20:33

    serigrafie, 2005, 49 x 40 cm, sign. PD B. Ovčáčková, č. 24/30, mírně porkčený papír, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)