• Jiří Pařík

    (1930)

    Koule na noze

    Položka č.: 235047

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 23:08

    tuš, běloba na papíře, 14 x 17,5 cm, značeno autorským razítkem Jiří Pařík PD, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Pařík

    (1930)

    Dvě rakety a důstojník

    Položka č.: 235048

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 23:10

    tuš, běloba na papíře, 15 x 22 cm, značeno autorským razítkem Jiří Pařík PD, nepatrně zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Pařík

    (1930)

    V hospodě

    Položka č.: 235076

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 23:12

    tuš, běloba na papíře, 21 x 30 cm, sign. DU JP Jiří Pařík, vzadu popsáno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Adamec

    (1934-2017)

    Muzikanti

    Položka č.: 235105

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 23:14

    pero, papír, 29 x 20 cm, sign. PD Adamec, rám, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Motýli

    Položka č.: 235344

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 23:16

    tisk, plakát, 78,8 x 67 cm, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otakar Fuchs

    (1900-1980)

    Neapol

    Položka č.: 235362

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 23:18

    akvarel, 37 x 46 cm, sign. PD O. Fuchs, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Dítěte a Kysely na uměleckoprůmyslové škole v Praze

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Vltava u Litoměřic

    Položka č.: 235366

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 23:20

    akvarel, papír, 16 x 22,5 cm, nalepeno na papíře, vzadu razítko : Z pozůstalosti Libuše Horákové-Jansové, papír na okrajích odřen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pohled na vesnici

    Položka č.: 235367

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 23:22

    lept, akvatinta, 17 x 21,5 cm, papír ušpiněný, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Merilyn Monroe (Z kalendáře - Január 1954)

    Položka č.: 235372

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 23:24

    tisk, 35,5 x 20, 5 cm, zažloutlé okraje papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otakar Strýhal

    (1914-2000)

    Pivoňky

    Položka č.: 236383

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 23:26

    olej, karton, 1958, 63 x 43 cm, PD. monogr. S, rám, vzadu nalepen štítek Sdružení západočeských výtvarných umělců, na štítku signováno Strýhal, popsáno, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Hudba

    Položka č.: 236534

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 23:28

    tisk, 1972, 23,2 x 63 cm, sign. PD. J. Kolář 72, antiqari.at Radhošťská, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Schlesinger

    (1919)

    Krajina

    Položka č.: 236603

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 23:30

    olej, karton, 1962, 48 x 68 cm, sign. PD. J. Schlesinger 1962, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Fernand Léger

    (1881-1955)

    Klíče

    Položka č.: 236615

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 23:32

    tisk, 46 x 36 cm, vydalo: Musee Fernand Léger Biot, PD slepotiskové razítko, mírně zažlozutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Wilhelm Grögler

    (1839-1897)

    Rozbitý džbán

    Položka č.: 236695

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 23:34

    tužka, papír, 12 x 8,3 cm, sign PD W. G. , papírová pasparta, na rubu razítko: Uměleská pozůstalot Fr. Kretz, pod paspartou popsáno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Wilhelm Grögler

    (1839-1897)

    Na prednášce

    Položka č.: 236696

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 23:36

    akvarel, tužka, papír, 23 x 18 cm, sign. LD Grösger, papírová pasparta, na rubu razítko: Uměleská pozůstalot Fr. Kretz, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    V kopcích

    Položka č.: 237131

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 23:38

    akvarel, papír, 7.8.37, 28,5 x 37 cm, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Podzimní les

    Položka č.: 237133

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 23:40

    akvarel, papír, 36,5 x 51 cm, sign. PD J. Matějka, rám, zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Halda

    Položka č.: 237136

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 23:42

    akvarel, papír, 1934, 20,5 x 27,8 cm, sign. PD J. Matějka květen 1934, rám, na papíře zažloutlé skvrnky, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Lohengrin

    Položka č.: 237184

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 23:44

    reliéf, sádra, 25,8 x 19 x 2,7 cm, poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • L. Kelm?

    Podhůří

    Položka č.: 237186

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 23:46

    olej, plátno, 1953, 45 x 63 cm, sign. PD L. Kelm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Dante

    Položka č.: 237435

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 23:48

    kolorovaný dřevoryt, 26 x 20,5 cm, sign. PD M. Florian, č. 8/50, papír na spodním okraji pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Polívka

    Ježíšek a pastíř

    Položka č.: 237497

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 23:50

    olej, plátno, 1939, 34 x 51 cm, sign. PD Polívka 1939, rám, na rámu dírky po červotoči, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený

    Vesnice u lesa

    Položka č.: 237502

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 23:52

    olej, sololit, 47,5 x 60,5 cm, sign. PD , rám, na rámu lehké oděrky,k horní pravý roh rámu poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Benetka

    (1941)

    Je velice kultivovaný. Vždycky včas pozná, kdy má dost a zalehne.

    Položka č.: 237504

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 23:54

    tuš, akvarel, papír, 20 x 22 cm, sign. PU benetka, zezadu autorské razítko, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Benetka

    (1941)

    Proč nechce spinkat? Vždyť jsem mu přece zabubnoval ukolébavku.

    Položka č.: 237505

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 23:56

    tuš, akvarel, papír, 18 x 22 cm, sign. LU Benetka, zezadu autorské razítko, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Boris Nosek

    (1962)

    Papoušek

    Položka č.: 237525

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 23:58

    serigrafie, 1986, 29,5 x 17 cm, sign. PD B. Nosek j. 86, a. t. , papír místynepatrně pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Zapřažené koně

    Položka č.: 237527

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 00:00

    dřevoryt, 36,4 x 48,5 cm, okraje papíru ořezány až ke grafice,horní okraj grafiky lehce poškoze (špatně odstřiženo), antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Válek

    (1954)

    Anděl

    Položka č.: 243408

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 19:02

    slepotisk, 16,5 x 10,5 cm, značeno razítko PD razítkem autora, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Kytice

    Položka č.: 243720

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 19:04

    akvarel, papír, 1965, 28 x 20 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Válek

    (1954)

    Postava se svatozáří

    Položka č.: 243721

    Vyvolávací cena: 580 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 19:06

    slepotisk, 23 x 15 cm, sign. PD Válek, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 580 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook