• Karel Benetka

    Hele, sněhurko, až budeš příště šlapat chodník, tak dávej pozor, kam šlapeš!

    Položka č.: 245228

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 20:10

    tuš, akvarel, papír, 15 x 21,2 cm, sign. LD Benetka, zezadu autorské razítko, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Květy

    Položka č.: 245285

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 20:12

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Modrá kompozice

    Položka č.: 245298

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 20:14

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Doteky času

    Položka č.: 245306

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 20:16

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Nečas

    Výbuch

    Položka č.: 245308

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 20:18

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alena Málková

    (1927)

    Růžový anděl

    Položka č.: 245314

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 20:20

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Miroslav Pošvic

    Plynutí (PF 1997)

    Položka č.: 245337

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 20:22

    litografie, 1996, 14,5 x 18,8 cm, sign. PD M. Pošvic 96, č. 57/100, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední grafické škole v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Možné styčné body ( Mögliche Bezugspünkte)

    Položka č.: 245364

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 20:24

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Dana Puchnarová Štormová

    Pokus o překonání hranice

    Položka č.: 245369

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 20:26

    barevný lept, 1967, 43 x 34 cm, sign. LD D. Štormová 1967, rám, č. 72/80, antiqari.at Radhošťská

    Podobizna muže s brýlemi

    Položka č.: 245395

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 20:28

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Karlovo náměstí

    Položka č.: 245397

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 20:30

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Regina Scheuflerová

    Položka č.: 245398

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 20:32

    litografie, 1992, 13,5 x 63 cm, sign. PN R. Scheuflerová 92, pasparta, pozvánka na oslavu narozenin, na dvou místech řeloženo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Sedící muž

    Položka č.: 245400

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 20:34

    akvarel, papír, 10 x 8 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Položka č.: 245401

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 20:36

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Tomáš Bím

    Hadice

    Položka č.: 245560

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 20:38

    litografie, 13,3 x 11 cm, sign. PD Bím, č. 172/200, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • J. Palacios

    V aréně

    Položka č.: 245574

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 20:40

    litografie, 47,3 x 31,3 cm, rám, značeno LD Estab. Tipolitográfico, PD J. Palacios, Arenal 27; příloha časopisu La Lidia, uprostřed přeloženo, zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Otto Stritzko

    (1908-1986)

    Já se tam vrátím

    Položka č.: 245876

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 20:42

    litografie, 30 x 44 cm, sign. PD Otto Stritzko, rám, na papíře mimo tisk zahnědlé skvrnky, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Bendy a A. Hofbauera na UMPRUM v Praze

    Mořský záliv

    Položka č.: 246277

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 20:44

    lept, 12,7 x 9 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Ronek

    (1892-1962)

    Stromy ve větru

    Položka č.: 246315

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 20:46

    kvaš, papír, 26 x 36 cm, sign. PD Ronek, při okraji zašpiněný papír od barev, v levém horním rohu zlomený papír, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák prof. Reisnera a J. Preislera

  • Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Včelojed lesní (samec, dospělý)

    Položka č.: 246683

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 20:48

    kolorovaná mědirytina, rozměr archu přib. 44 x 28, PD značeno Sufemichl. fen. fc. LD Sufemichl jun. pinx, zažloutlý okraj, zažloutlý okraj a místy hnědé skvrnky, DU natžený papír cca 1 cm, příloha Teutsche Ornithologie oder Naturgeschichte aller Vogel in naturgetreuen Abbildungen und Beschreibungen …

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Včelojed lesní (samec, mladý)

    Položka č.: 246684

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 20:50

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Včelojed lesní (samice, mladá)

    Položka č.: 246685

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 20:52

    kolorovaná mědirytina, rozměr archu přib. 44 x 28, PD značeno Sufemichl. fen. fc. LD Sufemichl jun. pinx, zažloutlý okraj a několik hnědých skvrnek mimo tisk, příloha Teutsche Ornithologie oder Naturgeschichte aller Vogel in naturgetreuen Abbildungen und Beschreibungen (Německá ornitologie neboli př…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Káně bělochvostá (samec)

    Položka č.: 246686

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 20:54

    kolorovaná mědirytina, rozměr archu přib. 44 x 28, PD značeno Sufemichl. fen. fc. LD Sufemichl jun. pinx, zažloutlý okraj a místy na papíře hnědé skvrnky, příloha Teutsche Ornithologie oder Naturgeschichte aller Vogel in naturgetreuen Abbildungen und Beschreibungen (Německá ornitologie neboli přírod…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Káně bělochvostá (samice)

    Položka č.: 246687

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 20:56

    kolorovaná mědirytina, rozměr archu přib. 44 x 28, PD značeno Sufemichl. fen. fc. LD Sufemichl jun. pinx, zažloutlý okraja místy na papíře hnědé skvrnky, příloha Teutsche Ornithologie oder Naturgeschichte aller Vogel in naturgetreuen Abbildungen und Beschreibungen (Německá ornitologie neboli přírodo…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Káně rousná (samice)

    Položka č.: 246688

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 20:58

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Luňák červený (samice)

    Položka č.: 246689

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 21:00

    kolorovaná mědirytina, rozměr archu přib. 44 x 28, PD značeno Sufemichl. fen. fc. LD Sufemichl jun. pinx, zažloutlý okraj a místy na papíře hnědé skvrnky, příloha Teutsche Ornithologie oder Naturgeschichte aller Vogel in naturgetreuen Abbildungen und Beschreibungen (Německá ornitologie neboli příro…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Luňák červený (samec)

    Položka č.: 246690

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 21:02

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Moták lužní (samice)

    Položka č.: 246691

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 21:04

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Orel bělohlavý (samec)

    Položka č.: 246692

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 21:06

    kolorovaná mědirytina, rozměr archu přib. 44 x 28, PD značeno Sufemichl. fen. fc. LD Sufemichl jun. pinx, zažloutlý okraj a několik hnědých skvrnek při okraji papíru mimo tisk, příloha Teutsche Ornithologie oder Naturgeschichte aller Vogel in naturgetreuen Abbildungen und Beschreibungen (Německá orn…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Hans Holbein

    (1498-1543)

    Martin Luther

    Položka č.: 246705

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 21:08

    mědirytina, 13 x 10 cm, značeno DU Engraved by C. E. Wagstaff from the original Picture by Holbhein in her Majestys Collection at Windsor, při okrajích mimo tisk zahnědlé skvrny, , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)